Embriyo transferi sonrası hamilelik belirtileri

Umut oldun valla. Bende pozitif gördüğümde ağrım vardı yavaş yavaş azalınca korkttum
Adet zamanı daha bi agrı oluyor o dönemi geçirince bayabi azalıyor. İçin rahat olsun dönem dönem gelip gidiyor sancılar. Kaç haftalıksın suan 🥰 saglıkla kucağına al insallah bebişini 😍

Adet zamanı daha bi agrı oluyor o dönemi geçirince bayabi azalıyor. İçin rahat olsun dönem dönem gelip gidiyor sancılar. Kaç haftalıksın suan 🥰 saglıkla kucağına al insallah bebişini 😍
Çok yeni daha keseyi pazartesi aksilik olmazsa inşallah görecem. Kese görmeden hep kaybettim inşallah son artık bu🤲🏼

Hala merak edip okuyan varsa diye yazıyorum iki embriyo transfer edilmişti transferin 11. günü beta 348, 12. Günü 459du buraya kadar sadece ama sadece aşırı adet sancım oldu hatta tutmadığını, her an regl olacağımı düşünecek kadar çok. Bugün 14. gün tekrar kan verdim sonuç bekliyoruz ve hiçbir belirtim yok. Adet sancıları da bitti, transfer öncesi gibiyim şu an; yıllarca kendimde belirti arayıp, bulup hep negatif görmüş biri olarak bu kadar belirtisiz geleceğini düşünmemiştim :)

Merhaba,

Benim transferimin 2. Günü. Taze transfer yapıldı 4. Gün. Embriyolog durumları iyi 4. Günde nerdeyse 5. Güne gelmek üzere dedi. Ama benim kasıklarım çok ağrıyo ve sürekli batma hissediyorum. Bu normal mi yoksa tutunma belirtisi olabilir mi

X