Erkek arkadaşımı aldattım çok pişmanım :(

bu nasıl aşık bir çocuktur Yarabbim ve sen nasıl şanslı bir kızmışsın :44:
aşkına saygı duydum ama bitirmeseydi kendisine saygı duyamazdım maalesef :KK50: acısınıda seninle yaşamak istemiş bir süre ki düşün içine sığmamış artık çocukcağızın.
öff nasıl bir hikayeydi yahu eski nişanlımı aramamak için kendimi zaptetmeye çalışıyorum şu an :KK5:

Ya ben şöyle düşündüm aslında çocuk 2 hafta aramamış sonra görüşmüş beraber olmuşlar. Sonra beraber olduktan hemen sonra çocuk gene arama sen beni kaldıramıyorum demiş. Çocuk bu süreçten sonra sadece yararlanmakda isteyebilir. AMA daha önceden çocukla beraber olmuşsa orası ayrı. Yani mustafayla. Eğer daha önce olmamışsa Candan sonra olmuşsa ben yararlanmak istiyor diye düşünürdüm.

İçki bütün kötülüklerin anasıdır diye boşuna dememişler.
vicdanını Mustafa'yla birlikte olmakla temizlediğini düşünüyorsun ya ne diyeceğimi bilemedim..:KK50:

İçip içip yanınızda kim varsa onla beraber oluyorsunuz, hala nasıl alkol kullanmaya devam ediyorsunuz bunlardan sonra. tüm saçmalıkların sebebi alkol ve ve kuralsızlık değil mi şu anlattıklarında. Çocukla evde baş başa kalıp alkol alırsan olacağı o. Silkelen kendine gel bence.

pembe dizi kıvamında okudum :125:

anlayamadığım o kadar şey var ki hikayenizde..

öncelikle bunlar Türkiye sınırlarında mı yaşanıyor?
Mustafa gerçekten Türk erkeği mi?

hangi erkek arkadaş, hala müsaade eder eski sevgilinin annesiyle konuşmaya, evine gitmeye..?
bunları kabul etmek bence Mustafayı anlayışlı, olgun, kusursuz yapmıyor aksine geniş yapıyor...

olay günü nasıl bir alkol tüketimidir bu ki hemen kendinizi kaybettiniz birliktelik yaşadınız?
her an annesinin eve gelme ihtimali varken üstelik.....

hadi yaptınız ben sonrasına daha da şaşırdım... :KK53:

bunu yok sayacağız şimdi hep beraber yemek yiyeceğiz diyebilmek affedersiniz ama çok profesyonel bir yaklaşım...
her şey hataydı içtiniz falan ama hala nedir sizi o evde tutan..
lanet olsun diyerek kapıyı çekip çıkmamanız, üstüne bir de yemek yemeniz :KK53: şaşkınlık derecemi arttırdı...

Mustafa isimli sevgiliye yaşanılanlar anlatıldıktan sonra kendisiyle de bir beraberlik yaşamanız da gerçekten itici geldi bana :KK50:
çünkü ben burada bir intikam bir ispat gördüm...

bence sırf Mustafa isimli erkek Can isimli erkeğe gönderme yapmış gibi bir şey...

çek git demeden size son kez dokunması... ve daha da acısı sizin bununla temizlendiğinizi düşünmeniz...
üzücü gerçekten.... burda sizin küçük düşürüldüğünüzü hissettim..

bir de bana nedense kadınların sarhoş olması mümkün gelmiyor...
evet erkek içer sarhoş olur karşısında kim varsa da girer yatağa umursamaz... çünkü erkek tene bakabilecek bir yapıda...
ama bir kadının sırf alkolün etkisi diyerek hiçbir şey hissetmediği bir adamla beraber olması mümkün değil gibi geliyor..

hiçbir şey hissetmediğimiz bir adamın vücudumuza dokunması bizi daha çok ayıltır... daha çok göz açtırır gibi geliyor...

bu yüzden Can isimli şahsa karşı bastırılmış bir aşkınız vardı.. ve kendinizi alkolün arkasına sakladınız diye düşünüyorum...

