Anket En güzel yüzlü manken?

En güzel yüzlü manken?

• ELİF ECE UZUN

OY: 7 2,9%
  • GÜZİDE DURAN

OY: 6 2,4%
  • ÇAĞLA ŞİKEL

OY: 20 8,2%
  • AZRA AKIN

OY: 53 21,6%
  • DENİZ AKKAYA

OY: 19 7,8%
  • BERNA ARICI

OY: 0 0,0%
  • DUYGU DİKMENOĞLU

OY: 47 19,2%
  • ARZU YANARDAĞ

OY: 37 15,1%
  • TUĞBA ÖZAY

OY: 4 1,6%
  • DİĞER (BELİRTİNİZ)

OY: 52 21,2%

• Ankete Katılan
    245
  • Anket Kapalı .
bence deniz akkaya çok güzel bi kadın... bu arada güzide duran ın yüzünü yakından ve makyajsız görmüş biri olarak çok çirkin olduğunu söyleyebilirim, tabi televizyonda bi ton makyaj yapılınca güzel duruyo orası ayrı...

tabikideeeeeeeeeeeeeeee

arzum1kb2.jpg

ELİF ECE UZUN -tanımıyorum ama google dan baktım beğenmedim :kahve:
GÜZİDE DURAN - çok itici ve sert yüz hatları var ,cildi güzel değil ve oldukça pürüzlü..o yüzden güzel değil .
ÇAĞLA ŞİKEL -şirin ama güzel değil...
AZRA AKIN -hiç güzel bulmuyorum hem de hiç.
DENİZ AKKAYA -estetik güzeli olmasına 1.454212 küsür ameliyat kaldı ha gayret :nazar:
BERNA ARICI -güzel değil.
DUYGU DİKMENOĞLU -masum ve yumuşak yüz hatları var,bence hoş...
ARZU YANARDAĞ - kedi güzelliği var ama sadece o kadar bence :nazar:
TUĞBA ÖZAY -çekici buluyorum ama güzel olup olmadığı tartışılır ...

yasemin kap bence hem güzel hem çekici :nazar:

adszrk3.jpg

yabancı: brooke shılds..cindy crowford...
yerli: duygu dikmenoğlu..arzum onan..selin toktay

bence en güzeli didem uzel. yaşı diğerlerinden birazcık fazla ama ben çok beğeniyorum. nihat doğanla beraber olarak yazık etti ama neysssee:1rolleyes:

bence aysun kayacı
biraz sarışın ama zaten burda güzellikden bahsediyor dimi zeka'dan değil naniknanik

tuğçe kazaz bencede..su gibi..makyajsız en vasat halini yakından gördüm..inanın muhteşem bi yüzü var..bebek gibi..kuğu gibi maşşallahhhh

ya hiç bir manken ünlü olmayan bi çok insan kadar güsel değil bence çok az var güzel manken. güzellikte göreceli tabi. ben mesela kendimi övmek amaçlı demiyorum ama mankenlerin yüzde doksan ı güzellik bakımından elime su dökemezsırnaşık şeysırnaşık şeygüzel olanların çoğu yapma güzel çok nadir hem doğal olup hem de güsel olan. kk dan bi çok kadın da daha güzeldir çoğu mankenden bencekaydirigubbakcemile3

X