Engellediğimi sandı ve engelledi?

Bu yüzden ayrılmadık ki, o benden şikayetçi oldu ve ayrıldı. Ayrıldıktan sonra tanımadığını düşündüğüm kızları takibe aldı ve takipten çıktım numarasını sildim. Sildiğim için engelledi sanıp bugün engellemiş. Ve bu yüzden kötü hissediyorum
Siz neden kötü hissediyorsunuz zaten ayrılmak istemiş. Siz engelleseniz ne olur, o engellese ne olur..ne farkeder..giden gitmiş biten bitmiş.. he bu arada yılların tecrübesiyle şunu söylemek isterim. Asla pişman olmazlar sadece kimseyi bulamayınca ararlar, bu da pişmanlık değil boşluktur, ilk fırsatta tekrar gidip baskasini bulur.

Siz neden kötü hissediyorsunuz zaten ayrılmak istemiş. Siz engelleseniz ne olur, o engellese ne olur..ne farkeder..giden gitmiş biten bitmiş.. he bu arada yılların tecrübesiyle şunu söylemek isterim. Asla pişman olmazlar sadece kimseyi bulamayınca ararlar, bu da pişmanlık değil boşluktur, ilk fırsatta tekrar gidip baskasini bulur.
O zaman da ben olmam işte...

"O zaman da ben olmam işte" diyorsunuz da şu an aportta bekliyorsunuz. Öyle veya böyle sizden ayrılmış, seven adam terkedebilir mi sanıyorsunuz..Hayatınıza bakın, bazen Allah kurtarır farkında olmazsınız..
Sevmiyor onu ben de biliyorum. Haklısınız belki de Allah kurtarmıştır

Benim durumum hakkında. Bu arada ona beni sevmediğini söylediğimde sevdiğini ama ayrılmak istediğini söyledi, Bu arada bence de sevmiyor.
Senin durumun hakkında empati yaptığımda tabiki zor olduğunun farkındayım ama karşı tarafın ne dediğine takılmaktan ziyade nasıl davrandığına odaklanmalısın.

Bu gönül işleri siyah ya da beyazdan ibaret değil malesef bolca grileride olan mevzular. Bitmesi gerekiyormuş bitmiş. Dediğim gibi boynuzu yemeden bitti şükür de yoluna bak.

Uzun süren bir ilişkimden karşı tarafın isteği üzerine ayrıldık, ben istemedim. Sosyal medyadan başka kızları takip ettiğini gördüm ve numarasını sildim. Son bi mesaj attım görüldü yaptı. Başta bir yerden silmedi ve engellemedi. Mesajım üzerinden 4 gün geçti sonra beni engelledi. Numarasını sildiğim için engelledim sandı ve bu yüzden engelledi. Ayrılmamız üzerinden 12 gün geçti ve kendimi bu yüzden suçlu hissediyorum. Geri dönme ihtimali var mı ? Numarasını silmekte hata mı yaptım bilmiyorum. Ama pişman olmasını istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz
Hatalı bir yanın yok aksine çok iyi etmişsin ki o da bahane arıyormuş resmen

Senin durumun hakkında empati yaptığımda tabiki zor olduğunun farkındayım ama karşı tarafın ne dediğine takılmaktan ziyade nasıl davrandığına odaklanmalısın.

Bu gönül işleri siyah ya da beyazdan ibaret değil malesef bolca grileride olan mevzular. Bitmesi gerekiyormuş bitmiş. Dediğim gibi boynuzu yemeden bitti şükür de yoluna bak.
Aynen öyle, uzun zamandır bitirmek istediğini dile getiriyordu hep engel oluyordum. Bu sefer engel olmadım ve gitti. Olması gereken buymuş yapacak bir şey yok. Seven taraf için zor. Üzüldüğüm tek şey emeklerim

X