Ercan Karacaoğlu Hasta Yorumları

canım lipo özellikle yapıldı mı bilmiyorum ama zaten deri fazlaydı, ancak deri rahat çıksın diye yapmıştır biraz.
gerildi. dikiş izlerini de öyle bir saklamış ki, ben henüz göremedim, kıvrımın tam içinde.
ama biraz pubik bölgesine çekerek yapmış. yani dış bombede hiç iz yok. ben oraya kadar istemiştim ama o izden hiç hoşlanmıyor ercan bey, yapmamış haliyle.
aslında epey de iyi. ben biraz daha küçük popolar seviyorum galiba ama kötü de durmuyorum şu an. ki epey şişim. bir de, böyle yapması sayesinde ameliyat sonrasını, o bölge için, çok rahat geçirdim, ben çok zorlanacağımı düşünüyordum.
Vallahi tam benim istediklerimi yapmış güzel bi iş çıkmışsa benZiyo.merakla bekliyorum bu arada sanırım yaz sonu gibi bacak germe yaptırıcam bananaları da aldırmak istiyorum.tecrübelerine ihtiyacım var

Yok canım beni hatırlamadım sanırım.geçeb yıl kalçamdaki silikon dikişlerin tutmaması nedeniyle çıkartılmıştı.bacak germe istiyordum seninle özelden mesajlaştık sen göndersin resim.
hatırladım şimdi kuzu
ya valla çok rahatsızsan yaptır bence. fena ameliyat değil:)
ercan bey pek sevmiyor bunu yapmayı ama istediğinden eminsen yapar

K
canım selam.
gösterdim dün tamponları aldırmaya gittiğimde.
resmi görür görmez "kilo vermesi lazım, yoksa şu an ameliyat sonucu onu mutlu etmez" dedi.
emboliyi duyunca da hayatını kesinlikle riske atmasın, dost tavsiyesi olarak ilet dedi.
yani, yaptırmaman gerektiğini düşünüyor.
canim benim cok gecmis olsun öncelikle.umarim sonuc seni memnun eder.tesekkur
Ederim gösterdiğin icin.cok düşüncelisin.allah gönlüne göre versin

Çok tşkler, evet ben çok memnunum şükür,başta sıkıntılar yaşadım ama sonuçlara değdi,umarım herkes sonuçlarından memnun olur.İzlerini evet gördüm dediğim gibi doktorun kim bilmiyorum ama doktorunla görüş ve revizyon ol sonuç da her doktor yaptığı işin arkasında durmalı varsa sorun düzeltmeli,iz kremleri kullandınmı bilemiyorum
oytul idile ameliyat olan var mi bacsk silikon

kızlar ben son ameliyatımı da bitirip evime geldim birkaç saat önce.
kalçamın altında kalan "banana" bölgesi çıkarıldı. oturmak kalkmak haliyle çok kolay değil ama beklediğimden çok daha iyi. şekli de fena durmuyor.ama şişlikler gitmeden yorum zor.
burnumda da sadece şekil bozukluğu değil, sol tarafında kırık ve çökme varmış, düzeltmiş hocam, sağolsun.

burun ameliyatı öyle süper kolay bir ameliyat falan değil, bilin de, ona göre yaptırın:)))
öperim hepinizi
Banana bölgesini ilk defa duyuyorum. Benim koca bir balkabağı alanım olduğundan, şaşırdım duyunca:)))

Jelesec, lazer lipoliz için seni rahatsız ediyorum. Son durumun nasıl? Fotoğraf görmem mümkün olur mu acaba?

resimlerim var forumda ama karın meme var komple vücut yok arkadaşım dr den istemedim,benim revizyondu klasik lipo sonrası lazer lipo oldum memnunum.İzlemeye aldım diğer resimlere bakabilrisin

Sayın Yetkili
Müvekkilimiz Ercan Karacaoğlu hakkında sitenizde açılan başlığın 334. sayfasında yer alan, "Kotuburunestetiği" kullanıcı adına sahip üye tarafından 15.10.2019 tarihinde yapılan yorumun(Ercan Karacaoğlu Hasta Yorumları) gerçek dışı beyanlar içermesi ve bu sebeple 5651 Sayılı ve 6698 Sayılı Kanunlara açıkça ayrılık teşkil etmesi sebebiyle sitenizden kaldırılmasını talep ederiz.

Saygılarımızla
Av. ......

Son düzenleyen: Moderatör:
Ercan beye endoskopik yuz germe olan arkadaslar durumlarini paylasabilirmi memnunmusunuz suanki halinizden

Çok ilgili bir doktordur
Meme büyütme için tanışmış olduk
Çok Güler yüzlü ilgili bir hoca
Mart 2018 de ameliyat oldum gayet de memnunum sonuçtan ağrısı sızısı oluyor direnler çıkınca rahatlıyorsunuz , yani gerginlik oluyor bir süre o zordu ama hızlı iyileştim sertlik var kaldı bence ama beni hiç rahatsız etmiyor çok mutluyum sonuçtan
Öncesinde 5 sene doktor gezdim ellettim fiyat aldım ama çat diye karar verdim 2 sene önce , güvendim ameliyat oldum şükür güzel sonuç elde ettim , tavsiye de ederim

Çok ilgili bir doktordur
Meme büyütme için tanışmış olduk
Çok Güler yüzlü ilgili bir hoca
Mart 2018 de ameliyat oldum gayet de memnunum sonuçtan ağrısı sızısı oluyor direnler çıkınca rahatlıyorsunuz , yani gerginlik oluyor bir süre o zordu ama hızlı iyileştim sertlik var kaldı bence ama beni hiç rahatsız etmiyor çok mutluyum sonuçtan
Öncesinde 5 sene doktor gezdim ellettim fiyat aldım ama çat diye karar verdim 2 sene önce , güvendim ameliyat oldum şükür güzel sonuç elde ettim , tavsiye de ederim

bir arkadaşım geçen yıl meme küçültme için gitmişti ama epey pahalı söyleyince vazgeçmişti. Ama epey tavsiye duymuştum doktor hakkında.

Ben 10.03.2020 tarihinde ercan beye meme dikleştirme ve liposuction oldun. Evet kendisi cana yakın tatlı bir doktor fakat kesinlikle istediğim sonucu alamadım çok pişmanım. Revizyon yaptı fakat hala ileri derecede sarkık göğüslerim. Hukuki sürece başlicam kesinlikle tavsiye etmiyorum malesef

Ben 10.03.2020 tarihinde ercan beye meme dikleştirme ve liposuction oldun. Evet kendisi cana yakın tatlı bir doktor fakat kesinlikle istediğim sonucu alamadım çok pişmanım. Revizyon yaptı fakat hala ileri derecede sarkık göğüslerim. Hukuki sürece başlicam kesinlikle tavsiye etmiyorum malesef
Merhaba. Meme buyutme yapmayi dusunuyorum, ama kararsizim. Hukuki sureciniz bitti mi? Sonucu nasil?

X