En Tarz Üye Yarışması ✄ Kot Pantolon Kombinleri !

Huy Meselesi

🌜🌚🌛
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
61.512
62.457
Gerekenler
Mevsim : İlkbahar
Şartlar : '' Kadınlar kulubu '' ve resmi çektiğiniz tarihi ''gün -ay-yıl '' şeklinde kağıda yazılacaktır.
Resim elde tutulacak yada bedenin ve kombinin göründüğü şekilde aynı karede olmak şartı ile resim çekilecektir.

1-01.05.2015 saat 22:13 ile 24.05.2015 saat 22:13 tarihleri arasında yarışmaya katılacak olan arkadaşlar, oluşturmuş olduğunuz kombini bana özel mesaj yoluyla göndereceksiniz..

2- Yarışmaya katılan tüm yarışmacıların yüz bölgesi kapatılacaktır.

3- Birinci olan üyemize profil madalyası ve hediye verilecek ve birinci , ikinci,üçüncüye pro kart hediye edilecektir.

4- Oylama 1 hafta sürecektir. 24.05.2015 tarihinde saat 23:00 da oylama topiği açılacaktır.
Oylama herkese açık olacaktır.

5-Oylama topiğin de yarışmaya katılan arkadaşlar, hiç bir şekilde kimliklerini belli etmeyeceklerdir !

6-Fotoğraflara nick yazılmayacaktır.

7-Adaylara oy veren arkadaşlarımız ilgili başlıkta,çalışmalar hakkında yorum yapabilirler,oy verdikleri numarayı belirtebilirler.Yalnız,yarışmaya dahil olan çalışmalar hakkında,küçümseme,sert eleştiri ve iğnemelerden uzak yorumlar yapmalıdırlar. Pro üyelik birinci haricinde ki üyelere verilmeyecektir.

8-Yarışmacılarla ile ilgili her türlü yorumlar diğer topikten (fotoğrafların olduğu yarışma topiği ) yapılacaktır.

9-Her kullanıcı yalnızca tek bir oy verebilecektir.Kimin kime oy verdiği, oylamanın genele açık olmasından dolayı görülür.Lütfen ''ben kendime oy verdim '' diyerek kendinizi belli edecek yorumlardan uzak durunuz.

10-Foto çekimleri mümkün oldukça net olmalıdır.

11- Oy kullananlarda arkadaşlarının kimliğini yorumlarda açık etmeyeceklerdir.

12-Yarışmaya her kullanıcı kendi resimleriyle katılmalıdır,herhangi bir olumsuz durumla karşılaşırsak ve bunu sonradan öğrenir isek ( fake resim vs gibi ) gerekli ceza verilecek , oylama topiğinde resim silinecek ve yarışmaya katılan arkadaşım yarışmadan atılacaktır.. Fake resimle yarışmaya katılan arkadaş, yaptığı , yazdığı , yolladığı resimden ve herşeyden sadece kendisi sorumludur..
Özelden gerekli uyarılar yapılmıştır.Yönetim bu durumdan sorumlu değildir.

Başarılar..

Örnek Kombinler

2014-ilkbahar-yaz-bayan-yırtık-jean-pantolonlar.jpg

2014-kot-pantolon-modelleri-ve-kombinleri5.jpg

bayan-tisort-1.jpg

kot-pantolon-ve-gömlek-kombini.jpg

Kot-Bayramlık-Tesettür-Pantolon-Modelleri.jpg

n-kot-pantolon--buz-mavisi--benin-style-111116-111116-1.jpg
n-kot-pantolon--mavi--benin-style-111119-1.jpg

X