Elektrikli Mutfak Aletleri En iyi blender hangisi sizce ?

Electus06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2018
423
334
Kızlar mrb korkmazın blender setini kullandım 5 yıldır ama artık bozuldu son zamanlarda aşırı kullandım sanırım ondan ama çok memnun kaldığımda söylenemez sizin kullandığınız mennun olduğunuz set var mı yardımcı olırmusunuz

Tamamen şans meselesi bence annemin saçma sapan bir marka var mis gibi çalışıyo 🤷🏻‍♀️

Homend blendr seti var aşşşşrı memnunum "homend functional 2802 mutfak robotu" diye geçiyor adı..
Bi bakın derim

Bende 7 sene arzum kullandım memnundum yine arzum aldım, blenderları kullanırken 10 sn den uzun çalıştırmamak gerekiyor 10 sn çalıştırıp 5,10 sn dinlendirirp açıyorum bu şekilde devam ediyorm yoksa motorlarının hemen bozulcağını söylemişlerdi alırken

tefal activflow pro extreme 1500 w setini aldım çeyizim için çok memnunum annemin evinde arzum vardı çok sabırsız olduğum için hep yakıyordum motoru değişiyordu bilerek yüksek güçlü bir şey aldım banamısın demiyor :)

Bende 7 sene arzum kullandım memnundum yine arzum aldım, blenderları kullanırken 10 sn den uzun çalıştırmamak gerekiyor 10 sn çalıştırıp 5,10 sn dinlendirirp açıyorum bu şekilde devam ediyorm yoksa motorlarının hemen bozulcağını söylemişlerdi alırken
Aslında motor konusunda sıkıntım yok benim de ağzına taktığım aletlerde sorun oldu

X