Saç Uzatma Yöntemleri Enteleden aldmz sonular!

la princesse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
157
0
arkadaşlar enteleyle ilgili çok fazla konu var ama burda sadece aldığımız sonuçları paylaşalım. lütfen nasıl kullanılıyor gibi sorular sormayalım, bunu fazlasıyla açıklayan konular var zaten. burda sadece sonuçlarımızı paylaşalım.

ben bugün başlıyorum, o yüzden henüz sonuç yazamıyorum. sizinkileri bekliyorum hanımlar:kahve:

slm bayanlar benim bir hafta oldu bu 3cü yapışim daha bi etkisi yok saçlarım aynı ama ben saçlarımı yıkamadan yapıyorum acaba bunun bir etkisi olurmu uzamazmı normalde yıkadıktan sonra sürülmesi gerekiyormuş bilmiyorum şimdiden tşk

benim de bir hafta oldu başlayalı. 3 kez yaptım, yıkamadım saçımı ama kirli saça da yapmadım. saçımı yeni boyatmıştım başladığımda, 3 gün geçmişti üzerinden. ama çoktan geldi dipleri :dance: bakalım bir ay sonunda ne olacak sositososito

ben tam 1 ay kullandım..gün aşırı yaptım hiçbir işe yaramadı zaten burdaki birçok formül şişirme ben hiçbirinden sonuç alamadım....

ben de enteleyi zamanında kullanmıştım. insan anında etki beklediğinden kaybediyor sanırım. bir yıl sonra omuzumdaki saçlarım belime gelmişti. ben sonradan farkettim ki saçlarım heryere eşit entele uygulanamadıgından farklı boyutlardaydı, yani saçımın şekli farklı tutamlarda farklıydı.. Entelenin güçlü etkisini böylece anlamış oldum. ayrıca 1 yıl saçımı hiç kestirmemiştim uzamada bunun etkisi de büyük malum kuaförlerimiz kırık almayı bayaaa abartıyorlar.

X