Erkek arkadaşım dış görünüşümü beğenmiyor

birseysorupcikacagim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2023
21
37
Erkek arkadaşım dış görünüşümü eleştiriyor. Hatta beni güzel bulmadığını bile düşünmeye başladım. Daha önceden senden daha güzel kadınlarla birlikte oldum ama seninle daha iyi anlaşıyorum gibi bir şey dedi. Bir arkadaşımı görünce üzülme ama senden daha güzel dedi. Bir iş başvurusu yaparken seni alacaklarını mı sanıyorsun oraya kusursuz vitrin mankeni gibi kadınları alıyorlar dedi. Ne yapmalıyım delirmek üzereyim. Özgüvenimi kırdı sürekli kendimi başkalarıyla kıyas etmeye başladım. Yardım edin kız kardeşler :KK43:

Erkek arkadaşım dış görünüşümü eleştiriyor. Hatta beni güzel bulmadığını bile düşünmeye başladım. Daha önceden senden daha güzel kadınlarla birlikte oldum ama seninle daha iyi anlaşıyorum gibi bir şey dedi. Bir arkadaşımı görünce üzülme ama senden daha güzel dedi. Bir iş başvurusu yaparken seni alacaklarını mı sanıyorsun oraya kusursuz vitrin mankeni gibi kadınları alıyorlar dedi. Ne yapmalıyım delirmek üzereyim. Özgüvenimi kırdı sürekli kendimi başkalarıyla kıyas etmeye başladım. Yardım edin kız kardeşler :KK43:
Ve sen de bu adamla devam ediyorsun :) daha ne yapmalı bu adam tam olarak senin ondan ayrılman için?

Daha güzeline …… git de

Oğuzhan ugurun bir şarkısı var ya,
Patates gibi bi sevgilim var
Kocaman göbüş,yanaklar al
İyi ki güzel değil kiskanirdim,çok şükür

Onu hatirlatti. Ben yerinde olsam ayrilirdim. Hiç tahammülüm yok bana özenli davranmayan kimseye.
Ama ille devam edicem dersen şey diyebilirsin 'sukret çok güzel değilim bitanem, güzel olsam etrafımda boylu poslu,kaslı adamlar olurdu. Belki sevgili olamazdik bile'
Ya da yatakta performansini beğenme, gelsen de "gelmedim" de, "ne çabuk bitti" de, bosalinca "bu kadar miydi?" Falan de 😅 biraz da o kendini kötü hissetsin.

Oğuzhan ugurun bir şarkısı var ya,
Patates gibi bi sevgilim var
Kocaman göbüş,yanaklar al
İyi ki güzel değil kiskanirdim,çok şükür

Onu hatirlatti. Ben yerinde olsam ayrilirdim. Hiç tahammülüm yok bana özenli davranmayan kimseye.
Ama ille devam edicem dersen şey diyebilirsin 'sukret çok güzel değilim bitanem, güzel olsam etrafımda boylu poslu,kaslı adamlar olurdu. Belki sevgili olamazdik bile'
Ya da yatakta performansini beğenme, gelsen de "gelmedim" de, "ne çabuk bitti" de, bosalinca "bu kadar miydi?" Falan de 😅 biraz da o kendini kötü hissetsin.
Harikasınız gerçekten iyi ki bu site var ve iyi ki sizler gibi yazarlar var <3 gözlerim dolarak ve gülerek okudum. Ben de aslında böyle biri değildim benim çok savunmasız bir anımda birbirimizi bulduk bu sebeple de çoğu şeye sustum kaldım resmen :KK43:

Eski sevgilim de böyle yapardı. Muhtemelen ondan daha üstün özelliklere sahipsin seni elinde tutmak için yapıyor. Bir süre sonra seni benden başkası sevmez vs laflarına başlayacak. Tecrübeyle sabit. Tekmeyi basınca da kapımda yatmıştı 😂
Eski sevgilin ikizler miydi? :))

Be olsam ayrılmadan bir kaç gün önce fiziksel özelliklerine bahane bulup ondan ayrılıyormuşum gibi yapardım. Fazla kılın var bazı adamlara bakıyorum cillop gibi. Karışıkların başlamış fazlalıkların var. Şu kaslı adamlar gibi olamadın falan deve ayrıl

Dünyada başka erkek mi kalmadı niye hala yanında geziyosun sevgili diye?

İnstagramda yayın açan kadınları takip edip hoşuma gidiyor diyor :KK43: ben cidden tam bir salağım narsist biriyle nasıl oluyorum
Yahu narsistlikle ne ilgisi var adam düpedüz ayı. Kıymet vermiyor. İnsan kıymet verdiği birine böyle davranır mı? Gitsin kimi beğeniyorsa onunla olsun!
Siz bari kendinize kıymet verin.

X