Pudra, Fondöten, Kapatıcılar En iyi kapatici concealer onerisi

Miskamber

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
5.434
24.379
Kizlar kullanip da memnun kaldiginiz concealer var mi ben stick olani tercih ettim bisuredir kullaniyorum fakat son zamanlar farkli farkli concealerlar cikti sizce hangisi kullanisli likitler mi ucu sungerli olanlarmi.. kullandiginiz en iyi concealer hangisi? stickler gozaltinda cizgi cizgi duruyor pekde memnun kalmadim acikcasi likitmi daha iyidir ucu sungerli olanlarmi?

Merhabalar

Kapatıcı için normal fiyatlı olarak Maybelline, yüksek fiyatlı olarak Nars, yurtdışından getirme olanağınız varsa Tarte veya Motives Cosmetics markalarını önerebilirim. Bir de göz altında birikme problemi neredeyse her kapatıcıda yaşanır, bunu önlemek için kapatıcı sürdükten sonra üstünden bir kat putra geçin hemen

Merhabalar

Kapatıcı için normal fiyatlı olarak Maybelline, yüksek fiyatlı olarak Nars, yurtdışından getirme olanağınız varsa Tarte veya Motives Cosmetics markalarını önerebilirim. Bir de göz altında birikme problemi neredeyse her kapatıcıda yaşanır, bunu önlemek için kapatıcı sürdükten sonra üstünden bir kat putra geçin hemen
Oyle cok yuksek fiyatli urunlere ihtiyac duymuyorum canim.. cok fazla makyaj yapan birisi degilim oyle arada ozel gunlerde vs. Yaparim onun icinde hani stick olanlar degilde likitlermi yoksa ucu sungerli olanlar mi daha kullanislidir daha iyidir diye dusunuyorum alicam bitane concealer ama hangisini aliyim diyorum.. pastelin likit concealerlarina gozum ilisti aslinda baya sevdim denedim gratiste hosumada gitti.. dedigin gibi butun concealerlar yapiyorsa bu cizgi cizgi durusu ozaman pudra aliyim ben uzerinden pudra gecerek uyguliyim.. tesekkur ediyorum bu bilgi icin♥️

Concealer göz altında kullanacaksan stick olanlar çok iyi durmaz. Bir süre sonra pul pul durur kuruma yapar. Likit olarak uygun fiyatlı maybelline fit me güzel. Veya nyx hd olanı.

Concealer göz altında kullanacaksan stick olanlar çok iyi durmaz. Bir süre sonra pul pul durur kuruma yapar. Likit olarak uygun fiyatlı maybelline fit me güzel. Veya nyx hd olanı.
Evet sadece goz alti icin kullanicam stickler gercekten hem kurutuyor hemde pul pul cizgi cizgi duruyor hic sevmiyorum likitler mi daha iyi hala arayisdayim maybelline in instand age rewind urununu arastiriyorum nezamandir ucu sungerli olani hani onlarinda cok hijyenik olmadigini goz altinda yag bezesi olusturdugunu soluyolar ucu sungerli oldugundan kullanisli olurmu diye dusundum fakat likitler daha mantikli sanirim Fit me aklimdaydi bisoraki alisverisimde bakicam bu urune mutlaka cok tesekkur ederim :)

Evet sadece goz alti icin kullanicam stickler gercekten hem kurutuyor hemde pul pul cizgi cizgi duruyor hic sevmiyorum likitler mi daha iyi hala arayisdayim maybelline in instand age rewind urununu arastiriyorum nezamandir ucu sungerli olani hani onlarinda cok hijyenik olmadigini goz altinda yag bezesi olusturdugunu soluyolar ucu sungerli oldugundan kullanisli olurmu diye dusundum fakat likitler daha mantikli sanirim Fit me aklimdaydi bisoraki alisverisimde bakicam bu urune mutlaka cok tesekkur ederim :)
Onuda kullandım bende yağ bezesi yapmadı. Çok güzel bi kapatıcı. Ama fit me bi tık daha iyi kapattığı için ben onu söyledim:) ikisi de çok güzel. Transparan pudrayla sabitlendiğinde göz altına dolma pul pul durma falan yapmıyorlar

Onuda kullandım bende yağ bezesi yapmadı. Çok güzel bi kapatıcı. Ama fit me bi tık daha iyi kapattığı için ben onu söyledim:) ikisi de çok güzel. Transparan pudrayla sabitlendiğinde göz altına dolma pul pul durma falan yapmıyorlar
Yaa ozaman instand age rewind daha mi kullanisli sence ama fit me yide kapaticiligi daha iyi demissin aklim bulandi yine en iyisi ikisini birden denemek hangisi hosuma giderse onu aliyim :) pudra olayini evet hangi concealeri kullanirsam kullaniyim pudra sart anlasilan pudra nin da fit me olanina bakicam hem concealerini hemde pudrasini alabilirim baya olumlu yorumlar var bu urunler hakkinda♥️

Canim ben maybelline instand age rewind aldim 00 ivory rengini kapaticiligini yapisini cok begendim 3 gundur deniyorum gozlerimde ozellikle sticklerin yaptigi o cizgi cizgi durusu yapmiyor.. goz altlarim kuruyordu daha cok stick kullanirken mutlaka nemlendirici krem surup uzerine suruyodum bende age rewind de ozellikle herhangi baz veya nemlendirici krem kullanmadan denedim gozlemleyebilmek icin cok memnun kaldim bide ucu sungerli ekstra kolay kullanimi ben concealirimi buldum sanirim insallah hep boyle devam eder :KK200:

Canim ben maybelline instand age rewind aldim 00 ivory rengini kapaticiligini yapisini cok begendim 3 gundur deniyorum gozlerimde ozellikle sticklerin yaptigi o cizgi cizgi durusu yapmiyor.. goz altlarim kuruyordu daha cok stick kullanirken mutlaka nemlendirici krem surup uzerine suruyodum bende age rewind de ozellikle herhangi baz veya nemlendirici krem kullanmadan denedim gozlemleyebilmek icin cok memnun kaldim bide ucu sungerli ekstra kolay kullanimi ben concealirimi buldum sanirim insallah hep boyle devam eder :KK200:
Beğeneceğini biliyordum canım güle güle kullan. :KK200:

Kızlar göz altı kalıcı makyaj yaptıran varmı concealer bir süre sonra göz altında siğil tarzı et parçacıkları yapıyormuş

ben çok fazla günlük makyaj yapan biri değilim rahat edemiyorum özel günlerde dışarı gezmeye gidiceksem hatta her gezmeye gittiğimde de yapmam concealer ları çok fazla kullanmak iyi bişey değil bitek concealer olsa iyi fondoten tüm cilte uygulanıyor o daha beter.. ben en hafif concealer olduğu için ihtiyaç duyduğum zamanlarda kullanıyorum hiç bişey sürmesem sadece allık ve rimelle dışarı çıkıyorum hafif makyajı severim.. herşeyin sadesi iyidir :)

X