Erkek Arkadaşım Tinder Azar İndirdi?

Ayrıldım zaten. Üstte yazdığım farklı bir soru lütfen soru odaklı cevap verin. Tinder açılıp kimseyle konuşulmasa, azar indirilip para yüklense ama kızlarla bel altı konuşmasa bile yine de ihanet değil mi durum diyorum? İhanet veya değil olarak cevap verir misiniz bu konuya
Tinder azar indirip bi de üstüne sap dayılar değil de kız çıksın diye para yatıran adam kızlarla atom fiziği, toplum psikolojisi mi konuşacak, saf mısınız siz?

Tinder azar indirip bi de üstüne sap dayılar değil de kız çıksın diye para yatıran adam kızlarla atom fiziği, toplum psikolojisi mi konuşacak, saf mısınız siz?
O kadar haklısınız ki bende aynı şeyi düşünüyorum kendisi goygoy yaptım kötü muhabbet etmedim diyor bende tamam farzımisal doğru söylüyor olsun tinderdan kimseyle konuşmasın ama indirmiş, azarı da indirmiş para yatırmış ama bel altı konuşmamış normal konuşmuş olsun dediği gibi. E bu sekilde de ihanet değil mi zaten?

Erkek arkadaşım tinder ve azar indiriyor ve azara para yatırıyor (kız cıksın diye). İhanet etmedim diyor ve bunu da şu şekilde meşrulaştırıyor tinder indirdim ama kimseyle konuşmadım, azar indirdim para yatırdım ama kızlarla görüntülü chat yaparken kötü bel altı konuşmadım normal sohbet ettim. dediği doğru olmuş olsa bile tinder indirildi biriyle konuşulmadı azar indirildi para yatırıldı ama kötü bel altı konusulmadı normal konuştu durum böyle olsa bile bu da ihanet değil midir?
Resmen şey gecmis sevgiliniz..siz de ona soylemeyin ama terk edin gitsin bune yav.:bicak:

azar ne ayol?
azmışları mı buluşturuyor?
Azar görüntülü chat uygulaması para yatırırsan kızlarla konusabiliyorsun eski erkek arkadaşımda para yüklemiş bel altı konusmadım normal konustum diyor. Tinderdan da kimseyle konusmadım diyor e böyle olsa bile yine de ihanet değil mi?

O kadar haklısınız ki bende aynı şeyi düşünüyorum kendisi goygoy yaptım kötü muhabbet etmedim diyor bende tamam farzımisal doğru söylüyor olsun tinderdan kimseyle konuşmasın ama indirmiş, azarı da indirmiş para yatırmış ama bel altı konuşmamış normal konuşmuş olsun dediği gibi. E bu sekilde de ihanet değil mi zaten?
İhanet olmadığını nasıl kanıtlayacak peki amacı belli olan uygulamalara girdiği halde? Madem ihanet değil siz de yapın bakalım ne düşünecek?

Resmen şey gecmis sevgiliniz..siz de ona soylemeyin ama terk edin gitsin bune yav.:bicak:
Aynen öyle ben de zaten inanmıyorum. Ama dediği doğru olmus olsa bile azar indirmiş para yüklemiş bel altı değil normal konuşmuş tinder indirmiş kimseyle konusmamıs hadi farzımisal doğru olsun e bu da ihanet değil mi

Canım eski erkek arkadaşına kızgınsın buraya atar yapıyorsun. Ya da yazı uslubun atarlı anlaşılıyor. Buradakiler sen konu açtın diye senin istediğin cevabı vermek zorunda değil senin aklında geçenleri söylemek zorunda değil. Sen ihanet olarak düşünüyorsan o ihanettir kimseye kendi düşünceni ispatlamak zorunda değilsin. Ne güzel güçlü davranıp hemen ayrılmış. Biraz sakinleş böyle insanlar için kendini yıpratma

Azar görüntülü chat uygulaması para yatırırsan kızlarla konusabiliyorsun eski erkek arkadaşımda para yüklemiş bel altı konusmadım normal konustum diyor. Tinderdan da kimseyle konusmadım diyor e böyle olsa bile yine de ihanet değil mi?

bir kızla normal konuşabilmek için bile para mı vermiş?
yazık acıdım çocuğa.
ne yapıyor bu çocuk iş okul?
hiç mi kız arkadaşı yok çevresinde iki muhabbet edeceği?
akıl işi mi bu dediği allasen yemiş seni.

Siz de ihanet olarak görmüşünüz ki ayrılmışsınız. Teyit mi ettiriyorsunuz bize

İhanet mi degil mi yi bir tarafa birakin buna takmissiniz once bir dusunun. İhanet olmasa ki var ya kizlarla konusmak amaci gudmus bu insan yeni birileri ile tanisma amaci gudmus ve bunlari sizle iliskisi varken yapmis. Size sevgisi saygisi olsa yaparmiydi. Yasiniz genc takilip kalmayin burdan cikipda birisi ihanet etmemis niye ayrildin demesini mi bekliyorsunuz.iki gun sonra ihanet etmemis diye geri barisirsaniz gercekten ihanete ugrarsin. Birisiyle bel altida konusur bulusur iliskide yasar.

