8 yıllık en yakın kız arkadaşım hoşlandığım çocukla, haklılar mı

Ailenizi o kadar üzmüşsünüz. Sizce kimin haklı olduğunun bir önemi var mı? Bu yaşınızda eğitim, gelecek kaygısı taşımanız gerekirken (bunlar yoksa, aileniz iyi olduğu için sizin de iyi evlat olma kaygısı taşımanız gerekirken) uğraştığınız şeylere bak. Elde var sıfır.
Evet, çok şükür ki bunca olan şeye rağmen iyi bir üniversite ve bölüm kazanabildim, gelecek kaygım her zaman vardı. İyi bi evlat olamadım ama. Ailemi çok üzdüm. Çok yıprattım ve yordum. Elde var sıfır... Tam beni anlatan bi söz.

Kiz taa senin cinsel tacizr ugradigin olayi babana cat cat soylediginde bitirecektin sen iletisimi
Bi terapi almani oneririm
Arkadas kavrami hakkinda ciddi sikintilarin var
Mahallede laf olursa da kiz pisman oldu geldi babamdan ozur diledi yaptiklari icin yoksa mahkemede surunecegini biliyordu attigi iftiralar yuzunden der gecersin
Bir daha o kizla iletisim kurarsan basina gelecek tum belalar mustehak olur bilesin
Terapi alıyorum bu arada