...
belirtmek isterim sizi kınamadım yargılamadım...
fakat sizin birliktelikleriniz bana duygusal gelmedi...

bu hikayede ben aşk göremiyorum...
sürekli bir alkol kullanımı, kendini kaybediş sonra da birlikte olmalar...

yaşanılan birliktelikler ya alkolden ya acıdan intikamdan...

fazla uzatmışım lafı.. toparlamak gerekirse;
benim bildiğim erkekler daha ilk başta size resti çeker ve eski sevgiliyle görüşülmez derdi... ve bildiğim bu tür erkekler size asla geri dönmezdi... ihaneti hele ki eski sevgiliyle yaşanılan bu birlikteliği affetmezdi...
ama Mustafa pek de bana bildiğimiz erkeklerden gelmedi.. o yüzden ben Mustafanın akıbeti hakkında yorum yapamayacağım...

umarım biran evvel toparlarsınız kendinizi...
yepyeni içinde alkolün sıfır aşk ve saflığın sonsuz olduğu güzel günler sizi bulsun :KK34:

Sabırla okudum :KK70:
Erkek arkadaşımında adı Mustafa . Şunu anladım ki Mustafadan Mustafaya fark var :KK70: Benim ki beni gebertirdi hiç şüphem yok.
Erkek arkadaşının seni affedeceğini sanmıyorum çünkü bunu ayrıyken değil onunla beraberken yapmışsın
Bir arkadaş demiş son pişmanlık neye yarar ?
Çekeceksin yaptığın hatayı üzgünüm ama gerçek bu ne yazık ki .
Yanlış anlama ama birşey soracağım Mustafayla beraber olmuşmuydun yoksa bunu ilk Canla mı yaşadın ?

Umarım kimse böyle bu duruma düşmez böyle bir aptallık yapmaz fazlasıyla çekiyorum. Yanlış anlamam tabiki her görüşe açıgım herkesi dinlerim burda rahatlamaya calsıyorum biraz konusup sadece. İlk ten kastınız ?

Ben sana çok üzüldüm inan........ Ve inan yerinde olmayı düşünmek acıların en kötüsü.....
Kendini öyle güzel ifade ediyorsunki okurken bir anlık sen oldum.... Ve malesef alkol işte tüm mantığımızı alıp götüren hatalar yapmamıza neden olan.... Evet olmamalıydı,yapmamalıydın ama bunu sadece ayıkken düşünebilirdin sarhoşken bunun muhasebesini bile yapamadın sadece yataktan kalkarken aklın başına yavas yavas geldi ve vicdanın sızlamaya başladı....Yine o kadar iyi niyetlisinki içinde tutamadın söylemeliydin ve söyledinde en doğrusunu yaptın.... Söylemeyip yanında durmaktansa söyleyip ayrı kalmakta kendine saygıdır....Ne olursa olsun ilişkide giz olmaz seffaftır....Kabul yanlış yaptın ama söylemekle doğru yaptın....

Ben de öyle düşünüyorum en dogrusu neyse onu yaptım. tabi en dogrusu bastan böyle birşey yapmamalıydım ama alkolun arkasına da sıgınmak istemem o da bir etken oldu.Teşekkür ederim

Ya ben şöyle düşündüm aslında çocuk 2 hafta aramamış sonra görüşmüş beraber olmuşlar. Sonra beraber olduktan hemen sonra çocuk gene arama sen beni kaldıramıyorum demiş. Çocuk bu süreçten sonra sadece yararlanmakda isteyebilir. AMA daha önceden çocukla beraber olmuşsa orası ayrı. Yani mustafayla. Eğer daha önce olmamışsa Candan sonra olmuşsa ben yararlanmak istiyor diye düşünürdüm.

Mustafayla 1 senedir beraberdim işte her anlamda yani demek istediğim.Yararlancak bir kişiliğe sahıp olmadıgı için zaten bu kadar çok sevıyorum.Benim hayatıma girebilecek en düzgün ınsandı ben kıymetini bilemedim işte yaptım bir hata malesef.

pişmanlık fayda vermez, son ya da ilk. bence pişman olacak bişey yok olan olmuş artık.

İçip içip yanınızda kim varsa onla beraber oluyorsunuz, hala nasıl alkol kullanmaya devam ediyorsunuz bunlardan sonra. tüm saçmalıkların sebebi alkol ve ve kuralsızlık değil mi şu anlattıklarında. Çocukla evde baş başa kalıp alkol alırsan olacağı o. Silkelen kendine gel bence.

