Erkek arkadaşımın bir kadınla mesajını gördüm

Ben güzel bir gelecek göremiyorum burada.
sen incelik bekleyeceksin, o odun kalacak. Dahası yalanları da var. Yol yakınken şutla derim.

Ayrılmanız gerekiyor. Seven ilgilenir. Etrafında dört döner seven adam. Başka hiçbir kadını gözü görmez seven adamın. Bunca yıl birkaç kere yemek yemissiniz, bir çikolata almadı diyorsunuz. Tabiki ayrılmalisin canım bunu düşünmene bile gerek yok.

Öncelikle sizin bir ilişkiniz yok. İnsan 1, 5 yılda bir iki defa yemek yediği ve sinemaya gittiği, hiçbir özel gününü kutlamayan insanla olsa olsa uzak arkadaştır. Ayrıca telefon rehberinde çiçekçi kayıtlı olan adamın bunun bahanesi olaralk 3 yıl önce gönderdiği çiçeği gerekçe göstermesine inanıyorsanız bu hayatta çok üzerler sizi, rica ederim bu kadar saf olmayın. Adamın size göndermediği çiçekleri kimlere gönderdiğini bizzat yakalamışsınız, hala bize soruyorsanız, siz ayrılmayın bu adamdan da en azından diğer kadın ırkı kendini yakmasın.

Yani 26 yaşındaki birinin kendini ziyan etmesinin fragmanı gibi ..
Çok tuhaf. 1,5 senede 3-4 kez yemeğe çıktığınız birinin flörtünüz olması normal mi sizce de ?
Henüz 1 aylık gerçekten görüşenler dahi sizden daha fazla paylaşıma sahiptir. Aldatılmakta cabası..
hala ayrılayım mı diye düşünmek yerine bıraksanız mı hemen acaba

1,5 yılda 3-4 kez yemek yediğinize göre ben sizin birbirinizi incik cıncık ettiğinizide düşünmüyorum. Hani herifin size pek kuvvetli güçlü bir bağı olmadığı aşikar. Gizli vajinacılardan yani şirinlik muskası sevgiliniz.

Elle tutulur neyi var bu adamın ? Tam olarak neden sevgilim diye kolunuzda gezdiriyorsunuz ?

Başka kadınlarla konuşmalar, size dair hiç bir incelik yapmayıp özel günleri bile görmezden gelecek kadar umursamaz. Size değer verdiğini düşünmüyorum. Zaman kaybetmeden yollarınızı ayırın .

