En İyi Kırışıklık Kremi ve Serumu!!!

whitefish

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2015
15
4
Merhaba hanımlar :-)
28 yaşındayım ve 1 aydır göz çevremde hortlayan iğrenç kaz ayakları yüzünden gülmek dahi istemedigim bir süreç yaşıyorum. ve cok pişmanım şu lanet kaz ayaklari olusmadan önlemini alip krem kullanmadigim icin. Neyse olan oldu artık. Yolumuza bakalım di mi :-))
Evet interneti alt üst ettim en iyi krem neydi??? Araştırmalarım sonucu shiseido markasinin en iyisi olduguna karar vermişken iyi bir dermatologa gitme karari aldim. Ve dermatologum bana botox etkisi yaratıp kırışıklıkları açtığını söylediği " DDF wrinkle relax " serumunu önerdi. Guzellik uzmanida dermokozmetik urunlerin deri altina etki ettigini fakat kozmetik urunlerin sadece yüzeye etki ettiğini söyledi. Bu gece kullanmaya basliyorum ddf i. Gelişmeleri sizlerle paylaşıyor olacagim. :KK66:

Cilt İçin C Vitamini Serum Yapımı | Yaşlanma Önleyici​

Cildinizi bu C vitamini serumu ile iyileştirin ve koruyun. Cildinize hapsolmuş kokmuş yağlar, kolajeni parçalayarak yaşlanma sürecini hızlandırır. Bu serumdaki biyoflavonoidler ve C vitamini kombinasyonu, cildinizdeki yağın küflenmesini önlemek için büyük bir antioksidan etki sağlar.
Çay İçin Malzemeler
1 Su bardağı damıtılmış su
1 Tatlı kaşığı narenciye kabuğu
Serum İçin Malzemeler
½ çk Kuşburnu yağı
1 Tatlı kaşığı hazırlanmış narenciye kabuğu çayı
1 Tatlı kaşığı aloe vera jeli
Cilt İçin C Vitamini Serum Yapımı Tarifi
1
Cilt İçin C Vitamini Serum Yapımı için Küçük bir tencerede set üstü ocakta suyu kaynatın. Ateşten alın ve narenciye kabuğunu ekleyin. 15 dakika dik. Süzün ve soğutun.
2
Küçük bir kapta 1 çay kaşığı hazırlanan narenciye kabuğu çayını, kuşburnu yağını ve aloe vera jölesini karıştırın. İyice karıştırın.
3
Hava geçirmez bir kaba aktarın. Bu serum, kullanım kolaylığı için damlalıklı bir şişede saklayabileceğiniz kadar akışkandır.
Kullanım Şekli
4
Cildi temizledikten sonra 5–10 damla serum uygulayın. Günde iki kez
Saklama
5
3 haftaya kadar buzdolabında saklayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
X