emre ilhan Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Ameliyat olan arkadaslar acaba ameliyattan ne kadar zaman sonra burnunuz istediginiz sekli aldi?

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Ameliyat olan arkadaslar acaba ameliyattan ne kadar zaman sonra burnunuz istediginiz sekli aldi?

Bu durum herkeste değişkenlik gösterir kardeşimin 1 senede oturdu benimki yaklaşık 1 buçuk 2 senede yani deri yapınıza bağlı kalın deriliyseniz en az 1 buçuk sene :)

Dg62 tesekkür ederim :) suan 1 Ay oldu ve bana burnum cok büyük geliyor ve hafif yamuk gibi. Cevremdekiler burnumda degisiklik olmadigini söyleyince kuruyorum ve daha cok takiyorum. 6 ay sonra burnum acaba Simdiye oranla daha kücülür mü? Sorunlu bir deriye sahip degilim ince deriliriyim ve cok fazla sislik morariklik olmadi baslangicta. Sizinde ameliyat sonrasi ayni sorunlariniz oldu mu yoksa ben mi sabirsizim

Dg62 tesekkür ederim :) suan 1 Ay oldu ve bana burnum cok büyük geliyor ve hafif yamuk gibi. Cevremdekiler burnumda degisiklik olmadigini söyleyince kuruyorum ve daha cok takiyorum. 6 ay sonra burnum acaba Simdiye oranla daha kücülür mü? Sorunlu bir deriye sahip degilim ince deriliriyim ve cok fazla sislik morariklik olmadi baslangicta. Sizinde ameliyat sonrasi ayni sorunlariniz oldu mu yoksa ben mi sabirsizim

Canım daha çok yeni ameliyat olmuşsun. Bir tarafında olan şiş daha fazla olunca yamuk gibi görünebilir. Bende ameliyat olalı 3 ay oldu. Her ay dahada küçülen bir burnum var. Bende ince deriliyim. 1 aylık ve 3 aylık burnum arasında bariz bir fark var. Ondan dolayı biraz sabretmen gerekecek :)

Kardelenyad cok tesekkür ederim, sayenizde icim rahatladi :) cok tesekkür ederim. Peki 1 aylik burunla Simdiki hali olan bir fotgrafiniz var mi acaba?

Kardelencim gayet güzel anlatmış ama bende şöyle söyliyim ben kalın deriliyim 8 9 ay burnum kocamandı:) şimdikiyle alakası yoktu ben kalkık kavisli bir burun istemiştim 3.aydan sonra kavisi biraz belirginleşmeye başladı :) yani 1 ay çok çok erken yoruma kapalı olmalı :) yamuk gelmesinin sebebide bir tarafa daha çok işlem yapılmış olabilir başlarda şişlikler orantısız inebilir ama burun oturdukca düzelecektir. Doktorunuz kimdi?

Hasta psikolojisi böyle birsey canim sanirim birde revizyon olunca :KK43: doktorum Emre Ilhan hatta cok sükür Emre ilhan diyorum ve sonsuz güveniyorum yoksa Iyice kafayi yiyebilirim bu psikolojiyle :)

Hasta psikolojisi böyle birsey canim sanirim birde revizyon olunca :KK43: doktorum Emre Ilhan hatta cok sükür Emre ilhan diyorum ve sonsuz güveniyorum yoksa Iyice kafayi yiyebilirim bu psikolojiyle :)

Aa revizyon mu oldun o zaman birazcık daha fazla sabretmen lazım :) Dediğim gibi ben revizyon olmamama rağmen çok uzun süre koca burunla gezdim kalın derili olduğum için şu an 2 buçuk senelik burnum ve minik :) Hiç korkma endişelenme sabretmek zor biliyorum ama sabret :) 1 ay çok çok yeni :) Emre beye hepimizin güveni sonsuz o yüzden çok rahat bir şekilde sabret diyebiliyorum:)

Sen ne kadar güzel bi bayansın maşallah.:nazar: Burnunun aynısının tıpkısı acaba bana nasıl olur meraklandım doğrusu ve eski fotoğraflarında yandan fotoğrafını göremedim. Kemer var mıydı burnunda hım?