Merhabalar
1.5 yıllık bir ilişkim var. İlişkimizin 4.ayında erkek arkadaşımın telefonunda bir kadınla mesajlarını gördüm ben okuyamadan telefonu elimden alıp mesajları sildi. Eskiden flört ettiği biri olduğunu normal muhabbet ettiklerini vs. söylemişti. O dönem onunla konuştum ikimizin de hayatında farklı cinsiyetlerden arkadaşlarımız olacak çalışan insanlarız bu normal bir şey ama ben eskiden görüştüğün kişilerle ben hayatındayken konuşmandan rahatsız olurum demiştim. Bir daha olmayacağını söyledi ve ben o günden sonra telefonuna hiç bakmadım. Üstünden yaklaşık 11 ay geçti yakın zamanda beraber oturduğumuzda telefonuna Ayşe diye kaydedilmiş birinden ‘sanirim’ yazan bir mesaj geldi. Artık birbirimizin arkadaşlarını biliyoruz hemen sordum bu kim diye bu kız da eski flörtlerinden biriymiş ama mesajların öncesi silinmişti. Ben dayanamayıp telefonu elime alıp her şeyi karıştırdım. Rehberinde ‘çiçekçi’ diye biri kayıtlıydı. Bana bu zamana kadar 1 kez çiçek aldı onu da ben istedim ve kendisi getirmişti. Söylediğine göre 3 yıl önce bir sevgilisine çiçek almak için çiçekçinin numarasını kaydetmiş. O günden sonra ayrılmaya niyetlendim ama başaramadım devamlı sevdiğini söylüyor söz veriyor bir daha olmayacak diye. 1.5 yıldır birlikteyiz bu zamana kadar bana 1 kez bile çikolata almamıştır 1 kez sinemaya gittik oturup 3-4 kez yemek yemişizdir. Benim doğum günümü hatırlamamıştı ben söyledim bugün benim doğum günüm diye o ise arkadaşlarıyla halısahaya gitti. Şu ana kadar hep ailesinde görmediği için ya da yaptığı işten dolayı böyle inceliklerden anlamıyor diye düşündüm. başkasına çiçek göndermeyi bilen biri benim de doğum günümde gönderirdi istese değil mi? Ne 1.yılımızı kutladık ne sevgililer günü ne doğum günü… bilmiyorum ne yapmalıyım? Yanlış bir ilişki içinde miyim ya da güvenebilir miyim, güvensem aptallık mı etmiş olurum? Son olaydan sonra beni devamlı arayıp özür diliyor, çok ilgili davranıyor, beni kaybetmek istemediğini söylüyor
Tabi kide öyle söyleyecek başka nasıl kekler sizi... ama sizde ball gibi inaniyorsunuz kanıyorsunuz bunuda biliyor... evlenince cucim aylarınız bile olmaz bununla... sanki siz yedek kulübesindeymiş gibi bir hava sezdim her an cepte.. ayy valla ben olsam o telefonu kafasına kırardım..

Nasıl bir özguvensizlik var sizde sanki dünyanın son ve tek erkeği o kalmış ...yani yazık bu kafayla nolursunuz düşünemiyorum

Sana sadece 1 kez o da senin zorunla çiçek almış olması ama eski sevgilisine çiçek aldığı için telefonunda çiçekçi diye birinin kayıtlı olması bile ayrılmak için sebep bence.Ki o da doğruysa,gerçekten çiçekçiyse.
Senin eski sevgililerinden ne eksiğin varmışta onlara alıp sana almıyor?
Doğum gününde halısahaya gidiyor.
Çok ilgisiz.

Ayrıca eski flörtleriyle neden hala iletişim halinde?
Hadi 1 kere yapmış uyarmışsın,2.ye neden yapıyor uyardığın halde?
Kesinlikle güvenilmez ek olarakta ilgisiz biri.
Şimdi ilgili falan diyosun ya hani onlar hep göz boyama.Gerçekten ilgili biri olsa doğumgününde halısahaya gitmezdi ve senin sorun ettiğini bildiğin bir şeyi 2.kez yapmaz,o kızla konuşmazdı.

Yol yakınken kaç.

Aldatılıyorsunuz, başka kadınlarla mesajlaşmakta aldatmadır, üstelik değer görmüyorsunuz bile bu ilişki sizden sadece bir şeyler götürür, bir süre sonra bu değersizlik hissini benimsersiniz “demek ki ben bu kadarım” dersiniz, kaybettiğiniz zamana yazık

