En iyi plastik ve rekonstruktif cerrahi? Teoman Dogan yada Ufuk Bilkay......

calvina

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2014
1
0
Merhaba kizlar,

benim acilen iyi bir plastik ve rekonstruktif cerrah bulmam lazim. Yuzumde asimetri var bunu gidermek istiyorum. Bunun icinde yuzumun cesitli yerlerine mudahile yapilmasi gerek. Yani yuz iskeleti restorasyonu. Bunun icinde burun da var. Iki doktor arasinda kaldim Teoman Dogan ve Ufuk Bilkay. Bu doktorlara ameliyat olanlardan bilgi istiyorum. Burun ameliyati olanlar foto yolliyabilirmi? Bide sadece burun ameliyati olmadigi icin hangisi sizce daha basarili bir plastik ve rekonstruktif cerrahi. Yada onerebileceginiz baska bir doktor var mi? Mumkunse cok pahali olmasin.

Lutfen yarim edin

Merhaba kizlar,

benim acilen iyi bir plastik ve rekonstruktif cerrah bulmam lazim. Yuzumde asimetri var bunu gidermek istiyorum. Bunun icinde yuzumun cesitli yerlerine mudahile yapilmasi gerek. Yani yuz iskeleti restorasyonu. Bunun icinde burun da var. Iki doktor arasinda kaldim Teoman Dogan ve Ufuk Bilkay. Bu doktorlara ameliyat olanlardan bilgi istiyorum. Burun ameliyati olanlar foto yolliyabilirmi? Bide sadece burun ameliyati olmadigi icin hangisi sizce daha basarili bir plastik ve rekonstruktif cerrahi. Yada onerebileceginiz baska bir doktor var mi? Mumkunse cok pahali olmasin.

Lutfen yarim edin

Merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun.Doktor araştırmak ve sonrasında karar vermek operasyona karar vermekten çok daha zor ve bence işin en önemli kısmı.
Ben burnumdan iki kez,iki farklı doktora rinoplasti ameliyatı oldum.
ilk ameliyatım sonrasında kabus başladı.Çok zor ve mutsuz günler geçirdim.Sonra birtanecik doktorum Prof.Dr.Selçuk İnanlı ile tanıştım.
İkinci ameliyatımı kendisi yaptı ve şimdi bakmaya doyamadığım bir burnum var.Sonrasında kendisi teyzemin tüm yüz germe ameliyatını yaptı.Sonuç yine harika.
Hiç vakit kaybetmeden en azından bir görüşün derim.

X