Erkek arkadaşım birden değişti ne yapacağımı bilmiyorum.. yardım edin lütfen...

herkes yorumunda 15 yaşındasın daha demiş ama bence 15 yaşındaki genç kızlığa yeni yeni adım atan birinin 19 yaşında birine ilgi duyması normal. asıl tuhaf olan 19 yaşında yetişkin bir erkeğin 15 yaşında kızla çıkması. bana hiç normal gelmedi. yanlış anlama canım seni aşağılamak, küçük görmek için yazmıyorum bunları. ben 22 yaşındayım, senin ablan yaşındayım yani. bence ayrıl ve kendi yaşıtlarınla takıl. .çünkü 19 yaşındaki bir erkeğin ilgi alanı senin ilgi alanlarından çok çok çok farklıdır.

Canim bu cocugun eski sevgilisi onu sevdigini soyluyo bununda kafasi karisiyo sana ilgisiz davraniyo bence hala akli eski sevgilisinde bunu anlamiyomusun ya yoksa niye kafasi karissinki daha 15yasindasin yorma simdiden kafani bu dengesizle at gitsinya bu yasta niye kafani boyle seylerle yorksunki iliski ilerledikce daha cok baglanacaksin ve daha cok uzuleceksin aklini basina topla ayir yolarini bu cocukla daha onemli ve kafani yorman gereken okulun var

dengeszle uğraşıp ilerde dengesiz biri olmak istersen bu genç yaşında (bence hala çocuksun) devam et :a015:

olan sana olur... :1shok:

aklını başına alıp uzaklaşman en iyisi :1ninca:

eğer sevseydi eski sevgilisi aklını bulandırAmazdııııııııııııııııııı :mymeka:

şimdiden kendini, ruhunu erkeklerin tripleri ile bunaltmaya değmez:kahve:

cevrendekiler gibi özenti içinde olman geleceğini karartman demek :kızgın:

yalan ustune yalan soylemıs ondan sana hayır gelmez bence bırak ne halı varsa gorsun zaten kendın dıyorsun bunu sevıyorsa neden boyle yapıyor dıye sevmedıgı bellı deılmı sence...

1 aydır çıkıyoruz. we hep msnde konuşuyoduk ilişkimizin başından beri. her zaman beni çok sewdiğini we hiç bırakmayacağını söylüyordu.

canım olay daha bu cümlenle bitmiş. 1 ayda insan bunları söyleyemez.. Yani 15-16 yaşlarında biriyle olsan daha iyi olur bence.

Daha yolun başındasın canım benim..tüm enerjini bu çocuğa harcama..daha ne tür erkekler görecen o-hoooooo....sen bile buna gülüp geçiceksin emin ol yerimsenibenfazla da hırpalamadan kendini, herşeyi oluruna bak...emin ol "O'ndan çooooook var"..anladın sen.

yorumlarınız için tekrar teşekkürler. o seninle niye çıkıyorki gibi bir soru sormakta haklısınız. Çünkü ona göre gerçekten küçüğüm. Ama bi şeyi de belirtmekte fayda var ki beni gören asla 15 yaşında olduğuma inanmaz. Dışardan bakıldığında 17-18 yaşlarındaymış gibi görünüyorum. Tabi bu neyi değiştirir bilemem.....

arkadaslar kıza bebe muamelesi yapmayı bırakın bence kafamçokkarıştı cnm sanada söyle söyliim msnden hayır gelmez ! topu topu bi kere gördüğün birine ne kadar güveneblrsnki :-)yerimseniben ayrıca ikinizi idare etme olasılığı yüksek :-) bence o sana posta koymadan sen koyki ilerde üzülen taraf sen olma çünkü böyle dawranmasının sonucunu pek iii görmüorm ben:nazar:

daha ne aşk acıları cekıceksın...
1 ay dır cıkıyosunuz ve flortunuzde daha alısma donemındesınız..
ılk etapda ah canım cıcım olur ama arada boyle tartımalarda olur kendınızı cok uzmeyın be baglanmayın derım..

daha ne aşk acıları cekıceksın...
1 ay dır cıkıyosunuz ve flortunuzde daha alısma donemındesınız..
ılk etapda ah canım cıcım olur ama arada boyle tartımalarda olur kendınızı cok uzmeyın be baglanmayın derım..

ama arkadaslarında cicim ayları pek bi kısa olmuş yaaa:icecream::icecream::kahve:

15 yaşındasın 1 aydır cıktıgın birini sevmek... insan 1 ayda ne birbirini tanıyacakki sevecek..cok uzun sürmez bu ilişki üzme kendini 1 aylık bişi için degmez...

kaydirigubbakcemile2 bosver be canım salla gitsin hos bu adamı sallamaya bile değmez ya neyse

cocuksunuz daha yaa sende oda erkekler zaten gec olgunlasır bu bir
oda 19 yasında ve daha kişiligi oturmamıs bu yasta ssevgili ilişki lafları bana cok ters geliyor o seni gercekten seven kişiligi oturmus biri olsa kafası karısmaz baskası yüzünden ama dedim gbii daha cocuksunuz salla gitsin o yüzdenn

daha çok küçüksün :) bu anlattıkların burdaki biçok kişiye çok çocukça gelebilir.
eski sevgilisi mesaj attığında aklı karışıp sana soğuk davranıosa seni sevmiyor demektir.

