Saç Rengi ve Saç Boyama En Güzel Kahve ve Kumral Tonları

Arkadaşlar lütfeen yardım ben Angelicanın burdaki 2. fotosundaki saçından istiyorumm.. Çok doğal olmuş. Kumral üzeri sarı gölgemi aydınlatmamı nedirki bunlar????
Çok hafif hafif var aralarda. Ama alt tonlada çok uyumlu. kendi saçı gibi.

sanki var olan röflenin üzerine kumral boyanmış gibi, eğer yapabiliyorsanız istediğiniz yere bir kaç paket atın açılınca işlem bitince komple boyayın saçı kumral tonlarına

kızlar saçımı bu boyayla boyarsam aşağıdaki rengi elde edebilir miyim sizce? bunu kullanan var mı? bayanssulusmile

şuanki mevcut renginizde önemli biliyorsunuz boya neticesi bakımından , açık renkse aynı tonları yakalamak daha mümkün oluyor , birde boya alırken katalogtan bakmak daha iyi rengine

kızlar bende bu kahveleri begendimm..

Eklentiler

• $imagesCA8QGGE2.jpg
    $imagesCA8QGGE2.jpg
    10,2 KB · Görüntüleme: 74
  • $854_sac_boyama.jpg
    $854_sac_boyama.jpg
    13,8 KB · Görüntüleme: 75
  • $imagesCAIDN9XG.jpg
    $imagesCAIDN9XG.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 76
  • $imagesCA8G264I.jpg
    $imagesCA8G264I.jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 138
  • $imagesCAA2Z819.jpg
    $imagesCAA2Z819.jpg
    9,9 KB · Görüntüleme: 68
  • $sjsjjsjsj.jpg
    $sjsjjsjsj.jpg
    12,1 KB · Görüntüleme: 90
  • $imagesCA63GTGX.jpg
    $imagesCA63GTGX.jpg
    7,9 KB · Görüntüleme: 68
kızlar çok kararsızım, hergün başka bi renk hoşuma gidiyo, önce küllü kumral sonra sıcak çikolata, kahve köpüğü altın kahve ve en son da bronz kahve... açıkçası tatlı bi kahverengi istiyorum ama çok kararsızım ne dersiniz?

kızlar çok kararsızım, hergün başka bi renk hoşuma gidiyo, önce küllü kumral sonra sıcak çikolata, kahve köpüğü altın kahve ve en son da bronz kahve... açıkçası tatlı bi kahverengi istiyorum ama çok kararsızım ne dersiniz?

sıcak çikolata çok koyu oluyo onu ele bence :KK33:

bronz kahve güsel :KK71:

altın kahveyi bilmiorum nasıl bir renk....garnier kestane kahvede çok hoş... hiç siyahlık olmayan bir kahve oluyo

şuanki mevcut renginizde önemli biliyorsunuz boya neticesi bakımından , açık renkse aynı tonları yakalamak daha mümkün oluyor , birde boya alırken katalogtan bakmak daha iyi rengine

Canım ben bu renge yeni boyadım...aşağıdaki renk olmuyor...

8 tonundaydı zemin resimdeki renk daha açık benim şu anki saçımdan.

Fakat hoş bir ton oldu çok koyu değil orta bir ton...

Zemin dediğin gibi çok önemli benim koyu olmadığı için hoş durdu.

Son düzenleme:
işte bu çok zor (yani evde) hatta imkansız
benimde saçım koyu kahveydi ama aynı siyah gibiydi
evde renk üstüne renk boyadım olmadı
sonunda kuaföre gidip saçımı açtırdım hala daha o koyu renk olan yerler belli
bende renk arayışındayım

evet bir türlü açılmıyor bende mi öyle yapsam ne....koyu renkten sıkıldım çünkü:KK25:

$JessicaAlba.jpg

bende bu rengi nasıl yaptıracağımı bilmiyorum kızalr nasıl anlatabilirm kuaföre..

kızlar aslının yenin saç rengine öldüm resmen ya. bu hangi renk bilen varmııı ??
$71a167f1290bd358f3f6ef26fae538d7.jpg $249286_141717842581255_118255474927492_258757_3189112_n.jpg
kesinlikle bu rengi istiyorumm

X