Saç Şekillendiriciler En İyi 5 Saç Düzleştirme Aleti

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.872
40.715

xen-iyi-5-sac-duzlestirme-aleti.jpg.pagespeed.ic.vzrxNf-c40WNXkKQVk7o.jpg

En İyi 5 Saç Düzleştirme Aleti
Bilirsiniz ki çoğumuz günlük hayatta saç düzleştirici kullanılırız. Hem maşa yapmak kadar vaktimizi almaz, hem elektriklenen saçlarımızı yatıştırır, hem de saçımızı düzleştirdikten sonra istediğimiz modeli veririz. Her gün saç düzleştirici kullanılan saçlar zamanla kurur, nemini kaybeder ve kırılırlar. Bu yüzden kullandığınız düzleştiricinin markası çok önemli. Tabi ki tüm ısı veren cihazlar saçların yapısını bozmaya meyillidir ama son zamanlarda markalar farklı özellikte düzleştiriciler ürettiği için saçlarınıza minimum zararı vermeyi amaçlıyor. Eğer bu sıralar saç düzleştirme aleti almayı planlıyorsanız bu yazımızı okumadan geçmeyin. İşte en iyi 5 saç düzleştirme aleti!

150x150xbabyliss-st100e-i-pro230-elegance-sac-duzlestirici.jpg.pagespeed.ic.PSJMQbWoJWVY3NTB4UEL.jpg
1- Babyliss i Pro230 Elegance - ST100E

Babyliss’in son çıkarmış oldukğu düzleştiricilerden. Öncelikle tasarımının müthiş olduğunu söylemek gerek. Harika bir mor! Özel tasarım çantası diğer saç düzleştirici çantalarından farkını ortaya koyuyor. Yani bu saç düzleştirme aleti sırf tasarımı ve çantası için bile alınır. Çok zarif bir inceliği var. Aynı zamanda maşa olarak kullanabiliyorsunuz. 3 adet ısı ayarı var. 130, 180 ve 230 derece sizin için gayet yeterli. Döner kablo başlığı kullanım rahatlığı sağlıyor. İyonik koruma sayesinde saça en az zararı vermeyi ve saçı parlatmayı vaat ediyor.

150x150xbraun-satin-hair-7-sensocare-sekillendirici.jpg.pagespeed.ic.ppq2oyGM-cBIizqU0_Li.jpg
2- Braun Satin Hair 7 SensoCare Şekillendirici

120-200 derece ısı aralığı olan, siyah tasarımıyla göz dolduran bir saç düzleştirici. 30 mm genişlikteki seramik plakaları oynar başlı olduğu için saçlarınıza fazla baskı yapılmasını dolayısıyla zarar görmesini engellemek amaçlanmış. Kıvrımlı ince tasarımı sayesinde maşa olarak da kullanabiliyorsunuz. Entegre sensörleri saçları saniyede 20 sefer okuyarak saçın nem seviyesini tespit ediyormuş. Bize göre en önemli özelliği bu. Çünkü saç fazla nem aldığında ya da nemsiz kaldığında elektriklenir.

3- Remington S9600 Silk Düzleştirici
150x150xremington-sac-duzlestirici.jpg.pagespeed.ic.D9gBez5Maf1GK4xfbh4d.jpg

Bordo renk ve dijital ekran tasarımı gayet güzel. 150-235 derece arasında ısı aralığı var. Çok inatçı saçlarınız varsa 240 derecede bile ısıtma imkanı sağlıyor. Tabii bu ne kadar sağlıklı tartışılır. 30 saniyede kullanıma hazır hale geliyor. Hangi ısıda kullandıysanız bir sonraki kullanımda cihazı çalıştırdığınızda o ısıda çalışmaya devam ediyor. Sıcaklık kontrol kilidi sayesinde yanlışlıkla parmağınızın ısıyı değiştirme riski yok. 1 saat sonunda kendi kendine kapanıyor.

4- Philips ActiveCare Jojoba Düzleştirici
150x150xphilips-activecare-jojoba-duzlestirici.jpg.pagespeed.ic.cmk-FZ3q4fATkNJpi8r7.jpg

Diğer saç düzleştirme aletlerinden farkı, seramik plakaların jojoba yağı katkılı üretilmesi. Bu sayede saçlarınızın daha parlak olması ve kullanırken rahat kayganlık sağlaması amaçlanıyor. İyonik bakım sayesinde saçlarınızın elektriklenmesini önlüyor. Eşit ısı dağılımı teknolojisiyle üretildiği için saçlarınız her yerinden aynı ısıyı emiyor. 15 saniye içinde kullanıma hazır geldiğini vaat ediyor. Yarım saat sonra ise kendiliğinden kapanma özelliğine sahip. Uçuk pembe plakaları çok tatlı değil mi?

150x150xrowenta-liss-curl-duzlestirici.jpg.pagespeed.ic.xa6tOB_Xbr1cHCWU_IG3.jpg
5- Rowenta SF4412 LISS & CURL Düzleştirici

Temel amacı hem düzleştirici hem de maşa olarak kullanılmasını sağlamak. Diğer 4 alete nazaran tasarımı daha sıradan diyebiliriz. 2.5cnm genişliğinde ve 11cm uzuluğundaki plakalar sayesinde işinizi çabucak bitirebiliyorsunuz. 30 saniyede kullanıma hazır hale geliyor. 230 dereceye kadar ısınma seçenekleri var. Siyah görüntüsüne mavi renk dijital yazıları renk katmış. İyi saç düzleştirme aletleri listesinde alternatifler arasında.

güzelleşelim.com.

1 ve 3 arasında tercih yapmak gerekse hangisi daha iyi ki acaba ? Ay bende aldığıma pişman oldum, resmen kendime tüh diyecek nedenler arıyorum gibi. :-)

Braun markasının düzleştiricisini kullanıyorum aşırı memnunum

En iyi düzleştirici markası kesinlikle Remington. Bendeki modeli S9600, çok memnunum.Düzleştirici arayanlara tavsiye ederim.

Maşa ve düzleştirici olarak Braun kullanıyorum, maşasından aşırı memnunum ama düzleştiricisi maşa kadar mükemmel değil sanki. Gerçi ben her zaman kullanmıyorum,kullanırsam da sabırsızlığımdan dolayı 2dk da tüm saçı bitirmeye çalışıyorum.O yüzden böyle düşünüyor olabilirim.

X