erkeğin boşaldığı nasıl anlaşılır

akxixnay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2007
21
0
43
belki çok saçma gelebilir sizlere benim merakım diyelimki eşim benden habersiz boşaldı ben bunu dışardan anlıyabilirmiyim. hamileydim ve ilişki yasaktı şimdi 18 günlük bir bebeğim var. şu an ilişkiye girmek imkansız tabi ama eşiminde böyle birşeye hiç isteği yok gibi. bir erkek bunu belli elletmeden nasıl durur anlıyamıyorum. yorumlarınızı bekliyorum....

canim bunu anlamak cok zor belki isteksiz olmasindan veya beraber oldugunuzda bosalma suresinin uzamasindan ayni gun veya beraber oldugunuz zamana yakin bosalmis olabilecegini dusunebilirsin ama kesin bir yontemi yok sanirim bildigim kadariyla

canim bunu anlamak cok zor belki isteksiz olmasindan veya beraber oldugunuzda bosalma suresinin uzamasindan ayni gun veya beraber oldugunuz zamana yakin bosalmis olabilecegini dusunebilirsin ama kesin bir yontemi yok sanirim bildigim kadariyla

CEVAP İÇİN TEŞEKKÜRLER PEKİ SPERMLER NERDE BİRİKİYOR BU DIŞARDAN BAKINCA BELLİ OLUYOR GİBİ GELİYOR BANA ÇÜNKÜ BAZEN TORBALAR DAHA ŞİŞ BAZENSE İNMİŞ OLABİLİYOR. ACABA BUNUN BOŞALMAYLA ALAKASI VARMI BEN BUNU MERAK EDİYORUM.

Canim bende hamileyim ve bizede yasak.Ve esim artik bu durumu kabullendigi in hic ustume gelmiyo.Tabi bazen isyan ediyo kendince yada cilvelesmek istiyo ama genelde oda herseyin farkinda ve benden iliski konusunda uzak duruyo.Bu beni aldattigi anlamina gelmezki adamcagiz kabullenmis o yuzden kendini kontrol edebiliyo demek bence.

erkekler alıştıkları düzen süresinde boşalmazlarsa,kasıklarında yürümelerine bile engel olucak kadar aşırı kasık ağrısı çeker,boşalma mecburiyetindedir,
kendisi boşalmasada(istek duymasada vs) rüyasında mutlaka istem dışı boşalır,banyo yaparken boşalır,bunu anlıyamazsın,ama boşalmamış erkeğin testisleri kasıktan yukarda ve şiş olur içi doludur yani

erkekler alıştıkları düzen süresinde boşalmazlarsa,kasıklarında yürümelerine bile engel olucak kadar aşırı kasık ağrısı çeker,boşalma mecburiyetindedir,
kendisi boşalmasada(istek duymasada vs) rüyasında mutlaka istem dışı boşalır,banyo yaparken boşalır,bunu anlıyamazsın,ama boşalmamış erkeğin testisleri kasıktan yukarda ve şiş olur içi doludur yani

BENİM MERAKIMDA BUYDU ÇOK TEŞEKKÜRLER....

bosalmalari nasil? görmek zorundamiyiz?
genelde evlenmeden önce her kadinla iliskiye girmeyen erkekler tek baslarina nasil bosaliyorlarsa o sekilde esleri hamileykende bosalmiyorlar mi?
yani tek basina masturbasyon gibi? bunu illa aldatmaya yönelik mi yorumlamamiz gerekiyor... anlamadim :S

CEVAP İÇİN TEŞEKKÜRLER PEKİ SPERMLER NERDE BİRİKİYOR BU DIŞARDAN BAKINCA BELLİ OLUYOR GİBİ GELİYOR BANA ÇÜNKÜ BAZEN TORBALAR DAHA ŞİŞ BAZENSE İNMİŞ OLABİLİYOR. ACABA BUNUN BOŞALMAYLA ALAKASI VARMI BEN BUNU MERAK EDİYORUM.

