En erken kacinci gunde test yapilmali

niye kimse yok bir daha girmiycem yaaa bugün bana moral olursunuz dedim ama çok üzüldüm....

Yaa bişlmiyorum ama cok istiyorum. Yataerince gezdik tozduk yaa:) Onunlada gezeriz:) kızım olsunda tek:)

inşallah canım benim allah gönlüne göre verir inşallah. sen içini ferah tut.. Sağlıklı bi bebeğin olur inşallah en yakın zmanda...

beykannesli nerdesin durum nedir benim gibi hazin olmsında test sonucu ne oldu:

hamilelik bekleyen bütün arkadaşlarım kırmızılardan hatta o renkten bile nefret ediyordur heralde :KK50:

Canim nasılsın ne durumdasın şimdi bugün bat günün sanıyorum geleen giden var mi test yaptın mi yada yapmayı düşünüyor musun

canım batım dündü adet olmadım bir belirti de yok bugün eşim tutturdu illa beraber yapıcaz beraber öğrenicez diye 2 saat sonra öğrenicem inşallah idrar testi yapıcam şimdilik çift çizgi çıkarsa doğru hasteney kan vermeye.

beykannesli nerdesin durum nedir benim gibi hazin olmsında test sonucu ne oldu:

senin batım ne zamandı canım? ben daha adet olmadım canım ağrımda yok geceleri başlıyor ağrı ara ara gündüz hiç bir şeyim yok göğüslerimde şişmeye başladı korkuyorumda adet olucam diye inşallah test sonucum pozitif çıkar.çok heyecanlıyım.

senin batım ne zamandı canım? ben daha adet olmadım canım ağrımda yok geceleri başlıyor ağrı ara ara gündüz hiç bir şeyim yok göğüslerimde şişmeye başladı korkuyorumda adet olucam diye inşallah test sonucum pozitif çıkar.çok heyecanlıyım.

Test sonucunu merakla bekliyorum canimm

kızlar testi yaptım çok silikte olsa çızgı cıktı ama sevınemedım kımyasal gebelık gecırdıgım gecen ay da cok sılıktı bırazdan kan vermeye gıdicem ne olur dua edın bana. Bu arada adetımı 1gun gectı degerım kac olması gerekıyor. Atabılırsem testın resmını atıcam.

kızlar testi yaptım çok silikte olsa çızgı cıktı ama sevınemedım kımyasal gebelık gecırdıgım gecen ay da cok sılıktı bırazdan kan vermeye gıdicem ne olur dua edın bana. Bu arada adetımı 1gun gectı degerım kac olması gerekıyor. Atabılırsem testın resmını atıcam.

olsun silik çıkmış ya hayra yoralım hayırolsun bu sefer bebiş geliyo dşyelim hadi inş:KK1:

ya hadi canım sen bari güzel haber ver yaa hamiş olll bak ben kırmızılarla uğraşıyorum:KK50:

inş. hamilesindir canım hadi hayırlısı olsun :KK16:

canım dualarımız senınle emın ol ınsallah bebısı vardır canım benımmm gelınce haber verr

kızlar gıttım hastaneye kan verdım ama pazartesı alabılırmısım sıstem su anda kapalıymıs benım de sansıma 2gun daha beklıycem esımde vardır bunda da bır hayır dedı eve geldık sımdı. Aglıyorum yalvarıyorum rabbıme gecen ay kı acıyı yasatmasın bana. Idrarı da yarın tekrarlıyım ınsallah koyulasır.

kızlar gıttım hastaneye kan verdım ama pazartesı alabılırmısım sıstem su anda kapalıymıs benım de sansıma 2gun daha beklıycem esımde vardır bunda da bır hayır dedı eve geldık sımdı. Aglıyorum yalvarıyorum rabbıme gecen ay kı acıyı yasatmasın bana. Idrarı da yarın tekrarlıyım ınsallah koyulasır.

canım benım ınsallh olmazzz eger adet olmsan pazertesı tekrar test yap belkı cızgın koyu renk cıkar ama ne olursa olsun uzme kendın herseyde hayır vardır canım allah zamanı bılıyodur cnm bnım

kızllarrr bende adet gunumdeyım ama ne gelen var ne gıden 4 gun once test yaptım ama negtıff acba yıne test yapsamı erken mı:KK53::KK53::KK53::KK53:

kızllarrr bende adet gunumdeyım ama ne gelen var ne gıden 4 gun once test yaptım ama negtıff acba yıne test yapsamı erken mı:KK53::KK53::KK53::KK53:

regl geciktiyse eğer bir hafta bekle derler hep gene de sen bilirsin canım ...kaç gün gecikti reglin

X