Ercan Karacaoğlu Hasta Yorumları

buurada herkes açık yazıyor canım iyi kötü sonucunu bende çok yazdım,bel altı vurmadan buna zaten izin var k.k.da çoğu hastası aktif yazıyor diğer başlıklarda da yani kimse kimseye avukatlık yapmaz yapmasından biz memnun olan tarafız memnun olmayanda olacak tabi kaldıki ben kolumun birinden dikişlerimden revizyon olacağım bunuda yazdım iyisi kötüsü yazılır sana 4.üncü ameliyatında iyi sonuç dilerim inş istediğin gibi olur bu sefer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar lutfen bana yardim edin intihar etmeyi bile dusunuyorum artik meme diklestirme oldum boyle kotu bir ameliyat olamaz meme diklestirme olan kisiler sizin izleriniz nasil yanlis anlasilmasin ercan beye olmadim ama ?

özelden yazmışsın izlemeye alman lazım ameliyat öncesi ve sonrası resimlerim k.k da var görmen için izlemeye al

Üyelerimize;
Forumumuzda hiçbir şekilde doktor,kişi ve kurum karalamaya izin vermemekteyiz. Bazılarınız hep olumlu şeyler mi yazacağız dese de bu hem siteyi hem de sizleri zor durumda bırakır. Yaklaşık 450.000 üyeli bir paylaşım platformu burası. Bazı üyelerimiz hakkında bu tarz mesajlar yüzünde davalar açılmış durumda. Bu duruma düşmek istemiyorsanız paylaşımlarınızı dikkatli yapınız.

Tabii ki memnun kalmadığınız bir operasyondan bahsedebilir, şikayetlerinizi yazabilirsiniz ama cümlelerinizi dikkatli kurmalısınız. X doktor kasap, beni mahvetti, arkadaşımın memeleri şöyle berbat oldu gibi mesajlara izin vermemekteyiz.

Bu kadar sorun yaşıyorsanız TC mahkemeleri emrinizde davanızı açar yasal sürecinizi beklersiniz. Bu forum hiçbir doktorun mesnetsizce kötülenmesine alet olmayacaktır. Bir doktorun eğitimini, becerilerini sorgulamak bu işi yapmayan ve bu konuda yetkinliği olmayan bizlere düşmez. Onlarca hastası mutlu iken burada sadece bir mutsuz hastası olan doktor için sağlıklı ve objektif yorum yapılamaz. O nedenle okuduğunuz her olumsuz yoruma da inanmayınız. Ameliyat sonuçları biraz da görecelidir. Burayı izleyen doktorlar da var ve defalarca burada yazan hastasının kim olduğunu kendisi araştırıp, yazdıklarının yanlış olduğunu kayıtlarla belgeleyenler var. Burada şu durumdan memnun değilim derken doktorun bu durumun oluşabileceğini kendisine operasyon öncesinde söylediğinden bahseden yok maalesef. Bu tür konular zaten yargıda ama sizlerden mesajlarınızı yazarken özenli olmanızı rica ediyoruz. Bu arada buraya sadece mutlu hastalarını yönlendiren gidin kadınlar Kulübünde yazın diyen doktorlar da var. Ya da bir doktorun sadece mutsuz olan birkaç hastasının bulunduğu topikler var. Hiçbir doktor %100 memnuniyet oranına sahip değildir. Ve bu oranların çıkarılacağı yer de burası değildir.

O nedenle sürekli tekrarladığım sözü yineliyorum. Burada yazılan her iyi iyi, her kötü de kötü değildir. Burası sadece sizin için ufak bir fikir alabileceğiniz bir platform olmalı. Asıl kararı doktorunuzla görüştükten sonra kendiniz vermelisiniz.

