en baştan ingilizce , sil baştan Yds

Delft

Gitmek gerekir bazen
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2013
1.382
1.781
merhaba arkadaşlar, ben hiç temeli olmayan (okul zamanı gördüğümü saymıyorum) biriydim evde çeşitli sitelere girerek öğrendim ancak azcık unutmaya müsait malum çevremde konuşan olmayınca..şimdi silbaştan ve en baştan yeniden öğreneceğim bana katılmak isteyen arkadaşlarım olursa çok sevinirim :KK16::KK16::KK16:

$1.jpg

1.seviyedeki konular;
$1.seviye.jpg diğerlerinide yüklücem ama resimleri kabul ettiremedim bi türlü :S:S

ayladerim ; 70 üstü almak için..

Merhaba arkadaşlar;

Daha önce kpds ye girip 60 almış ve en son yapılan YDS den 90 almış biri olarak tavsiyem;

bol bol okuyun, nasıl olsa internettesiniz, bcc, foxnews, national geographic vs tarzı sitelere girin sözlüğe bakmadan okuyun,

anlamasanızda okuyun. zamanla hepsi olacaktır. kelimeleri tek tek ezberlemekten ziyade cümlelerde nasıl kullanılmış oradan çıkarmaya çalışın.

ben tecrübelerimi ve soru çözümlerimi KPDS&ÜDS&YDS Bilgi Kaynağı adresinden paylaşıyorum. isterseniz takip edebilirsiniz.

bu yds,toefl, ielts gibi ingilizce sınavları kesinlikle gözümüzde büyüttüğümüz kadar zor sınavlar değil. birazcık gayretle hepsi olacaktır.

bu arkadaşımızın dediğini de unutmuyoruz...

Son düzenleme:
X