Erdoğan Rize’de: Onların doları varsa bizim halkımız var, Allah’ımız var

peki buna dayanarak ben de sizi din düşmanı ilan edeyim o halde, ne dersiniz? din düşmanlarıyla aynı saftasınız çünkü.
Se hiç olmamışsın canım. Ben kapalı, dinine bağlı bir kadınım. Ama siyasi tercihlere göre din düşmanı-değil ayrımı yapanlardan nefret ederim. İkisi ayrı şeyler. Dinime bağlı bir müslüman kadın olarak, san akatılmıyorum bu konuda.

chp parti kurucuları.
Umarım Atatürk'ü din düşmanlığıyla suçlamıyorsunuzdur,çünkü Atatürk'ü hedef göstermek suç (diye biliyorum.)
Ha ayrıca; ister müslüman olurum ister yahudi ister ateist. Buna kimse karışamaz. Din ve devlet işleri birbirinden ayrı olmak zorundadır. Bu yüzden yanlışınız var, burası laik bir ülkeve cumhuriyetle yönetiliyor. Şeriatla değil. Hiçbirimiz müslüman olmak zorunda değiliz. Umarım farkındasınızdır. Bu arada boyun eğmedik demişsiniz,papazın verildiğini ve yükselen dolar yüzünden vatandaşın sırtına yüklenen ve düşünce geri alınmayan zamları unuttunuz sanırım. Ne diyeyim ki? Hiçbir partiyi desteklemiyorum ama siz kimsiniz ki insanların tuttukları partiye göre onları din düşmanı diyerek aşağılıyorsunuz. Biraz haddinizi bilin yahu,bu ne hadsizlik?

Son düzenleme:
hayır. ‘yap’ dediklerini yapmadığımız için. başa getirmek istediklerini kabul etmediğimiz için. denedikleri darbede başarılı olamadıkları için, b planına geçtikleri için. daha da ötesi ‘müslüman’ olduğumuz için.
Papaz gitti ama zamlar gitmedi bakın.
Hala salçayı 15 liraya alıyorsunuz :KK70:

Ya öyle mi elbette "Allah var Allah yar"
Basın sıkışınca milleti can evinden vurmayı çok iyi bilirsin. Madem öyle çıkart mal varlığını dağıt fakire fukaraya. İşkembeden atmak çok kolay dimi çuvaldız sana batmıyor çünkü Tayyip bey.

Onlarin dolarlari varsa bizim sifirlaya sifirlaya bitiremedigimiz eurolarimiz var diyecekti, ama diyemiyor. Fetoyu bitirerek oc alinmistir. Balik hafizalilara hatirlatan iceri alinacaktir. Boyle biline..:KK53:

X