En güzel parfüm ?

canmm bvlgari jasmin noir coook merak ediyormm nasıl birazz tarf eder mısın benzedigi bı koku var mı acaba ? sanırım kendini belli eden bi koku yazın da kullanılabilr mi odunsu ciceksymıs merak ettımm
Ben yaz akşamlarında kullanmıştım canım.

Ama gündüzleri biraz zor. Kadınsı ve çok farklı bir koku bence.

Bvlgari'nin en beğendiğim kokusu. Şişemde azıcık kaldı sıkmaya kıyamıyorum, aldığımda fiyatı çok uygundu bol bol kullanmıştım. Şimdi internette bile 200 lira olmuş :KK43:

Benzediği bir koku yok bence. Ama şekerli bir koku değil. Çiçeksi bir koku hatta tam senin aradığın koku olabilir, yanlış hatırlamıyorsam çiçeksi ama tatlı bir koku arıyordun. Bence kesinlikle jasmin noir'i düşün.

Bvlgari'nin en beğendiğim kokusu. Şişemde azıcık kaldı sıkmaya kıyamıyorum, aldığımda fiyatı çok uygundu bol bol kullanmıştım. Şimdi internette bile 200 lira olmuş :KK43:

Benzediği bir koku yok bence. Ama şekerli bir koku değil. Çiçeksi bir koku hatta tam senin aradığın koku olabilir, yanlış hatırlamıyorsam çiçeksi ama tatlı bir koku arıyordun. Bence kesinlikle jasmin noir'i düşün.
harikasın ya cook guzel anlattın :) denemeyıı cook ama cook istiyormm ama işte evdeki su bebişi kmseye bırakıp cıkamıyorm bu sene elim kolum baglandı yoksa yeni cıkan tüm parfümleri gidip denerdim eskiden :KK70: seda sayan a biri hediye almıs o parfümü orda gördüm sora içerigine baktım tam aradıgım gbi asırı tatlı kokuları sevmem ama biraz odunsu hafif ciceksi azıcık tatlımsı olabilr aklımda suan not aldıgım baska parfümlerde var ama nedense bu aralar kendini grdigim ortam da belli eden bir parfüm arayısına grdim bu sene hafif agır parfümlere merak sardım bas agrısı yapmadıgı sürece tbi

50 ml 150 tl ye gordüm bi yerde 9 taksitti sanırımm nasıl sence iyimi ?

Tom ford black orchid biraz pahalı ama çok güzell, onun dışında chanel no5,coco chanel ve bide jadore

ben 100 ml 150 ye almıştım gecen sene :KK70: mizudan..

ama artık o fiyata bulmak imkansız tabi bence 100 ml 200 liraya almak daha mantıklı.
kokuyu suan cok merk ettım cok sevecegm bir parfüm olacagını bılsem 100 ml lık alırm aslında bu arada narsico rodrugz nasıl yorumluyorsn canm kullandın mı ?

kokuyu suan cok merk ettım cok sevecegm bir parfüm olacagını bılsem 100 ml lık alırm aslında bu arada narsico rodrugz nasıl yorumluyorsn canm kullandın mı ?
Siyah olan şişesini almıştm kullanamadım çok çiçeksi ve misk ağırlıklı geldi bana.
Pembesi yine biraz daha yumuşak ama yok narcisolar benlik değilmiş onu anladım :KK43:

Siyah olan şişesini almıştm kullanamadım çok çiçeksi ve misk ağırlıklı geldi bana.
Pembesi yine biraz daha yumuşak ama yok narcisolar benlik değilmiş onu anladım :KK43:
elimde vardı 1 senedir tester duruyordu daha yeni sıktım odaya geldimm eşim hemen aldı kokuyu ımm sende güzel bsey kokuyoo bak cekici geldi dedi :):):) bende bir erkek olarak neye benzettin bu kokuyu dedim yeni dustan cıkmıs gbi tertemız kokuyor dedi ... daha önce bi kac kişide tütün kolonyası gbi demişti ondan sordum :) herkes farklı algılıyo bunu anlamıs oldum

elimde vardı 1 senedir tester duruyordu daha yeni sıktım odaya geldimm eşim hemen aldı kokuyu ımm sende güzel bsey kokuyoo bak cekici geldi dedi :):):) bende bir erkek olarak neye benzettin bu kokuyu dedim yeni dustan cıkmıs gbi tertemız kokuyor dedi ... daha önce bi kac kişide tütün kolonyası gbi demişti ondan sordum :) herkes farklı algılıyo bunu anlamıs oldum
Ben içindeki misk notasını sevemedim sanırım. O notası benım midemi bulandırıyor. Narciso markasının özel miski kullanılmış. Ama ben anlaşamadım o miskle:KK43: yoksa pembe olanını çok sevmiştim ama sıkınca midemi bulandırıyor nedense.

