Erkeğin gözünde değerli vazgeçilmez kadın olmak istermisiniz

bence bulusana kadar tavirli dur biraz.. her zamanki gibi davranir sonra da bunlari konusursan biraz tutarsiz olur davranisin sanirim..

oy kiyamam sana da bebegine de canim benim yaa... üzülme aglama hic.. bebegin bundan cok etkilenir.. inan bana hamilelik cok önemli bebeginin gelisimi icin.. daha yenisiniz yani esinin davranisinin sebebi ne biliyor musun?? hos, biz de yeni evliyken ayni seyleri yasadim ama baskasi yasayinca kiyamiyorum yaa..

cnm napıyım dayanamıyorum aglamadanda rahatlayamıyorum benı kesınlıkle dınlemez konusmaz ben evde tek basıma yasıyor gıbıyım sankı ondan baskada kımsem yok bılıo bunu tabı ona guvenerek daha cok ustume gelıo neden davrandıgınıda bılmıyorum

Son düzenleme:
ya zaten ileriyi düşünen uzun ilişki düşünen erkeğin acelesi yoktur acelesi olanlar iişi hemen oraya taşır freni patlamış kamyon gibi hemen düze çıkmak isterler hayatımızda pek çok erkek tanıdık kimin ne ml. olduğunu biliyoruz az çok değilmi acelesi olmayanda zaten vakit çok gezelim eylenelim tarafındadır işin.senin elini tutmak bile heyecan verir onla yetinir bi süre böle hee nereye kadar gidebilirim mesafem ne kadar ona göre benzin alacamda die bişi yok yane:KK70: yane mesafeye göremi çıkcak ilişkiyi sen yönet canım bırakma onun eline sen ona yön ver o sana deil.

haklisin canim bi daha buna izin vermicem.. lütfen artik bu sorulari sorma bana dicem..ve olsun bitsin..ondansonrada gidiyomu kaliyormu kendi karar vericektir zaten..zaten mesela simdi evde hasta ama hic yazmiyo dogru düzgün..mesela yazdim bugün napiyosun canim ben suan su programi izliyorum sende izle flan dedim..iki saat sonra cevap verdi..akrabalarin bi isi vardi onla ugrastim stresliydi falan yazdi..bugün hic sormadi napiyosun falan diye..ama bazen soruyor..yada kendiliginden yazioyr bazen.okuldayim simdi diye durduk yere..bakicaz artik hemen bulussak keskeee yarin bulusalim dese.yarin da evde ama hasta iste offf

çıkmazdayım kızlar!!! madem bole bı topık actınız hadı banada yardım edın.Benım esım benımle hıcbısey paylasmaz ve konusmaz.Yerı geldıgınde assaglar bagırır cagırır hakaret ederer daha 4 aylık evlıyız ve ben 3 aylık hamıleyım bısey konusmaya kalktıgımda ben mutlaka tartısıyoruz saatlerce hıckıra hıckıra aglıyorum kendıme engel olamıyorum onu dusenmek ıstemıyorum ama elımde olmuo
konuşmaların ne yönde arkadaşım suçlar gibimi konuşuyosun ne oluyorda çileden çıkıyor. canım benim hep kulağa deilde azıcıkta göze hitap etmek gerekir bazen bakımlı bi hanımmmısın erkeklerle konuşmanın onlara bişeyleri kabul ettirmeninde zamanı vardır en hayır diyemiyceği zamanı seçmelisin . onu etkilemelisin.geleceği zaman üstüne başına çeki düzen vermelisin bu gibi şeyler biraz açarsan umarım arkadaşlarımızla beraber yardımımız olur

cnm napıyım dayanamıyorum aglamadanda rahatlayamıyorum benı kesınlıkle dınlemez konusmaz ben evde tek basıma yasıyor gıbıyım sankı ondan baskada kımsem yok bılıo bunu tabı ona guvenerek daha cok ustume gelıo neden davrandıgınıda bılmıyorum

sen de mi yurtdisindasin yoksa??? ya da baska bi sehirde??? bu erkekler yalniz bulunca daha da cok yükleniyorlar.. isteyerek evlenmediniz mi siz? yoksa evliligin yükü müü agir geldi esine?? üzülme yaz sen bize.. icine atmak daha zor olur..

