Bebek Beslenmesi Emzik

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Ondokuzdokuzondokuz

Çekirdek ailem Kocam ve Oğlum :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
787
3.210
Merhaba hanımlar
Benim 2 buçuk aylık oğlum var elini emmeye çalışıyor ben ona emzik vermek istiyorum ama almıyor nasıl alıştırabilirim
Aventin emzigini aldım alışsın diye biraz aliyor neler yapmalıyım

Merhaba hanımlar
Benim 2 buçuk aylık oğlum var elini emmeye çalışıyor ben ona emzik vermek istiyorum ama almıyor nasıl alıştırabilirim
O aylar elini keşfetme ayları olduğu için eli ağzında salyası olur normal bu. Ben 40. Günden itibaren 8 çeşit emzik denedim almadı bir türlü hem emmeyi çok seviyor ama yok yok neler denedim görseniz. Almayınca almiyor malesf.
Biraz alıyorsa sık sık vermeye çalışın umarım siz basarili olursnz

Insallah her an veriyorum aciktiginda aliyor gerin atiyor uyurken aliyor geri atiyor acaba tatli seyler mi denesem pekmez diyorlar ama oda zarar veriri mi diyorum

Insallah her an veriyorum aciktiginda aliyor gerin atiyor uyurken aliyor geri atiyor acaba tatli seyler mi denesem pekmez diyorlar ama oda zarar veriri mi diyorum
Sakin sakin tatlı bişeyle denemeyn ve aciktiginda da vermeyin kilo alimini gelişimini yavaşlatır. Uyurken alıyor uyudgnda geri atıyorsa yeterli bence.

Sakin sakin tatlı bişeyle denemeyn ve aciktiginda da vermeyin kilo alimini gelişimini yavaşlatır. Uyurken alıyor uyudgnda geri atıyorsa yeterli bence.
teşekkür ederim iyiki söylediniz öyle yapayım ozaman yavas yavas alısır ınsallah alısmazsa yapacak bırsey yok canım

Merhaba hanımlar
2 aydan 7 aya kadar elini emdi bebeğim
Ellerini keşfediyor neden buna engel olup plastik parçasını bebeğin ağzına vereceksiniz

cunku bensız uyumuyor yanı dogru daha cok kucuk ama cocuk nasıl alısırsa oyle gıder zaten ben sadece uyurken almasını ıstıyorum zaten oglumda uyurken almaya alıstı oglenlerı vermıyorum hep ellerını yalıyor

X