Arkadaşlar merhaba. Sizlere aslında şu an anlatacağım olayın üzerinden biraz zaman geçti fakat olsun, benim için hep taze. Benim 14 yaşında tanıştığım bi kız arkadaşım vardı. Yaklaşık 8 aralarda 1-2 sene görüşmeyerek arkadaşlık yaptık. Ben, eski konularda da söylemiştim, tam o yaşlarda ben bi cinsel saldırıya maruz kalmıştım. O sıralarda ailem, çevremdeki arkadaşlarımı soruşturuyormuş. Tesadüfen bu kıza ve bu kızın eski sevgilisine(o da yakın arkadaşımdı, ismi Ahmet olsun) denk gelmişler. Kız da babama ve halama benim hakkımda o cinsel saldırıyı bildiği için "sen önce kızına hamilelik testi yaptır da" falan demiş, halamın söylediğine göre. Kızın kendisi de demediğini söylüyor. Ayrıca kız arkadaşın babamlarla konuşan yanındaki sevgilisi Ahmet de babamlara o kızla görüşmemi yasaklamaları, kötü bi kız olduğunu söylemiş halamın dediğine göre. Halam da çok doğruyu söyleyen bi insan değil. Fakat ben bu kız için ailemi karşıma aldım. Hatta ailem istememesine rağmen eve getirdim, babasıyla tanıştırdım kendi babamı falan. Bana defalarca "görüşme" diye yalvardılar, yeri geldi eve bile kapattılar bu kızla görüşmemem için. Ailemi karşıma alarak hepsini çiğnedim bu kız için. Kız da bütün bunlardan haberdar bu arada. O yüzden ben ilk başta kıza küssem de sonradan sürekli "ben yapmadım" deyince ona inanmayı seçtim. Aradan yıllar geçti, karşıma birisi çıktı. Ondan hoşlandım gibi, tam olarak da emin değildim. Sonra bu çocukla kızı tanıştırdım. Meğerse benden habersiz 5 kere buluşmuşlar. Kız da bana bunu telefonunda tesadüfen o çocuğun mesajını gördüğümde söyledi. Bu, çok kalbime oturdu ama belli etmedim. Sonra çocuk git gide kıza aşık olmaya başladı. Tabi kızın da bu esnada sevgilisi vardı, hem de 3 yıllık falan. Buna rağmen bu çocuğa "istemem yan cebime koy" ayağı yapıyordu. Zaten çocuk buna aşık oldu, benim yanımda sürekli kızdan bahsetmeler falan
Ben de aralarından çekildim, hatta "siz çok yakışıyosunuz" falan bile dedim, kızı çok sevdiğim için böyle bi fedakarlığı yaptım. Kafama taksam da yaptım. Ama kızın asıl sevgilisi var olduğu için mi, benden dolayı mı bilmiyorum, tam manasıyla olamadılar. Bunu sineye çektim. Ortak arkadaşımız olan başka bi kız daha vardı, bana sürekli onu savunuyordu ve benim de buna kıl olduğumu biliyor. En sevmediğim şeydir. Öteki kız haksız olsa, ona bi şey demiyodu ama ben haksız olunca ona karşı bana karşı çok yırtık davranıyordu. Neyse gel zaman git zaman, bu kız Ahmet'ten ayrıldı ve onun yakın arkadaşlarından biri olan Fatih ile sevgili oldu. O da 3 yıllık sevgilisiydi. Ben bu kızın Fatih'i yani sevgilisini defalarca aldattığına hasbelkader tanık oldum. Ve biz en sonunda görüşmeyi kestik. Sonra da içim dayanamadı kızın yaptığı şeylerden dolayı. Bir de sanırım yaptığım fedakârlıklardan dolayı. Sevgilisine gittim, kızın kendisini aldattığını söyledim. Kız da benim evimin önüne gelip bağırmaya başladı. "O*, k*" falan gibilerinden. Olmayacak şeyler söyledi ve bana iftira da attı. Benim internette videolarım falan varmış, ben grupçuymuşum gibisinden ağır ithamlarda bulundu. Bunları bütün mahalleye duyuracak şekilde bağırdı. Babam aşağı indi, babama da "sen sahip çıkamadın o*****na" falan dedi, babam da "sen bizim kızımız gibiydin, gel oturalım, anlaşalım" diyerek ılımlı yaklaştı kıza. Sonra bütün mahalle ayağa kalktı, herkes pencerelere çıktı, hâliyle polisler geldi. Sonra ben dışarı çıkmaya çalıştım, babam beni dış kapının girişinde engellemeye çalışırken kız da dış kapıya geldi, öyle böyle derken o cama tekme attı ve cam kırıldı, babamın da kolu yaralandı. Sonra ben bu Fatih isimli çocuğun annesini aradım, kızın bu hâlini görmesini istedim. Annesi geldi. (Bu arada kızın en yakın arkadaşı olduğum için beni asıl sevgilisinin, yani Fatih'in annesiyle tanıştırmıştı, o şekilde annesini buldum) ve o kadın, yani çocuğun annesi ve polisler "Babanda peygamber sabrı var, baban ne kadar edepli adam, BAŞKASI OLSAYDI ÇOK KÖTÜ OLMUŞTU" diyerek beni bu hayatta şu anda bile ağlatan, kalbime ok gibi saplanan sayılı cümleleri sarfettiler. Sonra hastaneye ve karakola gittik. Neyse işte sonra sevgilisine mesaj atmış, "kimin yanındasın sen, biz gittinyine ile karakolluk olduk" demiş, çocuk da gittinyine'nin yanındayım, sen nası bi yüzsüzsün falan demiş. Kız da bunun üzerine benim eski, konuda az önce bahsettiğim hoşlandığım çocuğu aramış, o da kendisine aşıktı zaten, o da o çocuğu yanına çekti bana karşı. Bunun üzerine ben "ailemden özür dileyeceksin mahkemede" diye mesaj attığım için kendisine ve hapse girmekten korktuğu için gitmiş, babamdan özür dilemiş. Babam da "uğraşmayalım" diye uzlaşma kâğıdı geldiğinde uzlaşmak istedi, ben önce ağlayarak ve babama kızarak reddettim ama sonra babam daha fazla kırılmasın diye mecbur kabul ettim. Sizce burada ben haksız mıydım? Ve uzlaştığımızda kızın yaptığı yanına kâr kaldı gibi. Uzlaşımız o yüzden sizce yanlış mı olmuş? Yani uzlaşmayıp dava açmamız daha iyi değil miydi sizce? Ne düşünüyorsunuz?
Hatanın büyüğü sizde kıza kara sevdalı gibi sürekli peşinde koşmuşsunuz herkes ama herkes sizi uyarmış,ailenizle kötü olmuşsunuz neden bu kadar değerli olan neydi Hayatı böyle uçlarda dengesiz yaşarsanız hep üzülen siz olursunuz Aslında kızın ne mal olduğunu biliyorsunuz,sırf inattan ailenizi üzmek için geri adım atmadınız ama üzülen yine siz oldunuz Akıl insana verilen en değerli hazinedir kullanın lütfen Bir gün babanıza bir şey olsa en çok siz yanarsiniz.......

