Emzirme dönemi mide bulantısı yaşayan

matmazelroz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2023
29
21
30
Merhaba arkadaşlar 16 aylık bebeğim var emziriyorum ,iki aydır gebelikte yaşadığım mide bulantısına benzer bulantı yaşıyorum ,kaç kere test yaptım hamile değilim ,baş dönmesi ,halsizlik yasıyordum doktora göründüm ,d vitamini asırı düşük oldugu için d vitamini almaya başladım ,sonra bu durum düzeldi bir iki hafta ,ama sonra tekrar başladı bu sefer sadece bulantı yasıyorum .gün içerisinde aralıkla gelip gidiyor, adetimde düzensiz oluyor bu ay 4 gün gecikti test yaptım yine hamilelik yok. emzirmeden kaynaklı hormonlarla alakalı bir durum olabilir mi böyle bir durum yaşayan oldumu cevap verebilirseniz sevinirim teşekkürler

benimde bebem 16 aylik bir kac aydir bendede oyle sanki hamileymisim gibi bulanti geliyo bi ara sabahlar hep oyle oldum hamileyim diye korktum. adetde daha yok. ara ara gelip gidiyo bas donmeside var bendede aynen.

benimde bebem 16 aylik bir kac aydir bendede oyle sanki hamileymisim gibi bulanti geliyo bi ara sabahlar hep oyle oldum hamileyim diye korktum. adetde daha yok. ara ara gelip gidiyo bas donmeside var bendede aynen.
Vitaminlerinize bir baktırın benim baş dönmem d vitamininden sonra baya azaldı bulantım da geçmişti fakat tekrar başladı anlam veremiyorum bende

Doktora bir görünün bence mutlaka bebeğimiz sağlıklı olsun die cok fedakarlık yapıyoruz annelik cok zor ama bizimde sağlığımız yerinde olmassa bebeğimizle ilgilenemeyiz diye düşünüyorum.

Doktora bir görünün bence mutlaka bebeğimiz sağlıklı olsun die cok fedakarlık yapıyoruz annelik cok zor ama bizimde sağlığımız yerinde olmassa bebeğimizle ilgilenemeyiz diye düşünüyorum.
evet ayakda olu gibiyim dusunsene 16 aydir dilime ne sut ne sut urunleri bi suru sey hala.diyetdeyim meyvelere bile bebegin alerjisi vardi simdi cogu azlamis sulur ama ben kayb olmuşum

Valla cok zor bir durum Allah yardımcınız olsun 2 yaşından sonra toparlarsınız inşallah emzirmeyi bırakırsanız

X