Erkek arkadaşım ne yapmaya çalışıyor

Belirttigim ozelliklerin hepsini konu sahibi tasiyor. Siz de onu destekleyip saygidan uzak bir sekilde,konuya yorum yapan 'TEYZELERI' alay edercesine elestirmissiniz. Ben siz oylesiniz demedim. 40 yas ustu kadinlara laf soyluyosunuz ben de o 40 yas ustu kadinlarin coguna ait vasiflari siraliyorum. O teyzelerin cogu sizin yasinizdayken birini mutlaka sevmistir ama eminim ki bu kadar basitlesmemistir iliskisini de basitlestirmemistir.16 yasinda egitimci olmayi nasil basardiniz o da apayri bi merak konusu. 22 yasinda egitimci olabilmisken hele...

Ben genel olarak 40 yasindaki teyzelerden bahsetmedim ama boyle yazanlar hep buyuk oluyor. Gecmisteki hatalarini bizde gorup birak diyorlar buraya kadar anliyorum ama buraya dertlesmeye moral bulmaya geliyoruz birakabilirsin yapabilirsin demek yerine "ne kadar seviyesizsin, laçkasın, şöylesin böylesin, terk et, bu oğlan sana nasil dayaniyor" boyle yorumlarla karsilastim ve biktim artik. Ve ileri duzey korece sertifikasi aldim kendimin 3 kati buyuk insanlara ders verdim ayni zamanda isaret dili ogretmenligi sertifikam da var

Canım sen Ecem Hotoğlu musun? :) Koyduğun resim onun. Ama hiç zannetmiyorum onun olduğunu. İlgi çekmeye çalışan ergenin tekisin anlaşılan.
Kim olduğunu bilmiyordum ama netten baktım pek benzetemedim ben açıkcası. Ama oysa üzülürüm. Onca yaşadığı şeyden hala ders çıkarmamış diye...

Ben genel olarak 40 yasindaki teyzelerden bahsetmedim ama boyle yazanlar hep buyuk oluyor. Gecmisteki hatalarini bizde gorup birak diyorlar buraya kadar anliyorum ama buraya dertlesmeye moral bulmaya geliyoruz birakabilirsin yapabilirsin demek yerine "ne kadar seviyesizsin, laçkasın, şöylesin böylesin, terk et, bu oğlan sana nasil dayaniyor" boyle yorumlarla karsilastim ve biktim artik. Ve ileri duzey korece sertifikasi aldim kendimin 3 kati buyuk insanlara ders verdim ayni zamanda isaret dili ogretmenligi sertifikam da var
:KK70: :KK70: :KK70:

Buyuk olduklari icin daha tecrubeli oluyorlar ve daha mantikli sozler sarf ediyolar. En azindan Turkce yi dogru kullaniyip kendilerini net ifade ediyolar. Yatak hikayelerini de buraya tasimiyolar. Gercek sevgi mantikli iliski gorseler emin ol ki ona gore yorum yaparlar. Ama malesef ortada ciddi samimi bir sey gormeyince de bu sozlere katlanmak zorunda kaliyo konu sahibeleri.

19 yaşındasın daha çoook gidecek yolun, tanıyacağın çok insan var. sevginin karşılığını alamıyorsan bırak uğraşma bile o sizi aldatmaya siz affetmeye alışmışsınız. boş kalınca nasılsa yedekte kolabuzlu var diyor. başka birini bulsa yine ayrılır böyle gider bu durum. terk edin önünüze bakın bir abla tavsiyesi dahaa çok yaşayacağın güzel günler var insan görmeyince yaşamayınca inanamıyor.

yaşınız yüzünüzden bu durum..
aşık olmuştur sana deli gibi hem de ama dünyada hiçbir şey sonsuza dek sürmüyor maalesef.
hatta hala aşıktır ama 19 yaşında ölümüne bağlı olma fikri eskisi kadar cazip gelmiyordur
bence ne kız, ne küs, ne kin tut.
sen de zamanın sana göstereceği şeylere doğru ilerle.
gerçek aşkı mutlaka bulacaksın.
en azından güzel bir ilişki yaşadınız böyle düşün.