Hatanın büyüğü sizde kıza kara sevdalı gibi sürekli peşinde koşmuşsunuz herkes ama herkes sizi uyarmış,ailenizle kötü olmuşsunuz neden bu kadar değerli olan neydi Hayatı böyle uçlarda dengesiz yaşarsanız hep üzülen siz olursunuz Aslında kızın ne mal olduğunu biliyorsunuz,sırf inattan ailenizi üzmek için geri adım atmadınız ama üzülen yine siz oldunuz Akıl insana verilen en değerli hazinedir kullanın lütfen Bir gün babanıza bir şey olsa en çok siz yanarsiniz.......
İnattan ve ailemi üzmek için değildi geri adım atmamam. Arkadaşlık kavramına çok değer veriyordum ve okullarda zorbalığa uğradığımda, dışlandığımda tek bu kızda teselli buldum. Amacım kesinlikle ailemi üzmek için inat falan değildi yani.

Ben yanıyorum zaten, hem de her gün... Akıl bende bu tarz durumlarda duygularıma karışıyor

Düşmanıma bi şey yapmıyorum da. Kız haketmemiş mi? Bence onun yaptıkları bana yapılmaz, beni tahrik eden o çünkü.
Karışık kuruşuk okudum ama sen de rahat durmamışsın sadece kız suçlu değil. Bakarım karşımdaki karaktersiz daha onla muhattap olmam. Teşbihte hata olmaz o B.kmuş sen de ısrarla B.kun etrafında uçuşan sinek gibisin. Eninde sonunda o pislik bulaşır bulaşmış da.

Karışık kuruşuk okudum ama sen de rahat durmamışsın sadece kız suçlu değil. Bakarım karşımdaki karaktersiz daha onla muhattap olmam. Teşbihte hata olmaz o B.kmuş sen de ısrarla B.kun etrafında uçuşan sinek gibisin. Eninde sonunda o pislik bulaşır bulaşmış da.
Bi şekilde cezasını nası çekecek peki? Her şeye susalım mı

Ben şimdiye kadar geriye dönüp baktığımda, hayatımda aldığım en doğru kararlardan birisi olduğunu görüyorum bu kızın sevgilisine ve annesine söylemekle. Şimdiye kadar hep susmuş, pasif birisiydim. Bu olaydan sonra daha hakkını arayan birisi oldum, düşmanlarına neler yapıyo demişsiniz, konuda okuduğunuz cinsel tacizin müsebbibine bi şey yapmış mıyım? Gerçi yapacak gücüm olmadığı için yapamadım, yaşım küçüktü, orası ayrı konu da. Ben öyle birisi değil/dim. Masumların canı çok yandı, biraz da suçluların canı yansın

Çocukken başına gelen şeye ve üstüne bunların olmasına üzüldüm. Baban çok iyi adammış kıymetini bilmeni öneririm. Bazen ailenin arkadaşlar konusundaki hislerine güvenmek gerek bunu az çok hepimiz tecrübe ettik. Hepsini hayatından çıkartıp bırak kavgayı dedikodusunu bile yapmamanı ailenle bile aranda konuşmamanı öneririm. Kalitesizler çünkü.

Anne baba sozu dinlemezsen boyle olur kirk kat yabanci birini illa hayatina sokmussun sonrada kazik yemissin yazik ailene ya arkadaşımda arkadasim al sana arkadas

Çocukken başına gelen şeye ve üstüne bunların olmasına üzüldüm. Baban çok iyi adammış kıymetini bilmeni öneririm. Bazen ailenin arkadaşlar konusundaki hislerine güvenmek gerek bunu az çok hepimiz tecrübe ettik. Hepsini hayatından çıkartıp bırak kavgayı dedikodusunu bile yapmamanı ailenle bile aranda konuşmamanı öneririm. Kalitesizler çünkü.
Evet ... Teşekkür ederim. Babam maşallah evet, zaten polisler falan da öyle dedi, "sen peygamber gibi adamsın" dediler. "O kız neydi öyle?" falan dediler

Ne olmuşsa olmuş bu kızı hayatından çıkar engelle önüne bak birbirinize iyi gelmiyorsunuz. Boşver herşeyi geçmişte bırak daha neler çıkar hayatına kimler kimler girer.

Ne olmuşsa olmuş bu kızı hayatından çıkar engelle önüne bak birbirinize iyi gelmiyorsunuz. Boşver herşeyi geçmişte bırak daha neler çıkar hayatına kimler kimler girer.
Çıkardım bile çoktan, mahkemelik olmuşuz, babama bu kadar saygısızlık. Zaten sevgilisini aldattığında ben silmiştim onu. Teşekkür ederim

X