erkek arkadaşım aklımı karıştırıyor

porfiromonas

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2017
495
132
34
arkadaşlar yaklaşık 8 aylık bir ilişkim var Ben 27 yaşındayım erkek arkadaşım 23. onunla aynı bölümdeyiz. 2 sene boyunca çok iyi arkadaştık. sonra ben ona aşık oldum. dayanamadım açtım ona bu konuyu. ben ona aşık olamadan kısa bi süre önce de bana hep çok aşık olduğu ve onu terkeden sevgilisinden, onu bi türlü unutamadığından bahsederdi hatta ben bi kere bunları konuşturmaya bile çalışmıştım. bu kız onun sınıfında. şuan başka bi çocukla çıkıyor. ama farkettim ki erkek arkadaşım düzenli olarak haftada birkaç kez, tüm sosyal mecralardan kızı, kızın yeni sevgilisini hatta bazen kızın arkadaşını stalklıyor, kızın yeni sevgilisinin bloğunda kız için yazdığı yazıları okuyor. kızın numarasını sildirmeme rağmen telefonuna farklı isimde geri kaydediyor. onunla bu durumu açıkça konuştuğumda yalan söylüyor, kendinin dahi inanmadığı yalanlar söylüyor sonra yine bildiğini yapıyor. seni sevmesem neden senle olayım diyor. o kızla yapamam zaten benim kurallarıma uymuyor çok dik başlı diyor. ama hissediyorum ona karşı bişeyler taşıdığını içinde. ama ben de ona çok aşığım. ve aramızda cinsel yakınlaşma da yok ikimiz de bu konuda hassasız bu yüzden de benle değil soranlar çıkacaktır diye açıkliyim dedim. yani ben ne yapayım şimdi. bu stalklama olayları normal midir? sizce nedeni nedir? ben mi çok büyütüyorum yoksa? siz olsanız ne yapardınız. kızla konuşma imkanı olan hiç bir durumu fırsaatı kaçırmıyor bu çocuk. kız da farkında ve egosu tavan bi şekilde konuşuyor bunla. çok kafam karışık kızlar =(

yardım edin lütfen yorum yapın çok moralsizim =( tam bi çocuk ya. beni hala annesine babasına anlatmaya korkuyor, bu konuda çok katılarmış diye.

23 yaşında ergen bir delikanlı. Yaptıkları normal geldi. Bende daha aklı başında biriyle beraber olmalısın

ben yaklasik 1 1 bucuk sene once cok fazla baglandigim asik oldugum ya da asik oldugum sandigim biriyle ayrildim. Daha sonra biri cikti karsima onun herseyini unuttum zamanla. Icimde kucucuk bisey bile kalmadi. Yeni sevgilimi cok sevmeme ragmen eskilere arada instagramda arastiririm bakarim. Sadece merak. Icimde ona karsi bisey mi var hayir. O da oyle olabilir direk ayril demek olmaz sonicta seninde duygularin var ona karsi

ben yaklasik 1 1 bucuk sene once cok fazla baglandigim asik oldugum ya da asik oldugum sandigim biriyle ayrildim. Daha sonra biri cikti karsima onun herseyini unuttum zamanla. Icimde kucucuk bisey bile kalmadi. Yeni sevgilimi cok sevmeme ragmen eskilere arada instagramda arastiririm bakarim. Sadece merak. Icimde ona karsi bisey mi var hayir. O da oyle olabilir direk ayril demek olmaz sonicta seninde duygularin var ona karsi
İçinde ona karşı hiçbişey kalmadıysa neden merak eder ki bir insan eskisini? Senin sevgilin yapsa farketse normal karşılayıp ilişkini etkilemesine izin vermeyeceksin öyleyse?

Kuzucum bu çocuğun aklı hala o kızda.Seni üzmek istemem ama sana karşı duygusu olduğunu bile düşünmüyorum.Seni seviyor olsa umrunda bile olmazdı eski sevgilisi.Daha fazla kendini yıpratmadan sonlandır ilişkiyi.

X