Konunun dışına da çıkmışım :KK3: teşekkür ederim canım ben morarım şişer davul gibi olurum bence o yüzden üç hafta almak makul olur sanırım.

Çok teşekkürler canım :) Ben doğal bir burun istemiştim estetik olduğunun anlaşılmamasını öylede oldu açıkcası çok memnunum:) İnşallah seninde dilediğin gibi bir burnun olur. Emre Bey'e nasıl bir burun istediğini anlatman yeterli gerisini onun sihirli ellerine bırakmalısın :KK66: Kemerim yoktu burun ucum düşük ve kanatları genişti. 3 hafta alman daha iyi olur bencede anca toparlıyorsun zaten psikolojik olarak daha iyi hissedersin kendini en azından :KK66:

Çok teşekkürler canım :) Ben doğal bir burun istemiştim estetik olduğunun anlaşılmamasını öylede oldu açıkcası çok memnunum:) İnşallah seninde dilediğin gibi bir burnun olur. Emre Bey'e nasıl bir burun istediğini anlatman yeterli gerisini onun sihirli ellerine bırakmalısın :KK66: Kemerim yoktu burun ucum düşük ve kanatları genişti. 3 hafta alman daha iyi olur bencede anca toparlıyorsun zaten psikolojik olarak daha iyi hissedersin kendini en azından :KK66:

Rica ederim kuzum öyle maşalah. Ben şuan tam olarak ne istemediğimi bilmiyorum ama tepesi oyuk olmayan ve kaba durmayan bi burun isterim. Çok küçüklmesinden de korkuyorum. Tasarım yapar dr bey yakışan bu olur diye ben de kabul ederim sanırım. :KK34: Doğal durması benim de tercihim.

Rica ederim kuzum öyle maşalah. Ben şuan tam olarak ne istemediğimi bilmiyorum ama tepesi oyuk olmayan ve kaba durmayan bi burun isterim. Çok küçüklmesinden de korkuyorum. Tasarım yapar dr bey yakışan bu olur diye ben de kabul ederim sanırım. :KK34: Doğal durması benim de tercihim.

İşte istemediğin şeyleri söylersin, tasarım yapıyor zaten evet ama tabiki de ordaki çok basit bir ön taslak sadece. Bu yüzden kafanda ki herseyi söyle aklında sonradan birşey kalmasın canım zaten Emre Bey sana en çok yakışanı yapacağından eminim :)

İşte istemediğin şeyleri söylersin, tasarım yapıyor zaten evet ama tabiki de ordaki çok basit bir ön taslak sadece. Bu yüzden kafanda ki herseyi söyle aklında sonradan birşey kalmasın canım zaten Emre Bey sana en çok yakışanı yapacağından eminim :)

İnşallah canım benim..:KK54: İki ay sonrası için heyecanım dorukta Allahtan hayırlısı olsun bakalım.. :18:

Dg62 Evet revizyon oldum, cok tesekkür ederim canim icimi ferahlatiyorsun. Peki yüz bakimi icin Henuz erken mi?

Selam :) evet ben 1 sene once ameliyat oldum emre bey de ve cok memnunum. Tam istedigim gibi dogal bir burnum oldu cevremdekilerden de hep güzel seyler duydum. Tek kötü olan sey pahali olmasi ve ilk randevuda cok ama cok bekledik ona cok sinirlenmistim. Ama sonucta istedigin gibi bir burun yapiyor :)

Bilgilerin icin cok ama cok tesekür ederim :)

Selam :) evet ben 1 sene once ameliyat oldum emre bey de ve cok memnunum. Tam istedigim gibi dogal bir burnum oldu cevremdekilerden de hep güzel seyler duydum. Tek kötü olan sey pahali olmasi ve ilk randevuda cok ama cok bekledik ona cok sinirlenmistim. Ama sonucta istedigin gibi bir burun yapiyor :)

Senin adina sevindim kardesim, biraz pahali dedin nekadar odedin aceba??

X