Enfeksiyonlar

Melek 06

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2022
34
4
27
Merhaba ben 24 25 yaşındayım devamlı sarı akıntım oluyor ve bazende süt kesiği kokulu kaşıntılı akıntım oluyor bu neden olur hep arastirmada cinsel yolla bulaşan hastalıklar diyor yardımcı olur musunuz

Merhaba ben 24 25 yaşındayım devamlı sarı akıntım oluyor ve bazende süt kesiği kokulu kaşıntılı akıntım oluyor bu neden olur hep arastirmada cinsel yolla bulaşan hastalıklar diyor yardımcı olur musunuz
Araştırma yapmak yerine doktora gidin mantar veya enfeksiyon olabilir erken tedaviye başlarsınız hem

Mantar ihtimali yüksek. Doktora gidin mutlaka.
Evlimisiniz bilmiyorum ama partneriniz de gitse iyi olur.

Buyuk ihtimalle ya vajinal mantar yada enfeksiyonunuz var. zaman kaybetmeden gidin eger oraya yerlesirse kurtulmasi cok zor oluyor surekli tekrarliyor. Partneriniz varsa oda gitmeli. Tekli tedavi ise yaramaz

Bende korkuyordum sarı akıntı gorunce ama mantar cıktı. Mantarlarda kendı arasında ayrılıyor bazılarının ılacları farklı o yuzden doktora gorunmende fayda var daha da ılerlemeden :KK43:

Araştırma yapmak yerine doktora gidin mantar veya enfeksiyon olabilir erken tedaviye başlarsınız hem
Hiç kadın doğuma gitmedim korkuyorum canım acır dayanamam bide bulaşıcı hastalıklar der diye gerci evlenirken mecbur gitcem de

Buyuk ihtimalle ya vajinal mantar yada enfeksiyonunuz var. zaman kaybetmeden gidin eger oraya yerlesirse kurtulmasi cok zor oluyor surekli tekrarliyor. Partneriniz varsa oda gitmeli. Tekli tedavi ise yaramaz
Teşekkürler peki örnek mi aliyorlar canım acirmi bide geçer mi

Hiç kadın doğuma gitmedim korkuyorum canım acır dayanamam bide bulaşıcı hastalıklar der diye gerci evlenirken mecbur gitcem de
Korkulacak bir şey yok ki bekar oldugunuz için zaten alttan muayene edemez ilaç verip göndercek en fazla bence evlenmeden önce her kadın bı kontrolden geçmeli

Partnerinizde de enfeksiyon varsa sizden ona, ondan size geçer. İkili tedavi olmadıkça kısır döngü halinde devam eder. İkili tedavi olun. Vajinal enfeksiyonlar ertelenecek bir durum değildir. Kronik bir hal alırsa kurtulması daha zor oluyor.

Korkulacak bir şey yok ki bekar oldugunuz için zaten alttan muayene edemez ilaç verip göndercek en fazla bence evlenmeden önce her kadın bı kontrolden geçmeli
Haklısınız alttan bakmadan nasıl anliycak

Bende aynı durumu yaşadım. Bakirede olsa doktor akıntıyı görmek ıcın alttan gözü ile bakıyor. Eger mantar gıvı bı akıntı degıl ıse cok cok ınce cubuk kızlık zarından ıcerı gırmeden kenarlardan ornek alabılıyor. Ama benımde sarı akıntılarım vardı cok korkmustum. Bır suru testler yaptırdım. Sonuc mantar cıktı. Mantarın farklı bır turuymus ve degısıj ılac kullandım. Zaman kaybetmeden doktora gıt kronık olunca zor gecıyor

Evli değilsiniz ama bakire de değilsiniz galiba yanlış anlaşılma olmasın da
Evli değilim bakireyim ve lise deyken basladi bu akıntı niye oldu bilmiyorum araştırma yaptigimda herkesten baska bişey çıkıyor doktor alttan bakmaz bakire oldugun icin diyorlar ama doktor muayene etmedende anlamam diyor herkes yanlış yönlendiriyor anlayacağınız

Bende aynı durumu yaşadım. Bakirede olsa doktor akıntıyı görmek ıcın alttan gözü ile bakıyor. Eger mantar gıvı bı akıntı degıl ıse cok cok ınce cubuk kızlık zarından ıcerı gırmeden kenarlardan ornek alabılıyor. Ama benımde sarı akıntılarım vardı cok korkmustum. Bır suru testler yaptırdım. Sonuc mantar cıktı. Mantarın farklı bır turuymus ve degısıj ılac kullandım. Zaman kaybetmeden doktora gıt kronık olunca zor gecıyor
Peki o süt kesiği akıntı oldugunda mi gitsem daha iyi sonuc alırım doktor anlar çünkü su an yok bazen oluyor

Evli değilim bakireyim ve lise deyken basladi bu akıntı niye oldu bilmiyorum araştırma yaptigimda herkesten baska bişey çıkıyor doktor alttan bakmaz bakire oldugun icin diyorlar ama doktor muayene etmedende anlamam diyor herkes yanlış yönlendiriyor anlayacağınız
Canım öncelikle yurtlarda falan kaldıysa eğer ortak tuvalet banyo vs maalesef oralardan kapiyoruz kendim yaşadığım için biliyorum bende gittim doktora bikac tane hatta aynı doktorlar değil ilk gittiğimde karından ultrason baktı belirtilerimi anlatınca ilaç verdi gönderdi sonra idrar testi verdim başka gün orda değerlerim fazlaydı başka doktora gittim dedim ilaç kullandım geçmedi tahlil sonuçlarımi gösterdim bakire olduğum için bu sefer idrar kültürü istedi onda da birşey çıkmadı o dönemlerde yurtta kalıyordum buna bağlıyorum ben temizligime dikkat etmeye başladım sirkeli su kullandım ıslak çamaşırlarimi hemen değiştiriyordum bol su ve düzenli beslenmeye başladım duzeldi evlenince tahlillerim temiz çıkmaya başladı artık sen evli degilsin bakiresin nasıl cinsel yolla birşey bulasacagini düşünüyorsun anlamadım dediğim gibi önce doktora git anlat tahlillerine baksın ona göre ilaç verir sonrada temizliğine beslenmene dikkat et.

Peki o süt kesiği akıntı oldugunda mi gitsem daha iyi sonuc alırım doktor anlar çünkü su an yok bazen oluyor
Bence akıntın varken gıt ya da ayna ıle bakabılırsın ıkındıgında gelıyorsa o an muayene esnasında da doktor ıkın dıyor bakıre oldugun zaman. Ama her zaman akıntın varken gıtmek daha ıyı ben yokken gıttıgımde anlasılmamıstı

Peki hangi tani konuldu size mantar türü ismi nedir

X