Merhabalar
1.5 yıllık bir ilişkim var. İlişkimizin 4.ayında erkek arkadaşımın telefonunda bir kadınla mesajlarını gördüm ben okuyamadan telefonu elimden alıp mesajları sildi. Eskiden flört ettiği biri olduğunu normal muhabbet ettiklerini vs. söylemişti. O dönem onunla konuştum ikimizin de hayatında farklı cinsiyetlerden arkadaşlarımız olacak çalışan insanlarız bu normal bir şey ama ben eskiden görüştüğün kişilerle ben hayatındayken konuşmandan rahatsız olurum demiştim. Bir daha olmayacağını söyledi ve ben o günden sonra telefonuna hiç bakmadım. Üstünden yaklaşık 11 ay geçti yakın zamanda beraber oturduğumuzda telefonuna Ayşe diye kaydedilmiş birinden ‘sanirim’ yazan bir mesaj geldi. Artık birbirimizin arkadaşlarını biliyoruz hemen sordum bu kim diye bu kız da eski flörtlerinden biriymiş ama mesajların öncesi silinmişti. Ben dayanamayıp telefonu elime alıp her şeyi karıştırdım. Rehberinde ‘çiçekçi’ diye biri kayıtlıydı. Bana bu zamana kadar 1 kez çiçek aldı onu da ben istedim ve kendisi getirmişti. Söylediğine göre 3 yıl önce bir sevgilisine çiçek almak için çiçekçinin numarasını kaydetmiş. O günden sonra ayrılmaya niyetlendim ama başaramadım devamlı sevdiğini söylüyor söz veriyor bir daha olmayacak diye. 1.5 yıldır birlikteyiz bu zamana kadar bana 1 kez bile çikolata almamıştır 1 kez sinemaya gittik oturup 3-4 kez yemek yemişizdir. Benim doğum günümü hatırlamamıştı ben söyledim bugün benim doğum günüm diye o ise arkadaşlarıyla halısahaya gitti. Şu ana kadar hep ailesinde görmediği için ya da yaptığı işten dolayı böyle inceliklerden anlamıyor diye düşündüm. başkasına çiçek göndermeyi bilen biri benim de doğum günümde gönderirdi istese değil mi? Ne 1.yılımızı kutladık ne sevgililer günü ne doğum günü… bilmiyorum ne yapmalıyım? Yanlış bir ilişki içinde miyim ya da güvenebilir miyim, güvensem aptallık mı etmiş olurum? Son olaydan sonra beni devamlı arayıp özür diliyor, çok ilgili davranıyor, beni kaybetmek istemediğini söylüyor
Yanlış bir ilişkidesiniz, güvenseniz aptallık etmiş olursunuz. Biraz net ve sert söyledim ama durum bu. Her ilişkide sorunlar olur. Çatlaklar dahi olur. Bazı çatlaklar su sızdırmaz; ama bazı çatlaklar da içerde su bırakmaz. Gördüğünüz mesajlar, adamın tavırları ilişkinin temelini sarsacak cinsten. Ama karar sizin.

Merhabalar
Belki kişiden kişiye değişir ama bana göre bir ilişkide yalan varsa bitirmek için başka nedene gerek yok. Ki aynı zamanda sizi bir nevi aldatıyor da. Çiçek almaması konusuna birşey diyemem çünkü erkeklerin çoğu böyle şeyleri zoraki yapıyor, belki eski arkadaşı da çiçeği zorla aldirtmistir😊

neden kendinizi böyle bir ilişkiye layık görüp, ayrılmak istedim ama ayrılamadım gibi bir bahaneye sığınıyorsunuz. ayrılmak isteyen insan bal gibi de ayrılır. 1 buçuk senede ne doğru düzgün yemek yemişsiniz, ne kendiliğinden yapılan bir incelik görmüşsünüz, ne tek bir özel gün kutlamışsınız.. affedersiniz de bunlar ilişkinin en başında olmayacakta ne zaman olacak? hatta bence ilişkinin her evresinde, monotonluğa düşmemek için böyle günler yılda kaç keredir zaten kutlanır. tabi benim fikrim. telefonunda mesaj da yakalamışsınız, bir alnına yazdırmadığı kalmış adamın. değerli hissedilmek varken neden gidip umursamayan insanların peşine takılırsınız bilmiyorum.

Güvenmiyorsunuz ve farkında bunun.
İlk buluştuğunuz vakit yüzüne ''sana güvenmek istiyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum en iyisi şöyle yapalım 24 saatlik telefonlarımızı değiş tokuş edelim'' de. O 3500 bahane sıralasın sen de izle. Sonra ayrıl. Bir insan bir insanı kaybetmek istemiyorsa elinden gelen her şeyi yapar. Ve bir insan yine masumsa suçsuzluğunu ispatlamak için her şeyi yapar.

X