Makyaj Ürünleri En sevdiğiniz fondöten markası?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Okyete

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2016
986
899
Kızlar ben günlük garnier in bb kremini kullanıyorum. Evde loreal in fondöten var ama çok kullanmadım tarihi de geçmiş zaten.Önerdiginiz fondöten markası var mı?

Mac face and body, ince yapılı çok hafif bir fondöten. Günlük kullanıma da çok uygun, ancak fazla kapatıcılığı yok. Ben uzun zamandır kullanıyorum çok memnunum fazla kapatıcılık aramıyorsan tavsiye ederim :)

Max factor miracle touch 4 yildir kullaniyorum memnunum. Cildin sorunlu deilse kullanabilirsin..

Sante ye bayıldım. Hem güvenli içerik cilde zarar vermiyor hem de kendinden porselen gibi bir cildiniz varmış gibi duruyor.

Kızlar ben günlük garnier in bb kremini kullanıyorum. Evde loreal in fondöten var ama çok kullanmadım tarihi de geçmiş zaten.Önerdiginiz fondöten markası var mı?
Fondotene çok para dökmüş ve nerdeyse her markayı denemiş biri olarak söylüyorum. Uygun fiyatlı günlük kullanıma en uygun fondöten rimmel london.

Rimmel london hem kırmızı hem turuncu kapaklı olanında kullanıyorum cook guzel başkada kullanmam ayrıca parlak bir fondoten kapaticilikta super

Ben uzun zamandır Flormar'ın fondötenleri kullanıyorum çokta memnunum. En beğendiğim ise HD olanı, 2 tane bitirdim bu indirimde 1 tane daha aldım :)

Mac studio fix fluid tek geçerim hem kalıcı hem çok doğal duruyor. Biraz daha yoğun tutup düğünümde dahi kullandım cok memnunum

Estee lauder double wear

cildimde akmadan,parlamadan duran tek fondöten canım fondötenim

X