Alkol etkenlerden biri.Sadece alkolun arkasına da dayanmıyorum.Yanımda başkası olsa öyle bır sey yasamazdım dıye dusunuyorum. Bugune kadar böyle bir şey yasamadım böyle bir ortamım da olmadı. Zamanında çok aşık oldugum insan böyle yaklasınca ve alkol de olunca olan oldu.Tabi ki en basından konusmamam gerekıyordu eski erkek arkadasımla.

Bu ''mustafa''neymiş be eski sevgilinin annesiyle görüşmene izin veriyor
gidip eski sevgilinle beraber oluyorsun ve sana o anda resti çekeceği halde
o gece sarılıp uyuyorsunuz,bence mustafa sana çok aşık falan değil
yani aşık olsa daha o dakika sana resti çekerdi o anda seni görmeye 1 dakika
bile dayanamazdı sevseydi aşık olsaydı, ne hikmetse mustafayla da beraber
oluyorsun ve bu olaydan sonra beni arama unutmak istiyorum diyor
ayrıca konunu okurken gerçekten üzüldüm ve bu duygusal olduğumdan
kaynaklanıyor bunu da biliyorum yoksa üzülecek bir tarafın yok yani malesef
''KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ'' ''SON PİŞMANLIK FAYDA ETMEZ'' bu cümleler
hep seni anlatıyor şuan bana göre..

Bu ''mustafa''neymiş be eski sevgilinin annesiyle görüşmene izin veriyor
gidip eski sevgilinle beraber oluyorsun ve sana o anda resti çekeceği halde
o gece sarılıp uyuyorsunuz,bence mustafa sana çok aşık falan değil
yani aşık olsa daha o dakika sana resti çekerdi o anda seni görmeye 1 dakika
bile dayanamazdı sevseydi aşık olsaydı, ne hikmetse mustafayla da beraber
oluyorsun ve bu olaydan sonra beni arama unutmak istiyorum diyor
ayrıca konunu okurken gerçekten üzüldüm ve bu duygusal olduğumdan
kaynaklanıyor bunu da biliyorum yoksa üzülecek bir tarafın yok yani malesef
''KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ'' ''SON PİŞMANLIK FAYDA ETMEZ'' bu cümleler
hep seni anlatıyor şuan bana göre..

dünyada o kadar çeşit insan var ki. biri için bi şey dendiğinde ben pek şüphe etmeden olabilir diyorun. mustafa da dediğin gibi biri olabilir.
ama ilerde bunları başına fena halde kakadabilir. ilişkinizin temelini de iyi ölç tart. sevgiye mi dayanıyor , sekse mi dayanıyor. pişman oldum falan derken bir de kullanılmış olma

pembe dizi kıvamında okudum :125:

anlayamadığım o kadar şey var ki hikayenizde..

öncelikle bunlar Türkiye sınırlarında mı yaşanıyor?
Mustafa gerçekten Türk erkeği mi?

hangi erkek arkadaş, hala müsaade eder eski sevgilinin annesiyle konuşmaya, evine gitmeye..?
bunları kabul etmek bence Mustafayı anlayışlı, olgun, kusursuz yapmıyor aksine geniş yapıyor...

olay günü nasıl bir alkol tüketimidir bu ki hemen kendinizi kaybettiniz birliktelik yaşadınız?
her an annesinin eve gelme ihtimali varken üstelik.....

hadi yaptınız ben sonrasına daha da şaşırdım... :KK53:

bunu yok sayacağız şimdi hep beraber yemek yiyeceğiz diyebilmek affedersiniz ama çok profesyonel bir yaklaşım...
her şey hataydı içtiniz falan ama hala nedir sizi o evde tutan..
lanet olsun diyerek kapıyı çekip çıkmamanız, üstüne bir de yemek yemeniz :KK53: şaşkınlık derecemi arttırdı...

Mustafa isimli sevgiliye yaşanılanlar anlatıldıktan sonra kendisiyle de bir beraberlik yaşamanız da gerçekten itici geldi bana :KK50:
çünkü ben burada bir intikam bir ispat gördüm...

bence sırf Mustafa isimli erkek Can isimli erkeğe gönderme yapmış gibi bir şey...

