Erkek arkadaşım bana mı tuhaf geliyor

pembecicekler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2021
77
77
26
Arkadaşlar merhaba öncelikle. Erkek arkadaşım 23 ben 22 yaşındayım. Az önce erkek arkadaşımı aradım kapanmış odaya ders çalışıyor. görüntülü konuşuyorduk birden annesi geldi odaya ders çalışırken elinde telefon gördüğü için kızdı (hatırlatayım yaş 23) yani Benimde garibime gitti açıkçası bi soğudum on yaşında çocuk değilki kızıuorsun. Hemen kapattık telefonu. Bu arada 5 yıldır beraberiz.
Neyse zaten ben evlenip yuvamı kurmak istiyorum şimdi adını koysak istemeydi sözdü nişandı derken 25 yaşımı bulacak evlenmek için ideal bir yaş ama erkek arkadaşım daha üniversiteyi 4 yıllığa tamamlıcam sonra askere gidicem işimi kurucam anca öyle adını koyarız diyor. Bana göre değil açıkçası
seviyorum değer veriyorum ama fikirlerimiz uyuşmuyor ben bu sene mezun oluyorum.
Erkek arkadaşım çocuk gibi bana hiç onunla kendimi tanıştığımızda 17 yasımda kalmış gibi hissediyorum.
heleki bu son olayda hepten soğudum. Kocaman çocuğa bağırmak nedir ya bana kendi annem 1 kere bagırmamıştır heleki elimde telefon gördü diye
sizce gayet normal mi yoksa ben mi abartıyorum ?

TEPKİM DERS ÇALIŞMASINA DEĞİL!! Çalışsın tabiki
TEPKİM ANNESİNE BU SEBEPTEN BAĞIRDIĞI İÇİN
tuhafıma gitti yani

Son düzenleme:
23 yaşındaki adamı evlenmek için darlıyorsunuz ve siz normal oluyorsunuz ama annesi ders çalışsın diye TLF bırakmasını istedi için anormal diyorsunuz. Pes.
ÇOcak dediğiniz adamın planları çok normal. Bence de fikirleriniz uyuşmuyor ayrılın

Şimdiden annesı bagırıyorsa işiniz var. Ve evlenmek ıcın acele etme. Erkek arkadaşın dogru olanı yapıyor. Önce iş önemlı

Ben hemen yarın nikahı kıyalım demiyorum ama şimdiden adını koysak diyorum

Koyunca ne olacak adamın hayatını kurması yıllar alacak, ailesiyle yüzlü gözlü olmaktan başka bir işe yaramaz yıllarca. Kaldı ki pek bir bağınız varmış gibi de durmuyor

Ders çalışırken elinde telefon gördüğü için kızan annesine şahit olduğumda pek bir bağımız kalmadı doğru.

Çocuk daha o, siz evliliği ne zannediyorsunuz. Adamın mesleği bile yok okuyor. Bu kadar darlamayın adamı.

Yanlış anlamışsınız ben evlenelim evlenelim nikah kıyalım diye darlamıyorum ama ben ileriye dönük fikirlerimi söylüyorum o ileriye dönük fikirlerini söylüyor. Bakış açımız uyuşmuyor yani ayrıca evlenmeyi bir kenara atın kaldıki bir annenin 23 yasında kazık kadar adama bağırması bir bana mı tuhaf geldi şimdi
Çocuk değiliz sonuçta

erkek arkadaşım daha üniversiteyi 4 yıllığa tamamlıcam sonra askere gidicem işimi kurucam anca öyle adını koyarız diyor.
Erkek arkadasiniz cok akilli ve mantikli bir insanmis.
Yani siz yeni gelincilik oynamak istiyorsunuz ama gercek hayat oyle degil maalesef. Asil garip ve cocuk olan sizsiniz bence erkek arkadasiniz degil.

Gayet normal.anne olunca anlarsın

Benim annem de oyleydi. Koskoca 20 yasinda ki benim afederseniz agzima s*cardi ders calisayim diye. Iyi ki de yapmis diyorum simdi. Onun sayesinde guzel bi bolume geldim. Erkek arkadasinizin annesi oglunu dusunuyor iyi ki de yapiyor. Bazi cocuklari tesviklemezsen bir sekilde ders calismiyorlar ne yazik ki. Erkek arkadasinin ki cok guzel bir dusunce. Bence de once 4 yillik universite bitirsin askerligini yapsin. Evlilik sonraya kalsin yoksa sonra maddi manevi sikinti cekersiniz.

Bana biraz bencil geldin. Annesinin bağırması hoş değil belki ama oğlunun kafasını başka şeylele meşgul olduğunun ve derslerine odaklanamadığını fark ediyorsa bir süredir, ondan sinirlenmiş olabilir. Pısırıkmış gibi gelmedi, daha çok kariyerini tehlikeye atma oğlum demek istemiş gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…