Bence en güzel parfüm Bvlgari Jasmin Noir ve Burberry Weekend:KK68::KK68:
La vie est belleyide seviyorum ama:KK68:
alıvercem en sonunda şu jasmin noiri :KK70:
bu arada kızlar 100 ml edp watsonsta 189 lira
fiyatı çok iyi
la vie est belle yi de koluma sıktırmıştım banyo yaptım hala kokuyo bu kadr kalıcılık fazla :KK70:
giydğim kazağın koluna bulaşmış bütün gece odam koktu :)
gerçekten çok kalıcı
çok seviyorum o kokuyu ama cesaret edemiyorum
çok şekerli bunalır mıyım bilemedim

alıvercem en sonunda şu jasmin noiri :KK70:
bu arada kızlar 100 ml edp watsonsta 189 lira
fiyatı çok iyi
la vie est belle yi de koluma sıktırmıştım banyo yaptım hala kokuyo bu kadr kalıcılık fazla :KK70:
giydğim kazağın koluna bulaşmış bütün gece odam koktu :)
gerçekten çok kalıcı
çok seviyorum o kokuyu ama cesaret edemiyorum
çok şekerli bunalır mıyım bilemedim
Hep diyorum ben hayatımda la vie est belle kadar kalıcı başka bir parfüm kullanmadım:) edp olanı acayip kalıcı. Silajıda aynı şekilde mükemmel . Daha parfümün kapağını açmamla odaya yayılıyordu kokusu sıkmadığım halde. Hele birde sıkıp geçersen o koku orda kalıyor bir süre. Koridor kokusu arayanlar icin birebir. Şekerli kokulardan bunalıyorsan alma. Çünkü cok yogun bir süre sonra seni bayabilir.

Hep diyorum ben hayatımda la vie est belle kadar kalıcı başka bir parfüm kullanmadım:) edp olanı acayip kalıcı. Silajıda aynı şekilde mükemmel . Daha parfümün kapağını açmamla odaya yayılıyordu kokusu sıkmadığım halde. Hele birde sıkıp geçersen o koku orda kalıyor bir süre. Koridor kokusu arayanlar icin birebir. Şekerli kokulardan bunalıyorsan alma. Çünkü cok yogun bir süre sonra seni bayabilir.
canım sen bilirsin ck beauty nasıl bi tarif et bana
zevklerimiz benzer
sen beğeniyo musn

Eskiden 2 şişe bitirmiştim lisedeyken. Temiz ve güzel bir koku canım. Ben beğeniyorum kokusunu ama sonra sıktı beni biraz:) 3.şişemi almıştım hatta kullanamayıp satmıştım burada.
Hala özlemedim tekrar alacak kadar:) 2 şişe bana yetti sanırım. O tarz bir koku kullanacak olsam ilk tercihim giorgio armani acqua di gioia olurdu. Veya chloe signature edp.

Eskiden 2 şişe bitirmiştim lisedeyken. Temiz ve güzel bir koku canım. Ben beğeniyorum kokusunu ama sonra sıktı beni biraz:) 3.şişemi almıştım hatta kullanamayıp satmıştım burada.
Hala özlemedim tekrar alacak kadar:) 2 şişe bana yetti sanırım. O tarz bir koku kullanacak olsam ilk tercihim giorgio armani acqua di gioia olurdu. Veya chloe signature edp.
evet gio yu da merak ediyorum böyle yasemi yasemin diyolar

evet gio yu da merak ediyorum böyle yasemi yasemin diyolar
Aslında klasik olanı yasemin kokmuyo da bi versiyonu var yine gio serisinden yeşil adını unuttum şuan geçen douglas da denedim gerçekten yasemin kokuyo buram buram . Ama klasik acqua di gioia çok temiz fresh bir parfüm. Aynı zamanda kalıcılığı süperdi bence hafif bir koku olmasına rağmen. Yaza doğru alacagım zaten bu yaz parfümüm o :)

Aslında klasik olanı yasemin kokmuyo da bi versiyonu var yine gio serisinden yeşil adını unuttum şuan geçen douglas da denedim gerçekten yasemin kokuyo buram buram . Ama klasik acqua di gioia çok temiz fresh bir parfüm. Aynı zamanda kalıcılığı süperdi bence hafif bir koku olmasına rağmen. Yaza doğru alacagım zaten bu yaz parfümüm o :)
anneme piyangodan büyük ikramiye çıkarsa bana parfümeri açcakmış :KK70:
valla batarım hepsini kendim kullanırım

X