Emziren anne kimyon tüketirse bebeğin gazı çıkar mı?

mlkgns92

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mart 2024
11
2
32
Arkadaşlar evde toz kimyon var çay kaşığıyla yemeklerde mi kullanayım? Nasıl tüketmek gerek ve işe yarıyor mu? Bebeğimin yoğun gaz sancısı var damla kullanıyorum.Yine de sancı devam ediyor, kıvranıyor.Umarım kimyon iyi geliyordur.Kullananlar tecrübelerini yazarsa sevinirim.

Haksızlık bu. Gaz yapacak şeyler yiyince bebekte de gaz oluyorsa gazı önleyecek şeyler de işe yaramalı.
Canım çekmesine rağmen kuru fasulye pilav yememiştim gaz yapar diye. Kafein de gaz yapıyor diye kahve, çay tüketmiyordum. Sonra ne oldu biliyor musun? Sütün çeker muhabbeti var ya, hayatımdaki 50+ kadınlara göre sütüm çekmiş. Beni geçtim, bebeğim mastit oldu. Bayağı memesi şişti, kızardı, süt aktı. Ateşlendi falan. İlaçlarla geçti daha bir aylıkken. 🫠

Canım çekmesine rağmen kuru fasulye pilav yememiştim gaz yapar diye. Kafein de gaz yapıyor diye kahve, çay tüketmiyordum. Sonra ne oldu biliyor musun? Sütün çeker muhabbeti var ya, hayatımdaki 50+ kadınlara göre sütüm çekmiş. Beni geçtim, bebeğim mastit oldu. Bayağı memesi şişti, kızardı, süt aktı. Ateşlendi falan. İlaçlarla geçti daha bir aylıkken. 🫠
Ay yazık ya. Canının çektiği şeyleri yemiyorsun diye mi oluyormuş? Benim erkek kardeşimde de olmuştu o, hatırlıyorum şişmişti memeleri, süt geliyordu. Ama ne yaptılar da geçti bilmiyorum. O zamanlar ölmeyeni doktora götürmek yoktu 😂
Bebeklerin mastit olması üzücü.

Ben tüm yemeklere katarım. Çok faydasını görürüm. Bebeğim rahatça gazını yapar. Sıkışma olmaz.
bu kadar mükemmel olmasa da ben de kullanıyorum. büyük bir sorun yaşamadık çok şükür ♥️
bir de çok severim 🙈

Ay yazık ya. Canının çektiği şeyleri yemiyorsun diye mi oluyormuş? Benim erkek kardeşimde de olmuştu o, hatırlıyorum şişmişti memeleri, süt geliyordu. Ama ne yaptılar da geçti bilmiyorum. O zamanlar ölmeyeni doktora götürmek yoktu 😂
Bebeklerin mastit olması üzücü.
Güya öyleymiş eski inanışlara göre. Şu şamanlıklarını bi atamadılar üzerlerinden. 🥹

Çaresizlikten onu bile denemiştim, pek işe yaramamıştı.
Haksızlık bu. Gaz yapacak şeyler yiyince bebekte de gaz oluyorsa gazı önleyecek şeyler de işe yaramalı.
Ben tüm yemeklere katarım. Çok faydasını görürüm. Bebeğim rahatça gazını yapar. Sıkışma olmaz.
Darısı başıma inşallah

Canım çekmesine rağmen kuru fasulye pilav yememiştim gaz yapar diye. Kafein de gaz yapıyor diye kahve, çay tüketmiyordum. Sonra ne oldu biliyor musun? Sütün çeker muhabbeti var ya, hayatımdaki 50+ kadınlara göre sütüm çekmiş. Beni geçtim, bebeğim mastit oldu. Bayağı memesi şişti, kızardı, süt aktı. Ateşlendi falan. İlaçlarla geçti daha bir aylıkken.
Kesinlikle

X