Erkek arkadaşım tinder ve azar indiriyor ve azara para yatırıyor (kız cıksın diye). İhanet etmedim diyor ve bunu da şu şekilde meşrulaştırıyor tinder indirdim ama kimseyle konuşmadım, azar indirdim para yatırdım ama kızlarla görüntülü chat yaparken kötü bel altı konuşmadım normal sohbet ettim. dediği doğru olmuş olsa bile tinder indirildi biriyle konuşulmadı azar indirildi para yatırıldı ama kötü bel altı konusulmadı normal konuştu durum böyle olsa bile bu da ihanet değil midir?
Henüz yapmadım demek istiyordur 😄 Bu uygulamalarım amacı belli. Ayrıca ben uygulamayı indirsem balıklama atlarım neler varmış, hemen keşfetmek isterim o kadar gözüm açsa.

Aynen öyle ben de zaten inanmıyorum. Ama dediği doğru olmus olsa bile azar indirmiş para yüklemiş bel altı değil normal konuşmuş tinder indirmiş kimseyle konusmamıs hadi farzımisal doğru olsun e bu da ihanet değil mi
İhanetten ziyade abazanlık?
O uygulamalara para yatırıp kadınlarla goruntulu konusmada amac ne yani?
Görmüssün yüzünü yol ver sal ipini..

Bu uygulamaları hiç kullanmadım, kullandığını bildiğim bir yakınım da yok ama bildiğim kadarıyla genelde sanal seks için kullanılan bir uygulama.. Burada da okudum eşleri bu uygulamayı kullanıp karısını aldatan falann..

Sonuç olarak siz bunları benden daha iyi biliyorsunuz eminim ve buna rağmen burada konu açıp bizlere soruyorsunuz.. Basın tekmeyi şu ergene hayatınıza bakın bence. Tiksiniyorum böyle adamlardan.. Büyük konuşmak istemiyorum evliyim Allah hiçbirimizin başına vermesin ama bir gün başımıza gelirse de aptal saptal kendini savunmalarına falan kanmayalım kendimizi kandırmayalım.. Değerimizi en önce biz bilelim ki başkası da bize kıymet versin.. Bırakalım bu tarz insanlar gitsin bu tarz kadınlarla hayatına devam etsin..

Son düzenleme:
ay sanki adam bilimsel bir foruma üye olmuş da,tesadüfen birileriyle tanışmış. siz de acaba beni aldattı mı diyorsunuz:işsiz:

neyini sorguluyorsunuz konu sahibi,amacı ayan beyan ortada olan bir uygulamayı indiren bir adam sizi aldatmıştır,ihanet etmiştir. kafasında bitirmiş,sadakat denen kavrama sahip değil. leş. denk gelseydi fiziksel olarak da aldatırdı,emin olun.

Canım eski erkek arkadaşına kızgınsın buraya atar yapıyorsun. Ya da yazı uslubun atarlı anlaşılıyor. Buradakiler sen konu açtın diye senin istediğin cevabı vermek zorunda değil senin aklında geçenleri söylemek zorunda değil. Sen ihanet olarak düşünüyorsan o ihanettir kimseye kendi düşünceni ispatlamak zorunda değilsin. Ne güzel güçlü davranıp hemen ayrılmış. Biraz sakinleş böyle insanlar için kendini
İhanet mi degil mi yi bir tarafa birakin buna takmissiniz once bir dusunun. İhanet olmasa ki var ya kizlarla konusmak amaci gudmus bu insan yeni birileri ile tanisma amaci gudmus ve bunlari sizle iliskisi varken yapmis. Size sevgisi saygisi olsa yaparmiydi. Yasiniz genc takilip kalmayin burdan cikipda birisi ihanet etmemis niye ayrildin demesini mi bekliyorsunuz.iki gun sonra ihanet etmemis diye geri barisirsaniz gercekten ihanete ugrarsin. Birisiyle bel altida konusur bulusur iliskide yasar
ay sanki adam bilimsel bir foruma üye olmuş da,tesadüfen birileriyle tanışmış. siz de acaba beni aldattı mı diyorsunuz:işsiz:

neyini sorguluyorsunuz konu sahibi,amacı ayan beyan ortada olan bir uygulamayı indiren bir adam sizi aldatmıştır,ihanet etmiştir. kafasında bitirmiş,sadakat denen kavrama sahip değil. leş. denk gelseydi fiziksel olarak da aldatırdı,emin olun.
O kadar haklısınız ki diyecek bir şey bulamadım. Sağolun

X