en son bitirdiğiniz kitap

beni seç serisini bitirdim yeni biraz sıkıcıydı ama başladığımı bitirmeyince rahat edemiyorum

en son okuyup bitirdiğiniz kitap hangisi? hali hazırda ouduğunuz kitap başlığı var ama ben bitirdikten sonraki duygularla bişeyler yazın istedim çünkü bazı kitaplar bitmeden anlaşılmıyo

ben en son ye sev dua et i bitirdim. çevirisi kötüydü. italya hindistan ve endonezya diye üç bölüm. italya kısmı kötü çeviride son nokta . ama ilerledikçe düzeldi. yaşanmış hikayeydi kendisi. tavsiye edermisin derseniz kötü çeviriden bıkmazsanız okuyabilirsiniz
Munire danış kalp süvarileri kitabını bitirdim güzel insanların güzel hikayeleri anlatılmıştı. Su an da nüzul sirasina göre Kur'an'ı Kerim meali okumaya başladım.

Fatma Bayram - Elmalılı Hamdi Yazır ile Kuran Sohbetleri

Yıldızlarda yazılı Aisha Saeed. Çabuk bitti basit dilli bir kitapti. Pakistanlı bir ailenin Amerika'da yaşarken kızlarının başına gelen olay sonra Pakistan yaşantısı vs anlatımları var

Sazan Avı- George A. Akerlof Robert j. Shıller
Manipülasyon ve hile ekonomisi.
Kendinize fayda sağlayacak gelişiminize katkıda bulunacak kitapları okuyun lütfen.

Kitabı bitirdiniz mi önerir misiniz acaba?
Evet bitirdim. Çok çok güzeldi eğer YouTube da Elmalılı Hamdi Yazır la ilgili tefsir videolarını izlediyseniz onların bir kısmının derlemesi gibi. Bazı ayetlerin tefsirinin önce orjinali ardından günümüz Türkçesi ile anlatımı var. Ardından konuyla ilgili anlatımı kimi zaman kendi başından kimi zamandan hocalarından ya da çevresinden duyduğu örnek olaylar yorumlar vs. Oldukça akıcı zaten kendisini çok severek dinliyorum kitabını da çok beğendim

Yakup Kadri Karaosmanoğlu | Kiralık Konak kitabını bitirdim.
Seneler önce ortaokula giderken okumuştum. Geçen gün yeniden okumak istedim.
Osmanlı döneminde bir ailenin dede, çocuk, torun arasındaki gittikçe açılan uçurumla tarafların birbirini anlamaması ve hoş görmemesi üzerine karakterlerin her birinin en dibe batışını anlatan etkileyici bir kitap.

Aliyyül Kari-Uydurma Olduğunda İttifak Edilen Hadisler
Tahkik-Abdulfettah Ebu Gudde
Tercüme-Dr. Halil İbrahim Kutluay

Wilhelm Mesiter'in Çıtaklık Yılları, Goethe.
yer yer sürükleyici yer yer ağır ve durağandı,genel olarak beğendim. dönemin burjuva ve sanat dünyasını, kadın erkek ve aile ilişkilerini hayata atılıp olgunlaşırken ne istediğini bulmaya çalışan ana karakterin etafında güzel harmanlamış. benim gibi klasik severler için okunması gerekenler listesinde diye düşünüyorum.

en son okuyup bitirdiğiniz kitap hangisi? hali hazırda ouduğunuz kitap başlığı var ama ben bitirdikten sonraki duygularla bişeyler yazın istedim çünkü bazı kitaplar bitmeden anlaşılmıyo

ben en son ye sev dua et i bitirdim. çevirisi kötüydü. italya hindistan ve endonezya diye üç bölüm. italya kısmı kötü çeviride son nokta . ama ilerledikçe düzeldi. yaşanmış hikayeydi kendisi. tavsiye edermisin derseniz kötü çeviriden bıkmazsanız okuyabilirsiniz
Gece yarısı kütüphanesi kitabını okudum.Kitap insanın hayatta yapacağı seçimler ile aldığı kararlarının hayatını bambaşka noktalara nasıl taşıdığını fantastik bir kurgu ile anlatıyor. Her ne kadar fantastik bir kurgu ile yazılmış olsa da zaten her birimiz yaptığımız seçimler ile milyonlarca olası hayatımızdan birini yaşıyoruz.

X