:KK45: ergenuss:KK70::KK70::KK70:

Valla biz de ergen olduk ben eşimle ilişkime 17 yaşında başladım, hiç böyle saçma sapanlıklarımız olmadı, dünyaya da ilgimiz vardı, yok oram yamuk buram orantısız...yaa şu ifadelere bi bakın şu Türkçeye, üzülüyorum, radyasyona mı maruz kaldınız aloo nedir bu sevimsizlik yahu

Valla biz de ergen olduk ben eşimle ilişkime 17 yaşında başladım, hiç böyle saçma sapanlıklarımız olmadı, dünyaya da ilgimiz vardı, yok oram yamuk buram orantısız...yaa şu ifadelere bi bakın şu Türkçeye, üzülüyorum, radyasyona mı maruz kaldınız aloo nedir bu sevimsizlik yahu
Cernobili bizler gorduk bunlar etkilendi :)

Yani kimse de demiyor mu cinsellik yasamak da neyin nesi? Yok vajinal gazim varmis da onu bile takmiyormus... bu kadar rahat bunlari yazacak ve kendinizi teshir edecek kadar civisi cikti mi bu dunyanin? Edep baska bir sey azizim...
Sen cinsellik yaşamadan mi hamile kaldın

Sen cinsellik yaşamadan mi hamile kaldın

Ne ilgisi var, konunun içine biz cinsellikte yaşıyoruz beni vajina gazımla kabul ediyor diye yedirmek ne, hepimiz yaşıyoruz cinselliği evlilik öncesi yapılmasında da hiçbir sıkıntı yok benim açımdan, yeri geliyo cinsel problemlerde konu oluyo burda ama kimse cinselliğini bu kadar avam anlatmıyo şeytanın avukatlığı tutmaz bu konuda

Ne ilgisi var, konunun içine biz cinsellikte yaşıyoruz beni vajina gazımla kabul ediyor diye yedirmek ne, hepimiz yaşıyoruz cinselliği evlilik öncesi yapılmasında da hiçbir sıkıntı yok benim açımdan, yeri geliyo cinsel problemlerde konu oluyo burda ama kimse cinselliğini bu kadar avam anlatmıyo şeytanın avukatlığı tutmaz bu konuda
Vajinal gaz yaşamak ayıp bir şey mi ?
Durumun adı vajinal gaz ben mi yanlış biliyorum ?
Benim alintiladigim yorum gayet kızın cinsellik yaşamasına takılmış .
Sen neye takıldın ? Vajina denmesi mi avam gaz denmesi mi ? Yoksa ikisi bir arada olunca mi rahatsız edici ?
Hangi kelimelerle anlatması lazımdı ?
Bir de 19 yaşında ki kıza erkek arkadaş ve vücudun dışında onemsediğin bir şey yok mu demişsin . Neyi onemsemeliydi?
Kendine göre üzüldügü şeyler vardır , siyasi görüşü vardır ama önceliği bunlardır .
Bildiğim kadarıyla burada hiç birimiz dava neferi değiliz ?
Sen de kocani, çocuğunu filan onemsiyorsundur en fazla .
Nereden saldiracaginizi sasirmissiniz kıza

dün okumuştum yarıda kalmıştım beynim bulanmıştı sabah ayık kafa bi daha okuyayım dedim yine beynim bulandı. bu nedir arkadaş ya!

Kusura bakma ama çocuğun sana taktığı boynuzlar burdan aya yolmuş sen hala "cok sovoyorom" öyle sevgi olmaz. Böyle ilişki olmaz. Sex and the city misiniz siz?

Yarısına kadar okudum ambale oldum o nasıl anlatım şekli ..anladığım kadarıyla sen bu veledi bırak daha ne yapsın ayrilman için

Vajinal gaz yaşamak ayıp bir şey mi ?
Durumun adı vajinal gaz ben mi yanlış biliyorum ?
Benim alintiladigim yorum gayet kızın cinsellik yaşamasına takılmış .
Sen neye takıldın ? Vajina denmesi mi avam gaz denmesi mi ? Yoksa ikisi bir arada olunca mi rahatsız edici ?
Hangi kelimelerle anlatması lazımdı ?
Bir de 19 yaşında ki kıza erkek arkadaş ve vücudun dışında onemsediğin bir şey yok mu demişsin . Neyi onemsemeliydi?
Kendine göre üzüldügü şeyler vardır , siyasi görüşü vardır ama önceliği bunlardır .
Bildiğim kadarıyla burada hiç birimiz dava neferi değiliz ?
Sen de kocani, çocuğunu filan onemsiyorsundur en fazla .
Nereden saldiracaginizi sasirmissiniz kıza

Konuyu bilerek manipüle ettiğini düşünmeye başladım zira yazdıklarım gayet açık, vajinal gaz ne alaka? Ayıp ya da değil konu bu değil, bir kadının vajinal gazımla beni kim kabul eder zaten baş parmağımda yamuk o yüzden ben ne yapıp edip pisliğin teki de olsa bu adamı tekrar elde etmeliyim minvalinde açtığı bu konu çok mu mantıklı

X