Endolift Lazer Agı kim yaptırdı?

Şöyle, bu ikinci haftam ama hala ödem var. 1 hafta sonra gecermis.
Sonucunuda 6 ila 12 hafta sonrasinda gormeye baslicakmisim
Ben de düşünüyorum yaptırmayı araştırma aşamasındayım, sizin gibi yaptıran birinden fikir almak istedim. Ne kadara mal oldu? Bana tüm yüz, şakak ve gıdı 10 bin fiyat verdiler fazla geldi ama bilmiyorum... zayıflamak güzel de yan etkisi yüzüm sarktı 😞

Ben de düşünüyorum yaptırmayı araştırma aşamasındayım, sizin gibi yaptıran birinden fikir almak istedim. Ne kadara mal oldu? Bana tüm yüz, şakak ve gıdı 10 bin fiyat verdiler fazla geldi ama bilmiyorum... zayıflamak güzel de yan etkisi yüzüm sarktı 😞
Nereyle gorustunuz acaba

Yaptıran arkadaşlar yorum yapar mısınız endolift için ben de doku ile görüştüm.Gerçekten işe yarar mı ve ne bölgede yaradı en çok.

Ben yaptırdım yeni arkadaşlar yapmayın hiç bir degisim olmuyor kaşıma yaptı verdiğim paraya gittiğim yola acıdım. Bakın gidin güzelce cerrahi işlem yapın ip askilarldada kopuyormus hifu falan onlarda hiç inanmayın anlık etkiler cerrahi işlem yaptırın ben pişman oldum

Merhaba gıdı hariç 5000 tl fiyat veren neresidir... bende ip askı mı endolift mi bilemedim... yüz hacmim de küçülsün istiyorum.. teşekkürler

Merhaba siz nereye yaptırdınız... aradan bahsi geçen 2 ay geçmesine rağmen mi yüzünüzde değişim olmadı.. teşekkürler

Merhaba,
Bir süredir araştırıyorum Antalya’da yaşıyorum endolift için uygun bir yer bulamadım.30 yaşındayım burun ameliyatı sonrası yanaklarım sarktı bu nedenle yaptırmak istedim Symestetik hiç hijyenik gelmedi yaptıran arkadaşlar düşüncelerinize ve önerilerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok seviniirm

Enfolift lazer ysptırsn varmı burda? Ben yaptırdım, yuzum çok şiş. Kimdd böyle oldu?
Enfolift lazer ysptırsn varmı burda? Ben yaptırdım, yuzum çok şiş. Kimdd böyle oldu
Dün yaptırdım, yüzüm inanılmaz şiş ona hiç takılmıyorum ama ağzım kayıyo resmen, böyle bir etki kimse yazmamış, kliniğe sordum ödeme bağlı geçer korkmayın diyorlar, böyle bi ihtimalin olduğunu bilsem izin alabileceğim bi dönemde yaptırırdım. Kısmi felç gibi bişey, kimsenin başına geldi mi böyle bi durum? İnşAllah 2-3 güne geçecek bişeydir aşırı mutsuzum şu anda

Enfolift lazer ysptırsn varmı burda? Ben yaptırdım, yuzum çok şiş. Kimdd böyle oldu?
Merhaba ben de yaptırmayı düşünüyorum .Sizinkinin üzerinden yaklaşık 2 sene geçmiş ve etkiside en iyi halde 2 sene dedi doktor. Sizin etkisi ne kadar sürdü ve etkisi geçtikten sonra nasıl bir değişim oldu ? Memnun musunuz yaptırdığınıza ?

Dün yaptırdım, yüzüm inanılmaz şiş ona hiç takılmıyorum ama ağzım kayıyo resmen, böyle bir etki kimse yazmamış, kliniğe sordum ödeme bağlı geçer korkmayın diyorlar, böyle bi ihtimalin olduğunu bilsem izin alabileceğim bi dönemde yaptırırdım. Kısmi felç gibi bişey, kimsenin başına geldi mi böyle bi durum? İnşAllah 2-3 güne geçecek bişeydir aşırı mutsuzum şu anda
merhaba ben de yaptırmayı düşünüyorum. Şu an nasılsınız?

Dün yaptıŕdım. Gıdım çok yağlı ve sarkıktı.işlem 1 saat sürdü. Sonuca inanamadım hayatım boyunca benle olan o yağ kitlesi yok olmuş cildim çeneme yapışmıştı😍 hiç görmediğim çene hattımı gördüm😂 yüzümün kalanına da yaptırmak için sabırsızlanıyorum. İsteyene özelden gösterebilirim

X