En güzel parfüm ?

walla cnm ben şu hayatta herşeyi değiştrdm b parfümümü değiştiremedm senelerdir :) burberry classic kullanıorum ve herks de hala çok beğenior.ben onu tavsiye ederim....

burberry kullandım canım bir kaç farklı kokularına da baktım teşekkür ederim ilgine:KK16:

kızlar sonunda parfüm aldım bugün baktım bir çok koku denedim ama hep toilette olanları vardı onlar da içime sinmedi

Paco Rabanne Black XS L'Exces isminde bu parfümü aldım bunu kullanan var mı $black_xs_lexces_2.jpg

chanel chancedan başka parfüm kullanmıyorum. bir süre sonra teninizlede bütünleşiyor. etrafımdanda çok övgü aldım. klasik olmasına rağmen herkes adını soruyor falan erkek arkadasım eriyorum boynuna kapanıp orda uyuyasım geliyor diyor. bende dolasıyla baska parfüm almaya yeltenmedim bile. bütün erkekler o koku senden mi geliyor ya oha falan gibi tepkiler veriyor :KK70:

chanel chancedan başka parfüm kullanmıyorum. bir süre sonra teninizlede bütünleşiyor. etrafımdanda çok övgü aldım. klasik olmasına rağmen herkes adını soruyor falan erkek arkadasım eriyorum boynuna kapanıp orda uyuyasım geliyor diyor. bende dolasıyla baska parfüm almaya yeltenmedim bile. bütün erkekler o koku senden mi geliyor ya oha falan gibi tepkiler veriyor :KK70:

Ne tür kokular barınıdırıyor içinde, esmermisiniz, beyaz tenlimi?

Chance , candy:KK16::KK16::KK12:
Chanel chance konusunda kararsızdım, iyiki almışım.
Candy zaten şeker küpü :KK12:

Son düzenleme:
Chnale coco mademoiselle... Super bi koku, her gecen gun dahada guzellesior sanki kokusu...Yillardir vazgecemedigim parfum.

Chanel change diyen arkadas, hangisi change lerden? Cunki change tendre var, change eau fraisse var. Siz hangisini kullaniyorsunuz? Birde onu deniyeyim, yillardir ayni parfum, arada bir degisik kullanirim..

bir çoğunu denedim farklı bişey arayışındayken keşfettiğim apple roanne en bayıldığımm :KK23:
bunu sadece gratis te bulabiliyorum 30 ya da 50 ml olsa keşkee :KK22:

Eklentiler

• apple.JPG
    apple.JPG
    63,4 KB · Görüntüleme: 341
Kizlar parfümlerle çok ilgilenen çok seven ve çook bilgi sahibi bi insan olarak sizinle çok sevdiğim parfümleri paylaşmak istiyorum. Kesinlikle kullandiğim en güzel parfümlerin başinda issey miyake.çiceksi bir koku. Bütün çiceksi kokuları sevmem ama çok başka bir çiçek kokusu bu.Menekşenin en güzel halini hissettiriyor. Nerden geçseniz koku yayiliyor hatta buluduğunuz ortamlarda bile sizin kokunuz kaliyor. Bence her mevsimde kullanilabilir ama ben ilk bahar yada son bahari tercih ediyorum

Bir diğer önerim ise Giorgia Armani aqua. Muhtesem kalici bir koku. İlk notasi nane. Buram buram nane kokmuyorsunuzz tabikii. Çok farkli tarifsiz bir koku. Kesinlikle denenmeli diye düşünüyorum.

slm kızlar yeni parfüm almak istiyorum kaç gündür araştırıyorum ama
kafama yatan bi parfüm bulamadım yardım eder misiniz ??

çok güzel koksun kalıcı olsun kıpır kıpır hareketli aşk kokan
bi parfüm istiyorum ama bi türlü karar veremedim öyle herkeste kokan koku olsun istemiyorum
çok nadir kullanılan büyüleyici bi koku istiyorum çok şey mi istiyorumki:KK12: :KK12: :KK12:

Canim ben Marc Jacobs Decadence bir bakmani tavsiye ederim. Bir kac ay önce piyasaya sürüldü. Yani cok yeni bir parfüm bu yüzden kullanicilarinin okadar cok oldugunu düsünmüyorum. Karekteristik bir koku etkilenmedim desem yalan olur. Basta bir gel git yasadim ama tekrardan deneyip almayi düsünüyorum hemde sisesini hic begenmememe ragmen.
Yani kis aylarina uygun cevren tarafindan fark edilen birsey ariyorsan dene derim.
Lancome la vie est bellede ayni sekilde dikkat cekici bayildigim bir parfüm ama cok tercih edilen bir parfüm.

Son düzenleme:
Bence en güzel parfüm Bvlgari Jasmin Noir ve Burberry Weekend:KK68::KK68:
La vie est belleyide seviyorum ama:KK68:
canmm bvlgari jasmin noir coook merak ediyormm nasıl birazz tarf eder mısın benzedigi bı koku var mı acaba ? sanırım kendini belli eden bi koku yazın da kullanılabilr mi odunsu ciceksymıs merak ettımm

X