En erken kacinci gunde test yapilmali

günaydııııınnn hamişş adyları:KK1: varmı gelişmeler heyecanla bekliyoruz

Merhaba arkadaşlar,
Ben ne zaman regl olduğumu hatırlamıyorum, o dönem kafam baya yoğundu. Sanırım ayın 1'inde adet oldum, eşime göreyse 3'ünde. Herhalûkarda adette gecikme var. Göğüslerim şişti, ama geçen hafta acırken bu hafta acıma yok. Rahim bölgemin gerildiğini hissediyorum, kasıklarım ağrıyor ve belim sanki ikiye ayrılıyormuş gibi ağrıyor. Korunmasız ilişkiden bu yana 6 gün geçti. Birkaç saat içinde ertesi gün hapı almıştım ama, yumurtlama döneminde pek etkili olmuyor demişler forumlarda. Açıkçası bu kadar erken çocuk düşünmüyordum; Allah hayırlısını versin gerçi, ama sigara içiyorum, hayatım buna hazır değil hiçbir manada. Şimdi ben kan testi yaptırdığımda net sonuç alabilir miyim? Kimisi geç döllenme nedeniyle çıkmadı vs demiş. Kafam çok karışık, bir cevap veren olursa çok minnettar kalırım.

Gelinlik modellerine bakarken senin fotonu görünce tanıdım sonra profilinden son mesaj attığın konuya girip yazıyım dedim :) Yanlış anlaşılmasın :) eee bebiş mi geliyo bakalımm daha çook erken değilmi gezin tozun :)

Yaa bişlmiyorum ama cok istiyorum. Yataerince gezdik tozduk yaa:) Onunlada gezeriz:) kızım olsunda tek:)

beykannesli nerdesin yaptınmı test merakla bekliyoruz benim kırmızılar hala yook:KK1:

tatil falan filan derken bayadır yazmamışım:)) hayal kırıklığımın üzerinden 1 gün kadar geçti. şimdi yarın itibariyle önemli günlere giriyoruz. kafam rahat belirti falan hiç birşey düşünmicem çünkü geçen ay o kadar emindim ki belirtilerden. kasıkta batma, bulantı, doymama, akıntı... düşündükçe dinledikçe yaşıyor insan resmen. artık düşünmüyorum oluruna bıraktım mucizemi. hayırlısı herşeyin...

Bizimde 3.ayımız tatlım çok yeni olmasına rağmen kendi kendime çok kızıyorum bu filmlerde yada çevremde ilk geceden hamile kalanları görünce kendimi sanki sorunlu hissediyorum:26: ama topiği görünce sevindim kendim gibi arkadaşlarımın olması güç verdi şuan.

aynı durumdaymışız :))) gerçekten öyle ama nasılsa herkes bir kerede hamile kalıyor ne şansssss

tatil falan filan derken bayadır yazmamışım:)) hayal kırıklığımın üzerinden 1 gün kadar geçti. şimdi yarın itibariyle önemli günlere giriyoruz. kafam rahat belirti falan hiç birşey düşünmicem çünkü geçen ay o kadar emindim ki belirtilerden. kasıkta batma, bulantı, doymama, akıntı... düşündükçe dinledikçe yaşıyor insan resmen. artık düşünmüyorum oluruna bıraktım mucizemi. hayırlısı herşeyin...

aynı durumdaymışız :))) gerçekten öyle ama nasılsa herkes bir kerede hamile kalıyor ne şansssss

bende onu anlamıyorum ama hep hemen hamile kalınıyo sanıyo insan ma hep filmlerden öyle görmedikmi kız lise balosunda coculka birlikte olur ve hamile kalır:KK9:

merhaba bayanlar :KK3: , bende aranıza katılmak isterim, 2 yaşında bir kızım var, mayıs ayında spirali çıkarttırdım, haziranda ilk denemizi yaptık, bat, tarihim ne olacak onuda bilmiyorum çünkü spiral nedeniyle hep düzensizdi, spiralden sonraki ilk adetim olacak bu ay, ama inşallah kırmızıları görmem, çünkü artık bir bebiş istiyorum:emir_bebek: , tüm bekleyen arkadaşlar en kısa zamanda kavuşurlar inşallah

walla bizim bir de kocamız gayet rahat oluyoruz hiç öyle çeknme falan da yok ama:) demekki hiiiiç öyle filmelere falan inanmamak lazımmış klasik trk filmi saçmalaıklarıymış onlar.