çek git demeden size son kez dokunması... ve daha da acısı sizin bununla temizlendiğinizi düşünmeniz...
üzücü gerçekten.... burda sizin küçük düşürüldüğünüzü hissettim..

bir de bana nedense kadınların sarhoş olması mümkün gelmiyor...
evet erkek içer sarhoş olur karşısında kim varsa da girer yatağa umursamaz... çünkü erkek tene bakabilecek bir yapıda...
ama bir kadının sırf alkolün etkisi diyerek hiçbir şey hissetmediği bir adamla beraber olması mümkün değil gibi geliyor..

hiçbir şey hissetmediğimiz bir adamın vücudumuza dokunması bizi daha çok ayıltır... daha çok göz açtırır gibi geliyor...

bu yüzden Can isimli şahsa karşı bastırılmış bir aşkınız vardı.. ve kendinizi alkolün arkasına sakladınız diye düşünüyorum...

...
belirtmek isterim sizi kınamadım yargılamadım...
fakat sizin birliktelikleriniz bana duygusal gelmedi...

bu hikayede ben aşk göremiyorum...
sürekli bir alkol kullanımı, kendini kaybediş sonra da birlikte olmalar...

yaşanılan birliktelikler ya alkolden ya acıdan intikamdan...

fazla uzatmışım lafı.. toparlamak gerekirse;
benim bildiğim erkekler daha ilk başta size resti çeker ve eski sevgiliyle görüşülmez derdi... ve bildiğim bu tür erkekler size asla geri dönmezdi... ihaneti hele ki eski sevgiliyle yaşanılan bu birlikteliği affetmezdi...
ama Mustafa pek de bana bildiğimiz erkeklerden gelmedi.. o yüzden ben Mustafanın akıbeti hakkında yorum yapamayacağım...

umarım biran evvel toparlarsınız kendinizi...
yepyeni içinde alkolün sıfır aşk ve saflığın sonsuz olduğu güzel günler sizi bulsun :KK34:

Teşekkür ederim ilginiz için evet Türk erkeklerinde pek görünmeyen bir kişilik.Bana sonsuz güveni vardı ogüne kadar güvenini sarsıcak en ufak birşey yapmadım. O yüzden sanırım karışmadı annesıyle görüşmeme.Benim bünyem alkole fazla dayanıklı değil o yuzden etkiledi beni.Dediğim gibi bir iki arkadasa da cevap olarak yazdım alkolun arkasına sıgınmıyorum kesınlıkle. Annesı yemege davet ettıgı ıcın cıkmak istemedim sadece annesi için. Mustafaya anlattıktan sonra hemen beraber olmadık zaten aradan 2 hafta geçmişti ulaşamıyordum.Beni hala sevdiğini söylüyordu sevdiği için beraber oldu aksını dusunemıyorum.Öyle birisi değil çünkü gerçekten.Temizlenmeden kastım da Mustafaya olanları anlattıgım için duydugum rahatlıgı yükümün kalkmasını ve o yaşadıgımı geride bıraktıgımı demek istedim.Evet aşk yoktu zaten bunu söylüyorum anlık bir çekimdi Canla yasadıgım Mustafayı da hep sevdım. ama sureklı bir durum söz konusu değil bir kere yaşadım işte ve anlattım size.Dogru son soyledıklerınız de ve guzel dılegınız ıcın de teşekkür ederim. Hepimiz için güzel günler bizi bulsun

dünyada o kadar çeşit insan var ki. biri için bi şey dendiğinde ben pek şüphe etmeden olabilir diyorun. mustafa da dediğin gibi biri olabilir.
ama ilerde bunları başına fena halde kakadabilir. ilişkinizin temelini de iyi ölç tart. sevgiye mi dayanıyor , sekse mi dayanıyor. pişman oldum falan derken bir de kullanılmış olma

Pardon yanlış yere mi yazdınız acaba ?

Bence açık açık herseyi anlattığınız cok zor ama çokta yürekli bir davranış bunu yapabilmek cok zor olsa gerek. Hatalar insanlara mahsusdur, evet hatanız cok büyük ama olan olmuş artık geri dönüşüde yok telafeside Oyuzden erkek arkasınızada zaman tanımanız lagzim böyle birşeyi kabullenmek cok zor, ama okuduğumda hep pişmanlığımızı ve hatanızın dolu dolu farkında oldugunuzu dile getirmişsiniz bence bu en önemlisi.

Bu saatten sonra ne Mustafa'dan size köy,ne Can'dan kasaba olur.

Şimdi önemli olan Ahmet ya da Mehmet'te takınacağınız tavır?

Hatalarınızı görebildiniz mi?
Zaaflarınızı?

Pişmanlık duymaktan sıyrılıp,tecrübe edinmişlikle aynı hataları tekrarlamayın yeter.

X