Eski sevgilinin mesaj atmasi ve iyilesme sürecinin uzamasi

Kendinizi ne kadar güzel ifade ediyorsunuz, farkındalığınız yüksek, kendinizi unutmaya zorlamayın. Zamana bırakın, daha bir kaç ay geçmiş, cevap vermeyin. Umarım sizi çok mutlu edecek birisi karşınıza çıkar.
Cok naziksiniz, tesekkür ederim. Zaman lazim, evet, sanirim ben sabirsizim. Ilk defa bu kadar derin duygular besledim birine. Sanirim bu yüzden bocaliyorum bu sürecte biraz :).

Bu kadar takıntılı insandan ekstra uzak durmak lazım. İstemiyorsunuz işte yani bu ısrar çok itici. Cevap vermemeye devam edin, iyi ki ayrılmışsınız.

Bakin, bu acidan düsünmemistim: Sinirlenerek o duygulari aktif tutmus olmam aklima gelmedi. Tessekür ederim. Evet, cok deger verdim. Hemde cok fazla. Etrafimda herkes bana hatta neden ona bu kadar kiyimsiz davrandigimi ve bir cok insanin benim yerimde olsa, cok daha erken bitirecegini söylüyordu bana (onun davranislarini ve tutumlarini göz önünda bulundurarak). Kendi bile itiraf ediyordu bunu. Ben ama öyle düsünmüyordum sevdigim icin ki ta bu hale gelene kadar. Ben ayrilirken bile kötü söz etmedim. Saygili bir sekilde bitirdik. Hic bir soruyu acik birakmadim. O yüzden hala bu konuyla mesgul olmami saglamasi beni üzüyor sanirim.
Yani ben olsam ben de senden ayrılmazdim. Hereeyine bir şekilde tahammül etmişsin. Senin gibisini bulması zor. Ama sen ona layık değilsin bu da aşikar.

Yani ben olsam ben de senden ayrılmazdim. Hereeyine bir şekilde tahammül etmişsin. Senin gibisini bulması zor. Ama sen ona layık değilsin bu da aşikar.
Aslan burcuyum, sevince öyle vazgecemiyoruz hemen :). Saka bir yana, haklisiniz. Herkes bu kadar anlayisi hak etmiyor. Benim bunu ögrenmem gerektigini düsünmeye basladim. Güzel yorumunuz icin tesekkürler. Cok iyisiniz.

Bende öyle düsünüyorum. Yoksa neden durduk yere yazsinlar. Olumsuz cevapta bir cevaptir buradada söylendigi gibi. Bende bir süre sonra bu kafa karisikligininda gececegini düsünüyorum. Tesekkürler yorumunuz icin. Sizde artik daha mutlu olursunuz insallah :).
İnşallah hepimiz bu günleri atlatıp çok mutlu olalım 🦋

X