beykannesli nerdesin yaptınmı test merakla bekliyoruz benim kırmızılar hala yook:KK1:

selam kızlar... yok canım daha test yapmadım bugün gelmezse kırmızılar yarın test yapıcam allah izin verirse. dün akşam çok gelaket adet sancısı gibi sancı çektim sanki ha geldi gelecek gibi doluydu sanki alt karın bölgem eşime dedim adet olucam bak gör dedim tuvalete girdim hiç bir şey yok. sabaha gelir adetim dedim gelmedi bugünde ağrım hiç yok böyle durumda hamile kalan oldumu bugün morale çok ihtiyacım var...

selam kızlar... yok canım daha test yapmadım bugün gelmezse kırmızılar yarın test yapıcam allah izin verirse. dün akşam çok gelaket adet sancısı gibi sancı çektim sanki ha geldi gelecek gibi doluydu sanki alt karın bölgem eşime dedim adet olucam bak gör dedim tuvalete girdim hiç bir şey yok. sabaha gelir adetim dedim gelmedi bugünde ağrım hiç yok böyle durumda hamile kalan oldumu bugün morale çok ihtiyacım var...

canım inş hamilesindir de adet olmazsın valla bize bugün güzel haber ver iyi sabrettin ben olsam coktan test yapmıştım:)))

canım inş hamilesindir de adet olmazsın valla bize bugün güzel haber ver iyi sabrettin ben olsam coktan test yapmıştım:)))

canım inşallah yaa. adete 3 gün kala test yaptım ben negatif çıktı herkes erken dedi ama işte umudumu biraz ondan kaybettim bir daha da test yapmaya cesaretim olmadı.göğüslerim şişerdi adet öncesi ağrırdı göğüslerim hala aynı şişmedi. bir yandan korku yaşıyorum ya adet olursam diye bir yandan hamilemiyim diye umutluyum karmakarışık duygu içindeyim eşim de devamlı soruyor arıyor geldimi gelmedimi diye yani bugün bir telaş içindeyiz inşallah mutlu bir haber alırısınız benden dua edin. bende şuan bir yasin okuyacağım tüm bebek bekleyen herkes için..

valla canım aynen bi adet belirtileri oluto tamam diyorum oluyorum kontrol ediyorum hiç bişey yok geçiyo sonra
bende anlamadım

canım inşallah yaa. adete 3 gün kala test yaptım ben negatif çıktı herkes erken dedi ama işte umudumu biraz ondan kaybettim bir daha da test yapmaya cesaretim olmadı.göğüslerim şişerdi adet öncesi ağrırdı göğüslerim hala aynı şişmedi. bir yandan korku yaşıyorum ya adet olursam diye bir yandan hamilemiyim diye umutluyum karmakarışık duygu içindeyim eşim de devamlı soruyor arıyor geldimi gelmedimi diye yani bugün bir telaş içindeyiz inşallah mutlu bir haber alırısınız benden dua edin. bende şuan bir yasin okuyacağım tüm bebek bekleyen herkes için..

Rabbim isteyen deneyen herkese bu mubarek günün hürmetine hayırlı evlatlar nasip etsin inşalahhh

Kızlar ben iki aydır adetle cok alakasız ve cok erken bi zamanda adet sancısı cekiyorum. Ki ben adetlerimde bile sancı cekmem. İki önce de inanılmaz batma hissediyordum. Yürürken özellikle sanki kasıklarımda bıçak var gibiydi dün akşam geçti oda. Şimdide sanki adet olacakmısım gibi bi huzursuzluk var. Adetlerimden öncede hep hissederim zaten. YA bi rahatsızlığım mı var yoksa? Hadi hamile kalamazsam onun yuzunden. offf 19 temmuza cok var daha yaaa::KK43:

şu güzel günde inş isteyen herkese allahım hayırlı bebişler nasip etsin......hayırlı cumalar kızlar.......

Kızlarrrr nasılsınız nasıl gidiyor hayat? ben pek internete giremiyorum artık yasakladılar :) radyasyon zararlı dediler çıktılar başıma :) ama ara ara sizi takip ediyorum.. bebiş haberlerinizi bekliyorum en kısa zamanda.. ben de hala bekliyorum bugün 5+5 teyiz daha zaman geçmek bilmiyor 10 gün sonra doktora gideceğiz ama büyük ihtimal kalp atışları duyulmaz daha.. arkadaşım benden 2 hafta öndeolmasına rağmen dün duyamamış kalp atışlarını.. bakalım ben de bekleyeceğim..

X