haklisin canim bi daha buna izin vermicem.. lütfen artik bu sorulari sorma bana dicem..ve olsun bitsin..ondansonrada gidiyomu kaliyormu kendi karar vericektir zaten..zaten mesela simdi evde hasta ama hic yazmiyo dogru düzgün..mesela yazdim bugün napiyosun canim ben suan su programi izliyorum sende izle flan dedim..iki saat sonra cevap verdi..akrabalarin bi isi vardi onla ugrastim stresliydi falan yazdi..bugün hic sormadi napiyosun falan diye..ama bazen soruyor..yada kendiliginden yazioyr bazen.okuldayim simdi diye durduk yere..bakicaz artik hemen bulussak keskeee yarin bulusalim dese.yarin da evde ama hasta iste offf
akrabaların işine gelince hasta deilde sana 2dk ayırıp yazamıyomu wala benm eşim bütün gün ayakta 12 saat çalışıyor boş vakti hiç yok işyerinde makineden sürekli mal çıkıyor dolmadan makinenin önünü boşalması gerekiyor o bile o halde minicik boşlukta hatunum napıyon yazar.yemek paydosunda arar napıyosun diye

saat 23:00 a kadar burdayım arkadaşlar 23:00da çıkıcam yarın yazarım 23den sonra
arkadaşlar yeni yorumları görmek için sayfayı yenileyin aralarda

Son düzenleme:
isteyerek evlendık kızlar hatta evlenebılmek ıcın benımle bı cok seye gogus gerdı severek aldım senı falan dedı.Sexı bı kadınım bunu esımde soyler hep.Gunluk kıyafetler pek tercıh etmem o yanımdayken.Onunla normal sohbet bıle ederken benımle konusmak ıstemıyo ben ıstanbuldan ızmıre gelın geldım kımsem yok burda annemler falan hepsı ankarada.İşler nasıl dıyorum ıyı deyıp gecıstırıyo baska bı acıklama yada muhabbet etmıyo benımle

akrabaların işine gelince hasta deilde sana 2dk ayırıp yazamıyomu wala benm eşim bütün gün ayakta 12 saat çalışıyor boş vakti hiç yok işyerinde makineden sürekli mal çıkıyor dolmadan makinenin önünü boşalması gerekiyor o bile o halde minicik boşlukta hatunum napıyon yazar.yemek paydosunda arar napıyosun diye

bi ara oda öyleydi is yerindeydi paydosunda aramisti bi ariyim öylesine dedi..bide bazen istede olsa yaziyor... öyle yani..ama bugün evde bos ama hic sohbet etmiyor bisey yapmiyor..iste insan hep eskisiyle kiyasliyor..eskisi olsaydi simdi saatlerce konusmustuk..

sanirim bu akrabalarina cok düskün hasta oldguu halde onlarin isiyle ugrasmis.. sünnet dügünü davetiyesi haizrlamislar..sonra sordum nasilsin dahami iyisin dedim..yok degilim berbatim dedi..

isteyerek evlendık kızlar hatta evlenebılmek ıcın benımle bı cok seye gogus gerdı severek aldım senı falan dedı.Sexı bı kadınım bunu esımde soyler hep.Gunluk kıyafetler pek tercıh etmem o yanımdayken.Onunla normal sohbet bıle ederken benımle konusmak ıstemıyo ben ıstanbuldan ızmıre gelın geldım kımsem yok burda annemler falan hepsı ankarada.İşler nasıl dıyorum ıyı deyıp gecıstırıyo baska bı acıklama yada muhabbet etmıyo benımle

bazen insan hayattan bikar hic bisey cani istemez..belkide su an o dönemdedir..ben olsam hic ses cikarmak bende konusmam yalniz birakirdim..eninde sonunda normale döner diye düsünürüm..

