Anket Erkeğe en çok yakışan nedir??

bir erkeğe en çok hangisi yakışır?

• Ankete Katılan
    216
agirbasli,koruyucu,karizmatik,yakisikli.
ama en onemlisi altin gibi bir kalp her insanda oldugu gibi

erkek koruyucu olmalı bence
yanlız erkeğe koruyuculuğun gardiyanlık olmadığını ezberletmek lazım

dağ gibi arkamda olması,
karizmatik olması,
kirli sakal ve ense traşının her zaman düzgün olması....

koruyucu olmalı ama koruyuculugun yanında ezmemeli bilgili olmalı(entellektüel yani) karizmatik olursa birde sadık ve yalancı olmazsa sevinirim

bence gümüş alyans ve gümüş bileklik çok yakışıyor birde mahsun kırmızıgul saç modelini çok begeniyorum erkeklerde...

karizma önemli korumacı olması yakısıklı olması ve zekası bence

erkek dediğin kadına sahip çıkıcak, onun yanında kendini güvende hissedeceksin. gerisi yalan

eskiden entel olması derdim, ilk aradığım buydu, kitap okusun, bilgili olsun, birlikte sergilere, tiyatroya gidelim vs. ama öylelerinden hayır gelmedi hiç. Şerefsiz çıktı çoğu, birşeyleri eksik oluyor.
Şimdi nişanlımın entellikle uzaktan yakından alakası yok. Ama beni çok seviyor, gözlerimin içine bakıyor sürekli, koruyucu, karizmatik, e zekada var maşallah. deli gibi de seviyo beni ,daha ne isterim :)

koruyucu sert yakışıklılık karizma esprili olmak maço olmak güzel kokmak ve tek elle araba kullanmak

Son düzenleme:
kesinlikle KARİZMA. yakışıklıysa da karizma, ortaysa da karizma, çirkinse de karizma :)

Onurlu olmak, adil olmak, şevkatli olmak. Ha, bir de Allahtan samimiyetle korkmak çok yakışıyor da, onu pek taşıyamıyorlar, ağır geliyor.

ağır başlı olcak koruyucu olcak yerine göre sert yerine göre espirili olcak ve de yakışıklı,karizmatik olcak......allahtan tüm bu özeliklere sahip çok sevdiğim bi eşim warrrr::)))

Allah aranızı her daim iyi etsin cnm....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…