En güzel parfüm ?

Bulgary blv çok hafif ben burdayım diye kendini insanalarin gizune sokmayan ama farkını hissettiren çok naif hafif bı koku. Tertemiz mis gibi çok masum kokan bı parfüm kesinlikle vazgecilmezim

Coco nun muadili farmasinij vucut spreyi angel of beauty cok kalici vucut spreyi oldugu halde 2 gun kaliyor kokusuda

2265440

Ben bunu kullanıyorum.. Gittiğiniz düğün ya da davetlerde imza bir koku bırakmak isterseniz tercihiniz kesinlikle bu olmalı.. Günlük kullanıma uygun değil pek ama aşırı kalıcı ve sexy bir koku..
Siz gittikten sonra arkanızda kokunuz kalır o derece :)
İlk sıktığınız zaman burun kıvırıp bu muydu diyebilirsiniz, ama biraz bekledikten sonra aşk yaşamaya başlayacaksınız :)

slm kızlar yeni parfüm almak istiyorum kaç gündür araştırıyorum ama
kafama yatan bi parfüm bulamadım yardım eder misiniz ??

çok güzel koksun kalıcı olsun kıpır kıpır hareketli aşk kokan
bi parfüm istiyorum ama bi türlü karar veremedim öyle herkeste kokan koku olsun istemiyorum
çok nadir kullanılan büyüleyici bi koku istiyorum çok şey mi istiyorumki:KK12: :KK12: :KK12:
Cok para verebilirim diyorsanız kesinlikle GUCCI alın derim edt.leri bile 2 gün kalıcı burnum çok koku almaz ama parfümeride siktigi an kokuyu aldim

slm kızlar yeni parfüm almak istiyorum kaç gündür araştırıyorum ama
kafama yatan bi parfüm bulamadım yardım eder misiniz ??

çok güzel koksun kalıcı olsun kıpır kıpır hareketli aşk kokan
bi parfüm istiyorum ama bi türlü karar veremedim öyle herkeste kokan koku olsun istemiyorum
çok nadir kullanılan büyüleyici bi koku istiyorum çok şey mi istiyorumki:KK12: :KK12: :KK12:

Canım alberto sego ürünlerine bak.

X