Hikayeyi baştan anlatacağım önce. Ben 15 yaşındayım we erkek arkadaşım da benden 4 yaş büyük. Benim yakın arkadaşlarımın birinin kuzeni. 1 aydır çıkıyoruz. we hep msnde konuşuyoduk ilişkimizin başından beri. her zaman beni çok sewdiğini we hiç bırakmayacağını söylüyordu. we bana da sen de beni bırakma falan diyordu. Akşamları bizim evin önünden falan geçiyordu. Anlayacağınız çok ilgiliydi ve bana değer werdiğini düşünüyordum. Ama birden bire herşey değişti. ilk başta 2 gün boyunca msn açmadı. ben meraklandım tabi... 3. gün açtığında ise çok ters davranmaya başladı. Ne söylesem tersledi. Neyin var diye sorunca bilmiyorum, bi süre benim için üzülme gibi cevaplar werdi. sanki karşımdaki 4 gün önce seni seviyorum diyen kişi değildi. ben de o sinirle o yakın arkadaşıma gittim. kuzeninin neyi var diye. o sordu ona telefonla ama ona da bişey söylemedi yok bi şey salla gitsin sorarsa bilmiyorum de falan dedi. Aynı günün akşamı yine msn açtı. ben hep alttan aldım neden böyle davrandığını sordum. sonunda olayı anlattı. eski sevgilisi buna seni sewiorum die msj atmış. bu da benim zaten sewgilim war falan demiş. kafası karışmış. özürler fln diledi beni üzdüğü için. ertesi gün eskisi gibi olma dilekleri içinde bitirdik günü. ertesi gün sabah iyi sayılırdık ama akşam yine tartışmaya başladık. bu tartışmalarımız toplam 3 gün sürdü. beni sewior musun dedim. ewt dedi. insan sewdiğine böyle mi davranır dedim davranmaz dedi. sen niye böyle yapıosun dedim bilmiyorum dedi. ayrılmak istiyor musun dedim hayır dedi. sonra bende ona soğuk davranmaya başladım ama kesinlikle kırıcı davranmadım fln derken 1 hafta küs kaldık. daha sonra bana geri dönmek istediğini söyledi. özürler diledi. ben de tamam dedim. we ertesi gün ilk defa yüzyüze gelip buluştuk. yaptıkları için özür diledi. eski sevgilisyle ilgili olmadığını söyledi. ne yaptığını bilmediğini o süreç içinde ailesiyle bile konuşmadığını söyledi. ben de affettim. ama şimdi buluşmamızın üstünden 3 gün geçti. we 3 gündür msnini açmıyor yine. sizce bana değer weriyor mu? napmaya çalışıyor? yardım edin lütfen...:gitme::gitme:

Kendine bile değer vermiyor ki o yaşta birilerine "sonsuza kadar" palavraları savuruyor... :eek:lmaz:

yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum . söylediklerinizi dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz. Ama beni derslerle işi olmayan biri sanmayın. aşk ve dersler arasındaki dengeyi koruyabildiğimi düşünüyorum ki zaten ilk erkek arkadaşım. dediğiniz gibi okullarda açılıyoki derslerime gerekli önemi vericem...

Derslerle ilgisi olan biri için "fazla dikenli bu yollar"... Aşka hayatın her anı ayrılabilir, örgün eğitim öğretim yaşıysa sınırlıdır... :nazar:

yorumlarınız için tekrar teşekkürler. o seninle niye çıkıyorki gibi bir soru sormakta haklısınız. Çünkü ona göre gerçekten küçüğüm. Ama bi şeyi de belirtmekte fayda var ki beni gören asla 15 yaşında olduğuma inanmaz. Dışardan bakıldığında 17-18 yaşlarındaymış gibi görünüyorum. Tabi bu neyi değiştirir bilemem.....[/QUOTE]

Neyi değiştirir? Dikkatli olmazsan, "erkek arkadaşım" dediğin "çocuğun" "benim manitam hoş hatun" diye arkadaşlarına daha çok üstünlük sağlamasına bir yandan başka hoş hatunlar aramasına sebep olur,(zira 15 yaşındaki kızla evlenmeyi, evlilik öncesi en az 10 yıl beraberliği düşünecek bir zihniyet yok bu çocukta) 17-18 yaşında erkek kimliğini yeni yeni keşfetmiş "erkek çocuklarının" bu olgunlaşmamış kimliği "adam" statüsüne getirmek ve "aşk pratiklerini" yapmak için vasıta aradıklarında bir seçenek olarak akla gelebilirsin... 15 yaşındaki kızların "verdiği gaz ve -aşk" sanrılarıyla böyleleri olgunlaşamıyor, ilerde 25 yaşında bir hanımla arkadaşlık ederken aynı "kabadayılıkları" yapmaya kalkıyorlar, ortaya sağlıksız ilişkiler çıkıyor.... :eek:lmaz:
Allah nasip eder de bir oğlum olursa kızımdan çok onun ilişkilerine dikkat edeceğim... Anneler erkek evlatlarını bilinçli yetiştirse, bu hanım kızımızdan önce ailesi bu erkek çocuğuna sahip çıksa, bu çocuk hem bu kızımızı hem de başkalarını daha bu yaşta idare etmeye kalkamaz... Allah akıl, fikir, vicdan versin... :eek:klava:

X