Saç Kesim Şekilleri Epilasyon ile alın genişletme? ? ?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

dnz_dnz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2009
322
28
Alnım çok dar :KK14: internette gezerken epilasyon ile alın genişletme diye bir şey gördüm . Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?:nazar:

aa biz de alnımız küçük gözüksün diye kahkül kestiririz:)
alnında bebek tüyleri varsa aldırabilceğini biliyorum ama epilasyon duymamıştım.

alnı açık biri olarak bu topiği görünce bişeyler yazmak istedim yıllardır alnım geniş olduğu için hep perçem kullanmak zorunda kaldım halada kullanıyorum ve alın genişletmeyi ilk defa duyuyorum :)) alnının darlığından şikayetçi olanda varmış demek :))

alnı açık biri olarak bu topiği görünce bişeyler yazmak istedim yıllardır alnım geniş olduğu için hep perçem kullanmak zorunda kaldım halada kullanıyorum ve alın genişletmeyi ilk defa duyuyorum :)) alnının darlığından şikayetçi olanda varmış demek :))
evet var maalesef ki.çünkü başörtüsü takarken küçük küçük kıl çıkması kenardan hoş olmuyor buda sıkıntı görüntü açısından

ben de ilk defa duydum saçma geldi ama bu konu hakkında bilgisi olan vardır diye sordum.:))

X