Erkek arkadaşım 3 senedir iğneli epilasyona gidicem diyorsun gidemedin bir türlü sende demesi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya hdjffjjggjjg kendini ne sanıyor nerde görüyor aceba? Valla benlik sorun yok, bende böylesine bakacak koca yok elhamdülillah. Eski konusunu gördüm, işve cilve yetmemiş, daha kendi kocası görmüyor onu, milletin kocasını düşünüyor yüce gönüllü kadın.
sen yine de temkinli ol, kendisini butun erkeklerin ruyalarini susleyen bir sey zannediyor :KK53:

Ya hdjffjjggjjg kendini ne sanıyor nerde görüyor aceba? Valla benlik sorun yok, bende böylesine bakacak koca yok elhamdülillah. Eski konusunu gördüm, işve cilve yetmemiş, daha kendi kocası görmüyor onu, milletin kocasını düşünüyor yüce gönüllü kadın.
Öyle deme bak bana özelden 837366 tane mesaj atarak kocamın telefonunu istedi vermedim. Kocaları korumalıyız 😂

Bazı erkekler böyle muhabbetleri çok severler (küçükken annesinin günlerinde laf dinleyen türden erkekler) . Ben de normalde paylaşmam ama bir sevgilim vardı lazere gittiğim dönemde, kendisi böyle inceler inceler 'bak buralar dökülmüş hep' falan derdi😅😅 saçımı boyardi, kinaya nisana gitmeden once ona ugrardim, saçımı düzleştirir- internnetten öğrendiği şekil örgü,topuz falan yapardı, sağ elime oje sürerdi. Hatta benim kamp tatillerim sonrası permalı saçım düğüm olurdu (şampuan degmedigi için) çok zor çözülürdü. Bir keresinde benimle kuaföre gelip kuaförden öğrenmişti nasıl açacağını, sonrasında hep kendi açardı 😂var yani böyle erkekler. Onlara kısır yap, Rus salatası yap, otur saatlerce kadın muhabbeti et :KK49: :KK49:
Yaa ne güzel ben severim böyle adamları😊

Keşke eşim de böyle ilgili meraklı olsaydı 🙄

sen yine de temkinli ol, kendisini butun erkeklerin ruyalarini susleyen bir sey zannediyor :KK53:

Biri daha vardi forumda her erkekle sevistigini ve erkeklerin kendisine taptigini
filan saniyorduu. Halbuki bir kisim erkekler işin ucunda seks olunca her kadina tapiyor, bunlar da kendini bisey yaptim saniyor boyle boyle... 🙄🙄

Az önce normal bir şekilde telefonla konuşuyorduk. Napıyorsun dedi bende kaşlarımı alıyorum bıktım bu tüylerden artık dedim. Oda benim daha önce yüzüme lazer yaptığımı ve bundan mağdur olduğumu yüzüm birden tüy olduğunu biliyor. Ki onu geçtim kaç kez benide gördü kendisi üç senedir birlikteyiz çünkü . Daha sonra bana aaa bak reklamlarda gördüm ağda var bir tane yüzün tümüne yapiştırıyorsun alıyor tüyleri dedi . Bende ağda yapmam ben sevmiyorum iğneli epilasyona gidecegım dedim . Eee yavrum sende üç senedir gidicem diyorsun gitmiyorsun dedi bana ve güldü . Sanki benim çektiğim zorlukları hiç bilmiyormuş gibi . Dedim çok mu komik . Kapatıyorum telefonu dedim ve yüzüne kapattım . İnsan geriye arar bir özür dilerdi bunda oda yok . Ben istemezmiyim başlamak ama bulunduğum şehir küçük lazer yüzümü mahvetti pandemi de her yer kapalı ben daha ne yapayım. Şimdi bu erkek arkadaşıma ben ne diyeyim hiç bir şey olmamış gibi konuşmaya devam mı etmeliyim ?
Ben yuzume lazer yaptirdim ve kurtuldum.Evet bir cok makina ince tuyleri tetikliyor yuzde ama dedigim lazer cihazina sahip olan bir yer bulursaniz kökten kurtulursunuz lazerle.Soprano Xl Alma firmasinin

Kocası kuaföre gidince huylanmış
Normalde koca neden huylanır ki kuaföre giden kadından demek gerekir

Ama huylanmasi için böyle gönderin kocanızı kadın görsün diyen bir şuursuz biri olmalı demek ki
Haklı buluyor zaten kocasının bu tip şeyleri sorun etmesini. Güvenmiyor bana haklı olarak diyor. Neden güvenmediğini biz de öğrenmiş olduk.

Ne insanlar var ne hayatlar var
Herkesi kendi yaşadığı aile gibi sanıyor yada çevresi gibi
Vay bee kk bağrında neler barındırıyon... :KK53:

Az önce normal bir şekilde telefonla konuşuyorduk. Napıyorsun dedi bende kaşlarımı alıyorum bıktım bu tüylerden artık dedim. Oda benim daha önce yüzüme lazer yaptığımı ve bundan mağdur olduğumu yüzüm birden tüy olduğunu biliyor. Ki onu geçtim kaç kez benide gördü kendisi üç senedir birlikteyiz çünkü . Daha sonra bana aaa bak reklamlarda gördüm ağda var bir tane yüzün tümüne yapiştırıyorsun alıyor tüyleri dedi . Bende ağda yapmam ben sevmiyorum iğneli epilasyona gidecegım dedim . Eee yavrum sende üç senedir gidicem diyorsun gitmiyorsun dedi bana ve güldü . Sanki benim çektiğim zorlukları hiç bilmiyormuş gibi . Dedim çok mu komik . Kapatıyorum telefonu dedim ve yüzüne kapattım . İnsan geriye arar bir özür dilerdi bunda oda yok . Ben istemezmiyim başlamak ama bulunduğum şehir küçük lazer yüzümü mahvetti pandemi de her yer kapalı ben daha ne yapayım. Şimdi bu erkek arkadaşıma ben ne diyeyim hiç bir şey olmamış gibi konuşmaya devam mı etmeliyim ?
Kıl tüy muhabbetinin dibine verdiğim sevgilimin bu cevabı beni beni rahatsız etmezdi şahsen

Öyle deme bak bana özelden 837366 tane mesaj atarak kocamın telefonunu istedi vermedim. Kocaları korumalıyız 😂
Geçmiş olsun kardeşim gece gece az daha kocasız kalıyordun git sarıl marıl şansa yaşıyoruz valla. Canım kocam. Asla vermem kimseye Bradimi.

Biri daha vardi forumda her erkekle sevistigini ve erkeklerin kendisine taptigini
filan saniyorduu. Halbuki bir kisim erkekler işin ucunda seks olunca her kadina tapiyor, bunlar da kendini bisey yaptim saniyor boyle boyle... 🙄🙄
off yazik ya anonim bir forumda kendini kanitlamak icin erkeklerin onun pesinde oldugunu iddia edip ovunmek...🤮🤮 bir de bu baska seviyeydi yani milletin kocasini istemek off yazarken bile cok garip gulesim geliyor ahsjshajaha kocani bana ver ne ahjahasjah

ben burda cok hayatsiz insan gordum ama bu tiplere cidden yazik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X