Saç Uzatma Yöntemleri Entele Saçlari Uzatan Bitki (Arsiv)

knselcn çok saol bilgi verdiğin için.
Mısırçarşısından alan var mı peki? varsa nerden aldınız söylermisiniz bende oraya gidip alayım

kızlarrrrrrrrr

mardinden weya entelenin bol oldugu bi yerden sipariş wermek istiyorumm

eminm başka arkadaşlardaaa isticektirrrrrrrrrrr

bu bölümün modarotörü kimmmmmmmmmmmm

ilgilenirse ii olucek

ben mardinden alıyorum her gittiğimde.. ama siparişle gönderirmi bilmem.. oradaki aktarlar ufacık. eski mardin alt çarşıda karayılan baharatçılık diye bir dükkanda buldum. numarasını da paylaşmıştım. geçen hafta mardine gittim dün döndüm istanbula. gezdim sordum yine. alacaktım ama kalmamış haftaya gelir demişti.. ben biriyle aldırıp adresime gönderteceğim. mardinde var ise bir yakının arkadaşın aldırıp gönderebilirsin. 25 gr 3 ytlye almıştım. hala kullanıyorum.
bağlantı bulursan yılan yağıda almanı tavsiye ederim. suriyeden getirtiyolar.. hem ucuz hemde orjinal oluyor. 7,5 ytl fazla para verme ama..

sen baya ucuza almışsın demek ki mardinde daha ucuza satılıolar 25 gr 3 ytl çok ii istanbulda 10 gr. sanırım satılan paketler 15-16 ytl

benim saçım boyalı,çok ince bu enteleyi kullansam işe yararmı çok korkuyorum yan etki yapıp saçlarm tamamen dökülcek diye yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

benim saçım boyalı,çok ince bu enteleyi kullansam işe yararmı çok korkuyorum yan etki yapıp saçlarm tamamen dökülcek diye yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

bildiğim kadarıyla tek kötü etkisi açık yaraya ve göze temas ettirdiğinde zehirli olduğundan sakıncalı oluşu onun dışında saç döktüğünü duymadım.hatta saçı güçlendirio ama yinede sen bilirsin bişey olursa sebep olmıyım yerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör:
bildiğim kadarıyla tek kötü etkisi açık yaraya ve göze temas ettirdiğinde zehirli olduğundan sakıncalı oluşu onun dışında saç döktüğünü duymadım.hatta saçı güçlendirio ama yinede sen bilirsin bişey olursa sebep olmıyım yerimseniben

cvp için çok sağol benim için önemli kalan saçlarımızdanda olmayalım diye dedim :)

evet evet bende aldım oradan :) 10 gr 15 ytl zaten adam direk tarifi veriyo sormadan
dedim saolun ben çok ii biliyorum bu tarifi : )

ben mardinden alıyorum her gittiğimde.. ama siparişle gönderirmi bilmem.. oradaki aktarlar ufacık. eski mardin alt çarşıda karayılan baharatçılık diye bir dükkanda buldum. numarasını da paylaşmıştım. geçen hafta mardine gittim dün döndüm istanbula. gezdim sordum yine. alacaktım ama kalmamış haftaya gelir demişti.. ben biriyle aldırıp adresime gönderteceğim. mardinde var ise bir yakının arkadaşın aldırıp gönderebilirsin. 25 gr 3 ytlye almıştım. hala kullanıyorum.
bağlantı bulursan yılan yağıda almanı tavsiye ederim. suriyeden getirtiyolar.. hem ucuz hemde orjinal oluyor. 7,5 ytl fazla para verme ama..

