Endolift Lazer Agı kim yaptırdı?

Guli81

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
16
1
43
Enfolift lazer ysptırsn varmı burda? Ben yaptırdım, yuzum çok şiş. Kimdd böyle oldu?

Dr Emre, doku medikal. Botox da yaptirmisdim o yuzden fiyati tam bilemedim. Qaliba 7000 tl

Daha yeni, yuzum uyusmus gibi. Bir ay olsun bakalim. Ama resimlerimi arkafasima gonderiyorum yuzun toparlanmis diyor. Ben pek fark goremiyorum simdi
Tesekkurler. Benim danistigim doktor bana kombine tedavi tavsiye etti. Sirf endolift yetmez dedi

Merhaba. Ben 2 hafta önce. Boyun ve çene bölgesindeki hafif sarkma ve gevşeme için endolift lazer yaptırdım. Ödem olmuştu biraz. O ödem geçti. Şu an hiç bir değişiklik yok. Eskisi gibi görüntü. Çok moralim bozuk.Burada da endolift yaptırıp olumlu sonuc alıp yazanlara pek rastlamadım..Pazartesi kontrole gideceğim bakalım..

Merhaba. Ben 2 hafta önce. Boyun ve çene bölgesindeki hafif sarkma ve gevşeme için endolift lazer yaptırdım. Ödem olmuştu biraz. O ödem geçti. Şu an hiç bir değişiklik yok. Eskisi gibi görüntü. Çok moralim bozuk.Burada da endolift yaptırıp olumlu sonuc alıp yazanlara pek rastlamadım..Pazartesi kontrole gideceğim bakalım..
Sonucda kesip dikmiyorlar, ameliyatcdeyil. Ama illaki bir fark oluyor. Ben memmunum. Deyisim oldu iyi yonde

bende yaptırmayı düşünüyorum, doku tıptan fiyat aldım kampanya varmış endolift+ (ismini unuttum:olamaz:şimdi lazerli bir uygulama) ile beraber 7000 tl dediler. Dr.lardan Emre kaynak a yaptırmayı düşünüyorum,takip ediyorum başarılı görünüyor hatta instagram sayfasında başka bir doku tıp dr una endolift yapıyordu videoda (serafettin saraçoğlu'na):KK39:
yorumlardan anladığım sanırım yüzdeki şişme kişiye göre değişiyor. umarım çok şişmez benimki çalışıyorum çünkü:oops:

Merhaba oncelikle bu islemi yaptirali 2 yil oldu bnde doku medical yaptirdim dr seeafettin saracoglu asil sebebi goz alti yanlis uygulama sonrasi gevsedi 😔sirf goz icin yaptircaktim tek 1 uc kullanildigindan yuz bolgesinide yaptirdim.fiyat farki pek yoktu dr bey dedi bu islem 50 yas uzerinde daha etkili diye cene hattimada yaptirdim gevseklik dolayisiyla goz altimda ise yaradi ama yuz bolgemde degisikli olmadi ..1 kac gun odem oldu cok degil ozamanlar 5000 tl idi.😊

X