Saygılar

Tskler baktim harika olmus sizin adiniza cok sevinirim.benim izleri gordunuz demi olay otesi

Çok tşkler, evet ben çok memnunum şükür,başta sıkıntılar yaşadım ama sonuçlara değdi,umarım herkes sonuçlarından memnun olur.İzlerini evet gördüm dediğim gibi doktorun kim bilmiyorum ama doktorunla görüş ve revizyon ol sonuç da her doktor yaptığı işin arkasında durmalı varsa sorun düzeltmeli,iz kremleri kullandınmı bilemiyorum

kızlar ben son ameliyatımı da bitirip evime geldim birkaç saat önce.
kalçamın altında kalan "banana" bölgesi çıkarıldı. oturmak kalkmak haliyle çok kolay değil ama beklediğimden çok daha iyi. şekli de fena durmuyor.ama şişlikler gitmeden yorum zor.
burnumda da sadece şekil bozukluğu değil, sol tarafında kırık ve çökme varmış, düzeltmiş hocam, sağolsun.

burun ameliyatı öyle süper kolay bir ameliyat falan değil, bilin de, ona göre yaptırın:)))
öperim hepinizi

kalçamın altında kalan "banana" bölgesi çıkarıldı. oturmak kalkmak haliyle çok kolay değil ama beklediğimden çok daha iyi. şekli de fena durmuyor.ama şişlikler gitmeden yorum zor.
burnumda da sadece şekil bozukluğu değil, sol tarafında kırık ve çökme varmış, düzeltmiş hocam, sağolsun.

burun ameliyatı öyle süper kolay bir ameliyat falan değil, bilin de, ona göre yaptırın:)))
öperim hepinizi

Çok geçmiş olsun ne ameliyatları yine bunlar girmeyeli neler olmuuuuş neler yaptırdın görmiyeli

öperim hepinizi

canım arkadaşım çok geçmiş olsun :KK19: gördüm şiş burnununu hadi bakalım geçsin iyileş sonucu görelim :KK68:

öperim hepinizi
Çok geçmiş olsun. Ben fotoğrafını götmüştüm bahsettiğin Bölgeyide biliyorum aynı sıkıntı bendede var. Ama İnan zaten çok güzelsin hiç ihtiyacın yoktu bile. Ama Jeleseccim söylemiş ya arkandan gelmek için bize faydası oluyor

öperim hepinizi
Canım birde banana bölgesi lipoyla alındıktan sonra gerildi mi yoksa sadece lipo mu yapıldı?bende yaptırıcam bacak germeyle birlikte önümüzdeki günlerde

Çok geçmiş olsun. Ben fotoğrafını götmüştüm bahsettiğin Bölgeyide biliyorum aynı sıkıntı bendede var. Ama İnan zaten çok güzelsin hiç ihtiyacın yoktu bile. Ama Jeleseccim söylemiş ya arkandan gelmek için bize faydası oluyor

nolac nolac gelmişşşş canımmm hazırladın mı eviii yazın sendeyimmm bahçe de mangala ona göre:KK70:boşver estetiği yiyelimm gezelimm :kk77:

karnim bu sekilde malesef
canım selam.
gösterdim dün tamponları aldırmaya gittiğimde.
resmi görür görmez "kilo vermesi lazım, yoksa şu an ameliyat sonucu onu mutlu etmez" dedi.
emboliyi duyunca da hayatını kesinlikle riske atmasın, dost tavsiyesi olarak ilet dedi.
yani, yaptırmaman gerektiğini düşünüyor.

Canım birde banana bölgesi lipoyla alındıktan sonra gerildi mi yoksa sadece lipo mu yapıldı?bende yaptırıcam bacak germeyle birlikte önümüzdeki günlerde
canım lipo özellikle yapıldı mı bilmiyorum ama zaten deri fazlaydı, ancak deri rahat çıksın diye yapmıştır biraz.
gerildi. dikiş izlerini de öyle bir saklamış ki, ben henüz göremedim, kıvrımın tam içinde.
ama biraz pubik bölgesine çekerek yapmış. yani dış bombede hiç iz yok. ben oraya kadar istemiştim ama o izden hiç hoşlanmıyor ercan bey, yapmamış haliyle.
aslında epey de iyi. ben biraz daha küçük popolar seviyorum galiba ama kötü de durmuyorum şu an. ki epey şişim. bir de, böyle yapması sayesinde ameliyat sonrasını, o bölge için, çok rahat geçirdim, ben çok zorlanacağımı düşünüyordum.

X