En iyi bıyık alma yontemı nedır arkadaslar

kesinlikle sir ben çok fazlaydı ama artık belli bile olmuyo bide onun yağı war onunlada masaj yaparsan orayı hem rahatlatıyo hemde kırışmasını önlüyo

arkadaşlar eger yazın ve kışın sir kullanıyorsanız kesinlikle güneş kıremi kullanın sonra pişman olursunuz çünkü agdanın hertürü ölü hücreleri soyuyor

su ipi de biri bize ogretse super olacak hani..
etrafimda da yok oyle iple alan yaa of
ben hayatimin en buyuk hatasini yaptim...agdadan sonra cimbizla aldim...sonuç : ust dudak kenarlari kuçuk kuçuk izler, delikler, sivilciler :-((((((((

ben ağda bandıyla yapıyorum(veet)
ben çok memnunum, tavsiye ederim yapıştır çek ve tertemiz kalk.bi tane sağa bi tane sola.yani iki hamlede bitiriyorum

ipi hiç denemedim doğrusu:uhm:

bende sir agda aldım yüz için olandan elimde ısıtıyorum saten küçük bişiy hemen yapıştırıyorum sıkıca bastırıp cekiyorum tmm sir agdanın içinde şeker olmadıgı için beslemio kökleri azaltırmıs suan için iyi:kahve:

lazer arkadasim lazer!!!
3 Seans ömrü billah cözüm.

nasıl 3 seans
ya ben anlamadım şu lazer işini.hani 1-2 sene sürer demiyorlar mı:uhm:
yani yüzüm için öyle dedi bburda aradaşlar.öyle yaptırmışlar
bıyıkla yüz arasında fark var mı.
benim tüylerim aynı
bıyıklarımda sert değil yüzümdeki tüylerde.kiside eşit gibi
yani 3 seansta bitti mi seninki:uhm:
ya öyleyse hemen yaptıracam bende

bencede en iyis sir ağda. ip kırıyor ya kökten almıyor. bide benim daha çok canım acıyor. siri yapıştır çek. kuaföre gidemeyince veet aldım onu kullanıyorum.kaydirigubbakcemile5

ben de sirle alıoruum en iisi..ama benim sirimm cezve içinde olanlardan 2 dk da erıo hemnn kuafore gıtmeye faln hııc gerek yook.. benimkinin ismi NORMAN natural sir agda 3.95 aldımm cook uygun bantlar gibi pahalı diil

bende arada sırle alıorum arada ıple ama sır ın kırısıklıga neden oldugunu duymustum ..

Permatik en iyisi ohh acısızda:roflol: hergün sabah yüzümü yıkadıktan sonra iki jilet attımmı mis gibi parlak parlak geziyorum tavsiye ederim kızlar acısız temizlikkaydirigubbakcemile3:dance:

Permatik en iyisi ohh acısızda:roflol: hergün sabah yüzümü yıkadıktan sonra iki jilet attımmı mis gibi parlak parlak geziyorum tavsiye ederim kızlar acısız temizlikkaydirigubbakcemile3:dance:

permatik mi:1shok: kız kalın kalın çıkar erkek gibi anaa ilk defa duydum:1shok:

X