Saç Rengi ve Saç Boyama En Güzel Kahve ve Kumral Tonları

Beyaz elbseli kadınceğizin saç rengii nedir:sm_confused: çok hoşuma gitti bilen varsa yazsın ben bronz kahveye benzettim acaba diyorum.. evde kendim boyarsam tutarmıki acepCADIARZU
Şuanki saç rengim koyu kumrallla.s.

benim saçım da koyu kumral ama boya değil kendi saçım. loreal casting color 'un 700 numarası bu rengi verdi benim saçıma. bence bu kahve tonu değil, sarı tonlarından. en azından casting color 700ü " blond" yani sarı- sarışın ismiyle satıyolar yurt dışında.

saçlarım şu an kestane veya koyu kestane tam emin değilim
fakat ben kumral ya da kahve tonu istiyorum
arasında kızıllıklar olmayan!
tüm kahve,kestane v.s. tonlarına kızıl katarlarmış parlaklık versin diye yoksa bir süre sonra yeşerirmiş kuaför söyledi
kızıllık olmadan kumral ya da kahve olanlar var sanki
ben de öyle istiyorum
ne renk tavsiye edersiniz?

kendi doğal saç rengim de koyu kestane

saçlarım şu an kestane veya koyu kestane tam emin değilim
fakat ben kumral ya da kahve tonu istiyorum
arasında kızıllıklar olmayan!
tüm kahve,kestane v.s. tonlarına kızıl katarlarmış parlaklık versin diye yoksa bir süre sonra yeşerirmiş kuaför söyledi
kızıllık olmadan kumral ya da kahve olanlar var sanki
ben de öyle istiyorum
ne renk tavsiye edersiniz?

kendi doğal saç rengim de koyu kestane

kızıllık istemiyosan küllü kumral olmalı. ama koyu kestane üstüne tam rengi tutturabilir misin onu bilemem. bence kahvelerin içinde en güzeli çikolata kahve ama onda da kızıllık var dediğin gibi. kızıllar yeşermese de boya akınca saç hala kızıl kızıl parlıyo güneşte, sinir bozucu...

ben gecen sene hep küllü kumral kullandım ve büyük ölçüde sacımdaki kızıllığı alıyodu,memnundum ama bunu ilk boyamanda bu sonucu alamayabilirsin,sonraki boyamalarında istediğin gibi olur ve sacı mat yapmıyor aklında olsun..

aman arkadaslar ,kumral boyanınca sac gercekten yesıl gıbı duruyor (tecrubeyle sabit)özellikle sac rengı acıksa .

Kızlar bu saç rengi ne? lütfen yardım edin bayıldım bu renge
tam istediğim renk hihoyyyt
[URL=http://img136.imageshack.us/my.php?image=dreamalexis1.jpg .!.:
dreamalexis1.jpg
[/URL]

ben gecen sene hep küllü kumral kullandım ve büyük ölçüde sacımdaki kızıllığı alıyodu,memnundum ama bunu ilk boyamanda bu sonucu alamayabilirsin,sonraki boyamalarında istediğin gibi olur ve sacı mat yapmıyor aklında olsun..

lorealin koyu kumralına boyuyorum iki defa boyadım çok beğeniyorlar üçüncü kez de boyayacağım aldım boyayı
güneşte üstlerde kızıl kızıl parlaklıklar var ben bunu da istemiyorum aslında fakat renk fena değil bir kez daha boyayayım sonra bir de küllü kumralı denerim olmazsa:hulya:

bayanlar kolestonun çok hoş iki kahverengi si var , ama ben denemedim[ yanlış anlaşılmasın] ,nasıl sonuç verir bilemiyorum , görün istedim

dun sacımı cıkolata karemele boyadım mukemmel oldu
kesınlıkle süperrrrrrrrrrrrr
bal köpüğünun tonlaında karemle kacan bır kahve
heheheh
anlatabıldım umarum cok yumusak cok tatlı bır renk oldu ama benım sacım platın sarıydı renk tam tuttu

dun sacımı cıkolata karemele boyadım mukemmel oldu
kesınlıkle süperrrrrrrrrrrrr
bal köpüğünun tonlaında karemle kacan bır kahve
heheheh
anlatabıldım umarum cok yumusak cok tatlı bır renk oldu ama benım sacım platın sarıydı renk tam tuttu

benimde saçlarım şuan sarı olmasada açık renk , saç renginizin nasıl olduğunu merak ettim,mümkünmü fotoğraf eklemeniz:kedi:

gerçekten harikaymış ah birde tutsa o tarz renkler, tutmayacağını bildiğim için bulaşmayı düşünmüyorum hiçkaydirigubbakcemile3

ben bunu çok beğendimm:dance:

bende bunu çok begendım ne renk oldugunu bılen varmı arkadaslar?[/QUOTE]

Bronz kahve gibi

lorealin koyu kumralına boyuyorum iki defa boyadım çok beğeniyorlar üçüncü kez de boyayacağım aldım boyayı
güneşte üstlerde kızıl kızıl parlaklıklar var ben bunu da istemiyorum aslında fakat renk fena değil bir kez daha boyayayım sonra bir de küllü kumralı denerim olmazsa:hulya:

Küllü Kumrala boyuyorum ben güzel bi renk çıkıyo

Son düzenleme:
enjoyable su an sacındaki rengi küllü kumralla mı elde ettin? ben küllü koyu kumral boyamak istiyorum da bir baslıkta sanki küllü koyu kumral boyadın diye okumustum? yardımcı olabilir misin acaba? ben cok acık olsun istemiyorum fisfisfis

enjoyable su an sacındaki rengi küllü kumralla mı elde ettin? ben küllü koyu kumral boyamak istiyorum da bir baslıkta sanki küllü koyu kumral boyadın diye okumustum? yardımcı olabilir misin acaba? ben cok acık olsun istemiyorum fisfisfis

Evet Canım Koyu Küllü Kumral boyadım ama bakırın üstüne kızıllıkları alsın diye. Doğal saçta bide açık renkli saçlarda yeşilimsilik bırakabiliyomuş. Ben beğendim bu rengi tenime yakıştı bayanssulusmile

X