onunla şu şekil konuş bak evlenmek için nelere göğüs gerdik bu kadar şeyi aşmış beraber olmuşsak bence ilişkimiz daha güzel şeyleri hak ediyor yokluğumda neler çektiğini düşün şimdi umursamıyorsun biranda yok olsam naparsın ne oldu böyle olduk biz bunları yaşamak içinmi o kadar engeli aştık eğer öyleyse çok yazık etmişiz evlenerek falan de eğer konuşmuyorsa yaz bi deftere yada kağıda okumasını sağla göreceği yere koy bu şekil devam edemiyorum düzelmesse ayrılmayı düşünüyorum de seni kaybedebiliceği anlasın

sinirsiz muamele derken nasil mesela napmak gerek :=) örnek verilirse süper olur bende hemen uygularim sinirsiz muameleyi:=)

bekarken o sınırsız muameleyi yaparsan hafif kadın oluyosun seninle başka amaçla çıkmış oluyor yani her istediğine he demek buda sana uymuyo canm:KK70:

ahhh kızlar neler denedım ben bı bılsenız konustum konusmadım psıkıyatrıste gıttık olmadı azıcık tartıssak ıcıo ıcıo eve sarhos gelıo sımdı geldı eve yıne sarhos abuk subuk konusuo delı oluyorum yaa.Nler yaptım neler artık kaynanamlar falan bı cocuk olursa ole duzelır dedıler ama hamıle kaldım yıne aynı ne bır ılgı ne bır sevınme duygusu anlayamıyorum bıde bız 6 ay beraber yasadık evlenmeden once...

13 madde de gayet normal, gayet yerinde. Böyle birini kim istemez.
Bu 13 maddeye uyan birinin ilişkiye ayar verme (kaçan kovalanır, burun sürtme gibi) ihtiyacı duyacağını sanmıyorum.
İlginin, alakanın, beğeninin, açık yürekliliğin, sevginin dilini kullanır. Bu dilden anlayan birini hayatında ister.
Bizim erkeklerin geneli böyle kadınlara gelmez :) Hak etmez. Ayar vermeye, sürtmeye devam :)

13 madde de gayet normal, gayet yerinde. Böyle birini kim istemez.
Bu 13 maddeye uyan birinin ilişkiye ayar verme (kaçan kovalanır, burun sürtme gibi) ihtiyacı duyacağını sanmıyorum.
İlginin, alakanın, beğeninin, açık yürekliliğin, sevginin dilini kullanır. Bu dilden anlayan birini hayatında ister.
Bizim erkeklerin geneli böyle kadınlara gelmez :) Hak etmez. Ayar vermeye, sürtmeye devam :)
hahahaha:KK70: çok hoşsun yaaaa

bekarken o sınırsız muameleyi yaparsan hafif kadın oluyosun seninle başka amaçla çıkmış oluyor yani her istediğine he demek buda sana uymuyo canm:KK70:

hmm bende sey sanmistim onu delirticem kötü muamele yapicam pesimden kosmasini saglicam falan :=)

ahhh kızlar neler denedım ben bı bılsenız konustum konusmadım psıkıyatrıste gıttık olmadı azıcık tartıssak ıcıo ıcıo eve sarhos gelıo sımdı geldı eve yıne sarhos abuk subuk konusuo delı oluyorum yaa.Nler yaptım neler artık kaynanamlar falan bı cocuk olursa ole duzelır dedıler ama hamıle kaldım yıne aynı ne bır ılgı ne bır sevınme duygusu anlayamıyorum bıde bız 6 ay beraber yasadık evlenmeden once...
hayatım hiç bi zaman bi çocuk bi evliliği kurtarmaz.biraz ayrı kalmayı dene akrabalarında kal ki özlesin seni yokluğun koysun azıcık

X