Anket Erkeğe en çok yakışan nedir??

bir erkeğe en çok hangisi yakışır?

• Ankete Katılan
    216
şu anki ruh halimle söylüyorum senin şıklarından biri değil ama bir erkek de saygı yoksa gerisi yakışsa ne yazar........

Kesinlikle katılıyorum. Saygı olmadıktan sonra istediği kadar karizmatik yakışıklı olsun neye yarar

çok konuşmaması, sulu şakalardan uzak durması ve kesinlikle dedikoducu olmaması şıklarda yok ama en çok bunlara önem veriyorum..

AğırbaşLı oLmaLı bence erkek dediğin zaten hemen oLgunLaşabiLen bir varLık değiL sonuçta

bence karizma hepsini içine aldıktan sonra olur zaten o yüzden karizma diyorum:81:ancak yakışıklı olmak da var tabii

Saygı Sevgi Koruyucu olması Agırbaslı olması Anlayıs. çok yakısıklı olmayacak ama Karizmatik olucak tabi :))

Sert olmalı baktımı bakışlarından içimiz erimeli ve ve ve ağırbaşlı olmalı

Entelde ki kastın ne? Türkiyede entel kelimesi yanlış anlamda kullanılıyor

Entel : entelektüelin kısaltılmışıdır aynı zamanda fakat gerçek anlamı, birşey bilmediği halde biliyormuş gibi görünen, sadece toplumda işe yarayacak bilgileri edinmeye çalışan, sürekli modaya ayak uyduran sürüden ayrılmayı sevmeyen kısıtlı ve özenti insan tipidir.

ağırbaşlı olmalı nerde ne konuşcağnı bilmeli
bide koruyuculuk yakışır erkeğee

erkeğe en çok esprili olması yakışır, elbet yanında güler bir yüz de,

ve güzel espriler için zeka da lazım...

etrafta sürüyle dolaşan sert erkeklerin espriden ve güler yüzden uzak yaşamasının nedeni zeka noksanlığı mı acaba

ağırbaşlı olmak, koruyucu, ahlaklı, sadık, ilgili olmak. espri az olsun, herkese yapınca fena kıskanıyorum :))

Bir erkeğe;

Adam gibi adam olmak yakışır,

İradeli,sözünün eri,basiretli olmak yakışır,

Baba olmak yakışır,

Kadınını mutlu etmek yakışır,

Şefkat yakışır,

Erdemli olmak yakışır,

Tuttuğunu koparmak yakışır,

Güvenmek,güven vermek yakışır,

Ahlaklı olmak yakışır,

Kısacası İNSAN olmak yakışır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…