Epilepsi atlatan var mı var ise nasıl yendi yardımcı olursanız sevinirim

Segom73

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2016
1
0
24
23 yaşındayım 20 yaşında epilepsi olduğumu öğrendim. O zamandan beri sürekli en az hafta da bir kere acile kaldırılıyorum iyi bir doktor önerebilecek biri var mı? Bir de epilepsi yenen biri var mı var ise bana detaylı nasıl yendiğini ne süreçlerden geçtiğini anlatabilir mi?
Bir de ameliyat oldu mu yoksa ilaçla mı yendi lütfen yardımcı olun hayatım mahvoldu 11 aylık kızım var. İkimize de hayat zindan oldu😔😔😢

Ço
23 yaşındayım 20 yaşında epilepsi olduğumu öğrendim. O zamandan beri sürekli en az hafta da bir kere acile kaldırılıyorum iyi bir doktor önerebilecek biri var mı? Bir de epilepsi yenen biri var mı var ise bana detaylı nasıl yendiğini ne süreçlerden geçtiğini anlatabilir mi?
Bir de ameliyat oldu mu yoksa ilaçla mı yendi lütfen yardımcı olun hayatım mahvoldu 11 aylık kızım var. İkimize de hayat zindan oldu😔😔😢
Çok geçmiş olsun. Benim kayınpederim de epilepsi hatasıydı ama 3 yıldır hiç olmadı. 15 yıldır sürkeli nöbet geçirir iş ama 3yıl oldu geçirmiyor. Aslında bişey de yapmadı ama anlamaıdk bizde

Çok geçmiş olsun dilerim atlatırsınız sakin olun öncelikle.. bunun tedavisi var elbette. Benim kızım da bu hastalıktan rahatsız ve sabah akşam ilaç alıyor. Sadece 1 kez nöbet geçirdi. Ama dikkat ediyoruz. Bilgisayar tv telefon en fazla 1 saat oyalanıyor. Aç kalmıyor, uykusuz kalmıyor bunlar çok önemlidir bu hastalıkta. Doktorumuzu özelden yazıyorum size.

X