evet mikroskopla incelendiğinle, yada o kısma büyüteçle bakarsanız anlarsınıztatlicadiarzu
töbe töbe ne garipsiniz ya :1ninca:
akınay kardeşim bunlara kafa yorma bence
senle yapamazsa adam kendi yapmak zorunda
bunu istemiyorsan başka şekillerde yardımcı olabilirsin :kahve:
bilmem anlatabildimmişakkıdı

canım erkekler bu tür zamanlarda elizebeti tercih ederler.
yani kendi kendini elleriyle tahmin ederler.buda banyoda olur herhalde.
erkek bir süre sonra boşalmak durumunda yoksa bu erkeği çok rahatsız eder.

eyylül kardeşim çok tatlısın bayıldım cevabıma
bence çok güzel anlatmışsın
aslında böyle şeyler eşler arasında sorun olmamalı diye düşünüyorum !!
umarım bende anlatabilmişimdir yanlışım varsa kızlar affola

Yanliş Anlaşilmişim Benim Eşimle Böyle Bir Sorunum Yok Ki. Benimki Sadece Merakti. Bu Kadar Sert Cevaplara Gerek Varmiydi Acaba....

Canim Hiç Bir Erkek O Kadar Duramaz Bence O Kendi Işini Halletmiştir.
Sanada Gelip Ben Mastürbasyon Yaptim Diyemez Herhalde Arif Olup Anlaman Lazim Bunu

engizisyon mahkemesi kurulmuş yine...... :1no2:

akınaycığım bence böyle şeylere üzülme.erkeklerin vücutları biriken spremleri yaren arkadaşın attığı gibi atar.bence çok anlayışlı bir eşin var seni üzmemek adına birşey demiyordur Şeniz

annem 3 çocuk doğurmuş dr yasaklamasada babam ilişkiye girmemiş korkmuş bize biey olur diye

benim bildigim kadarıylada fazlası idrar yoluyla atılırmıs

evet doktor üc hamilegimdede yasakladı bize 9 ay artı 40 gün adamın simdi ödü patlıyor hamile kalacagım diye isin kötü tarafı esim bu zamanda deiylde beni yeni evliyken aldatması yani yasak varda beni aldatır diye düsünme yapacak insan her zaman yapar genclik güzelik hamilelik etkilemez bence kafana takma bu kadar

Aman Yarabbim Ne Saçma şeyler Bunlar Siz Evlenmişsiniz Kardeşim Herşeyi Birlikte Paylaşmak Için Doktor Ilişki Yasak Demiş Olabilir Ama Kocaninda Bir Ihtiyaci Var Sen Hamilesin Ihtiyacin Yok Ama O Ne Olacak Başka Alternatifler Bulacaksin O Zaman.hanimlar Lütfen Böyle Saçma Kiskançliklar Yapip Sonrada Kocam Beni Neden Aldatti Demeyin.bazi şeylere Aliştirin Biraz Kendinizi Lütfen Evlilikte Yasakmiş,günahmiş Olmaz.o Kadar Merak Ediyorsun Madem Koy Bir Film Kocana Geç Yanina Kendin Elinle Kocani Rahatlat Yada Daha Fazlasini Yap Gerçe Böyle Konuşan Kadinlarin Pek Onu Yapacaklarini Sanmiyorum Ama.erkeklerin Birçok şey Içinde Kaliyor Karisi Yapmiyor Dişarda Yapacak Birini Bulduklarinda Adam Karim Yapmiyor Hayatimda ölmeden Bir Kere Yaşamak Istiyorum Diyor Ve Yapiyor Sonrada Adi Aldatti Oluyor Yapmayin Böyle Hanimlar Ne Olur.ne Demişler Karim Yatakta Fahişe Olmali Demişler Dimi.

bence şüphe duymamak için boşalmasına yardımci ol. sex sadece (o)değilki böylece rahat edersin.

X