Embriyo transferi sonrası idrar testi

🙋🙋aynısını bizzat yaşadım. Bu konuda açılan postlari görünce yazıyorum. 3.gun taze embriyo transferim gerçekleşti. 8. Gün idrar testi yaptım bariz tek cizgiydi bembeyaz ufaktan bile bişey yoktu. 10. Gün lekelenmem başladı. Dedim herhalde adet oluyorum 11.gun kan verdim. Değerim 44 inşallah katlanarak artar🙏🤲 Ey güzel Allah'ım 🤲🤲 demem o ki asla umudumuzu kaybetmeyelim.

🙋🙋aynısını bizzat yaşadım. Bu konuda açılan postlari görünce yazıyorum. 3.gun taze embriyo transferim gerçekleşti. 8. Gün idrar testi yaptım bariz tek cizgiydi bembeyaz ufaktan bile bişey yoktu. 10. Gün lekelenmem başladı. Dedim herhalde adet oluyorum 11.gun kan verdim. Değerim 44 inşallah katlanarak artar🙏🤲 Ey güzel Allah'ım 🤲🤲 demem o ki asla umudumuzu kaybetmeyelim.
Allah kucağınıza almayı nasip etsin inşallah inşallah testler benide yaniltmistir

Bence 3.adet başlayacağım tamamen hormonları atmış olalım .biraz daha bekleyelim.kullandığımız ilaçlardan kist oluşmuş olabilir .adetle atar ben yaş (42) dan dolayı acele etmem gerekiyor ama beklemeyi tercih ediyorum
Bende 26 yaşındayım doktorumla görüşüyorum beklemek gerekirse beklerim yeterki tutma şansı yükselsin

Merhaba,yeniden tedaviye başladınız mi ve embriyo güzel olsada yaş itibariyle mi sonuç negatif acaba dr unuzun görüşü nedir.

Bugun benim transferim 8. Günü vucudumda hassasiyetler var ama bunların ilaç yanetkisi oldugunu dusunuyrm.idrar testimde negatif 4 gun sonra kana bakacam,idrarda cikmamasi insallah normaldir

X