mardinde tanıdıgm kiimse yokkiii:KK43:

uffs samsunda buldum 10 gram 30 yt istediler çok yaaaaaaaaaaaaaa

ne güzel buldun demek bende hayret ettim çünkü herşeyin olduğu urfa aktarlarında entele bitkisini bulamadım. Fiyatı fazla olduğu için talep yokmuş o yüzden getirmemişler. :=(

ee kafamda yara warsa bunu kullanırsam ölür müyüm ben şimdi böyle pat diyelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae:uhm::uhm:yasakkelimeyasakkelimefisfisfisfisfisfis

mardinde tanıdıgm kiimse yokkiii:KK43:

uffs samsunda buldum 10 gram 30 yt istediler çok yaaaaaaaaaaaaaa

30 milyonda çokmuş o kadar para verme yaw.. entelenin yerine tutabilecek başka ürünler tavsiye etsinler.. yılan yağı ve saç bakım yağları kullanabilirsin.
ama sen ucuz bulursan bunların içine entele de katsan şahane olur.
canım gitti gidiyorda bile entele satılıyordu heeee :) şimdi aklıma geldi..
netten araştırsan bulursun belki..
mardine gelin gitme ihtimalim bu ara yüksek :) gelin olarak istiyorlar beni.. gidersem sana ben kendi ellerimle göndereyim :))
sevgileeeeer.

Son düzenleme:
entele yan etki yapar saçlarımı döker diye çok korkuyorum bende almak istiyorum ama yarın gidip sorucam umarım işe yarar.

30 milyonda çokmuş o kadar para verme yaw.. entelenin yerine tutabilecek başka ürünler tavsiye etsinler.. yılan yağı ve saç bakım yağları kullanabilirsin.
ama sen ucuz bulursan bunların içine entele de katsan şahane olur.
canım gitti gidiyorda bile entele satılıyordu heeee :) şimdi aklıma geldi..
netten araştırsan bulursun belki..
mardine gelin gitme ihtimalim bu ara yüksek :) gelin olarak istiyorlar beni.. gidersem sana ben kendi ellerimle göndereyim :))
sevgileeeeer.

:sm_cool:kızzz cadıııııııı mardinde çok uzakmış netcen oralardaa

gezmye gitttt de gelin gitme yafffff:1closedeyes:

tatlım gittgidiyorada warmıki hala bi bakimmm bareee

:sm_cool:kızzz cadıııııııı mardinde çok uzakmış netcen oralardaa

gezmye gitttt de gelin gitme yafffff:1closedeyes:

tatlım gittgidiyorada warmıki hala bi bakimmm bareee

:) valla şimdilik ailem izin vermiyor zaten de.. alacağız diyorlar.. arada kaldım bende.. bi yanda ailem bir yanda sevdiğim.. kısmet.. iş için sürekli gidiyorum bu ara, alışmaya çalışıyorum bi yandan.. ailesine.. ortama.. oluyor.. herşey şimdilik çok güzel..

canım gitti gidiyorda ben görmüştüm. hatta satışa kapansada bi link var http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=9480310
takip edersen bence bulabilirsin.. yalnız bu ara hiç bi yerde satılmıyor sanırım.. kime sorsam yok. bizim işyerinde ki arkadaşlar istanbuldan pahalıya almaya bile razılar ama bulamıyorum bizim buradaki aktarlarda da kalmamış. mardinden de bulamadım bu gidişimde. ama ablası alıp gönderecek söz verdi :)
çok sevgiler..

yha enteleyi nerde saklıosunuz.??. 2 ay boyunca küflenmiyomu?? ben buzluğa attım ama......XXXxxXXXxXXXxXxxx

emo

valla ben buzdolabına bile koymuyorum. buzlukta donar yaw.. banyoda saklıyorum hiçbişi de olmadı şimdiye kadar.. ne olacak ki içinde su var sirke var.. sirkeler sanki markette dolapta mı satılıyor yaw.. :S

meraba bn saçlarımın uçlarından aldırcktm kuaför iice kısalttı zor uzatmıştm zaten şimdi omuyzlarımda enteleyi duydm anneme söledm hemen oda bi tanıdık aktar var orya gidip sordu çok kişi denedi bişi olmaz korkmayın demiş saçları dökermi bide bişi olursa fln die sormuş annm adam hiç bişi olmaz merak etmeyn demiş çabuk uzatır saçları demiş tabi dikkatli kullanın ama abartıldığı kadar bişi yok demiş bide bi tarif vermiş böle kullansın daha ii olur çabuk uzar demiş o tarifi yazıyım 10 grmını 15 ytl ye almış annm bide saç bakım yağı varmış oda 10 ytl miş ikisinide al demiş

TARİF: 1 su bardağı zeytinyağı içinde 10 gr entele otunu kaynatın iice kaynadıktn sonra soğumaya bırkın ılıdıktn sonra saç bakım yağıyla (aktarlarda satılıo) karıştırın iice saç diplerine ve bütün saça sürün bn şimdi yeni denedm gelişmeleri yazarm

kaynattığınız kabı sonra kullanmayın sadece entele için kullanın sonra atın birde sürerken eldiven kullanın

yaa arkadaşlar ben yenı uyeyım..yorumlarınızın cogunu okudum bu entele aklıma yattı fakat..benım ıhtıyacım yok..cunku saclarım ayda 8 cm-9cm kadar uzuyor zaten..nedenınıde sızlerle paylasayım hemen..eczaneye gıdıyorsunuz BERCO ZİNCO bitki özlu şampuanını alıyorsunuz.uzerınde çinko yazar..kapagı turuncudur....bırde avonun planet spa serısınden ÖLÜ DENIZ MINERALLERİ İÇEREN SAC BAKIM MASKESI ni alıyorsunuz..kullanımı::banyoya gırıyorum sacımı bıraz ıslattıktan sora eczaneden aldıgım sampuanı kullanıyorum..sadece 1 kere uyguluyorum sampuanın fazlası saca zarardır..soraa herhangı bır sac kıremını sacıma uyguluyorumsacımı tarıyorum sac kremlıyken.yıkıyorum..onemlı olan sac kıremını sac dıplerıne deydırmemek..ve cok bekletmeden yıkamak..sonra ıyıce duruladaktın sonra bu avonun sac maskesını once uclarına sonra dıplerıne olacak sekılde suruyorum..5-7 dk arası bekletıorum..fazlası zararlı..ve yıka...sactan tam olarak akmıyormus gıbı bı hıs verır probelem dııl o sacı cok yumusattıgından oluyor..ve cık..saclarını asla banyodan cıkınca kurutma.yarım saat kadar havludakalsın..ıslak saca tutulan fon makınası sacı cok kırar..daha sora sacınızı kurutun ıste bukadar...ben sacıma baska bısı kullanmıorum..saclarım okadar guzelki esımle hergun kavga ederız..kıskanclıgından saclarmı actırmaz..cunku acıp gezınce bır bakan bıdaha bakıyor..akadar parlak gur ve uzun..cok canlı..tavsıye ederım..sorusu olan varsa cvplaya bılırım..

merhba canm.ya su tarıfı tek tek ınce ayrıntılarına kadar yazarmısın lutfen ve bu malzemelerın fıatınıda eger bılıosan.saclarımın uzamasına gercekten cok ıhtıyacım var.tesekkur ederım :KK70:

selam arkadaslar
ben yeni uyeyim ve hollanda da oturuyorum
kafama birsey takildi herkez entele otu diyor. Simdi entele otu mu yoksa entele tohumlarimi mi kaynatacan????
Ben ot diyince yesillikleriyle anliyorum???

bn dediğim tarifi yaptım daha 1 hafta bile olmadı ama bir gün arayla hep yaptm saçlarım iice yıpranmıştı fön çekmektn saçlarım şmdi yumuşack ve dolgun bnce deneyin bukadar az sürede n faydasını gördmm uzamasında bişi diyemicem gözle görünür bi fark yok ama uzadını hissediorm annmde söledi uzadı die ama dediğim gibi mucize bi şekilde deil bnce deneyin bi yan etkisini görmedm ama dikkatli sürdm hep

ben bu tarifi yaklaşık 15 gündür uyguluyorum..farklı olarak burada yazılanların dışında çok az zeytinyağı ve ceviz yağı ekledim..uzama konusunda bendede mucizevi bi sonuç olmadı ama saçlarım bayağı canlandı..

X